Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Bizony, nekem is benne volt az első kettőben! :)

Nekem az a 3 bőrcsizmás leányzó van benne az első háromban. :) :D

Viccet félretéve,tényleg mutatós a piros G Caraván,nekem még az ezüst szinű G Caraván is tetszik,jól mutat azokkal az alu papucsokkal.

De azért azon az 5 ajtós ezüst G Astrán is jól mutatnak azok a felnik. :icon1: :icon13:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap voltam Kunszentmiklóson Astra Club-os autós találkozón! Szuper volt, kár, hogy nem találkoztam innen senkivel! :(

Itt vannak a képek:

https://plus.google.com/u/0/photos/106631535768501005420/albums/6050871692717423601

Jövőre gyertek! :)

Én akartam menni,csak péntek este találkoztam egy volt osztálytársnőmmel.Ausztráliában lakik,csak itthon van látogatóba.Aztán jól beitaloztunk,másnap meg nem bírtam felkelni.

Link to comment
Megosztás:

Bontós srác szerint 2004-től van ez a szín.

Ha ez a Z21B Ultrablau, akkor az opel-infos.de szerint 2002 decembere és 2004 februárja között használták ezt a színt. Illetve lehet hogy tovább is, mert ennek az oldalnak az adatbázisában nem szerepelnek a Classic-ok, lévén azt nem forgalmazták Németországban.

Link to comment
Megosztás:

Asszony tudja? :D

Én pedig nem tudtam erről az Astra találkozóról...

Hogyne tudna róla :) Hazajöttem meló után átöltözni,és úgy mentem buliba.Aztán csatlakozott még másik 3 volt osztálytársam is.Én tudtam a találkozóról,mert valaki már írta.Na majd a Drótszamárba elmegyek.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Ma érkezett meg a megrendelt króm karika a műszerfalhoz. Kb. 10 perc volt a beszerelés.

Nagyon tetszik, ebből a felindulásból szeretnék venni a fűtéspanelhez is.

Tudja-e valaki, hogy itthon hol tudnám beszerezni?

Erről lenne szó:

http://www.ebay.co.uk/itm/ASTRA-G-COUPE-ZAFIRA-CHROME-HEATER-SURROUNDS-RINGS-MAT-/300366910254

Ha nincs itthon, akkor ebay megoldva részemről!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Ma érkezett meg a megrendelt króm karika a műszerfalhoz. Kb. 10 perc volt a beszerelés.

Nagyon tetszik, ebből a felindulásból szeretnék venni a fűtéspanelhez is.

Tudja-e valaki, hogy itthon hol tudnám beszerezni?

Erről lenne szó:

http://www.ebay.co.uk/itm/ASTRA-G-COUPE-ZAFIRA-CHROME-HEATER-SURROUNDS-RINGS-MAT-/300366910254

Króm gyűrű szett.

Módosítva : Probert
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

azért 9pénz pár fém karikáért ami le van krómozva........

bár lehet nemis fém?

Elhiszem, hogy sok, én ezért nem vettem még, pedig nekem is nagyon tetszik. Jelenlegi 393 forintos árfolyamon számolva az ebay-es sem olcsó szerintem, 7860 forint . És valóban nem fém, hanem krómfestett műanyag.

Módosítva : Probert
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Néhány újabb kép a találkozóról:

Hogyan lesz egy Astra a találkozó legalacsonyabb Opelje:

Ehhez hány ember kell az autóba? :
Ne menj focipályára ha túl lent van az eleje:
10648862_688063447937982_948477949628363
Autó limbó verseny trükkjei:
Ha nem akarod emberrel telirakni az autót, emeld fel, szedd ki a rugókat és ereszd le.

Persze hiába a gumibakig ültetés, ha túl nagy a kerék.... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.