Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tudnátok nekem ajánlani, olyan OBD2 alapú interface-t ami megbizhatoan mukodik? Hasznaltam ELM327 es BT dugaszt is, teljesen jo volt, szivesen vasarolnek olyat , DE(!!!!) rendeltem ebayrol, es nem kapcsolodik az ecuhoz. Alapveto kulonbsegek vannak interface es interface-ek kozott, igy szeretnek egy olyan linket/termeket ami biztosan mukodik. Kosziii

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tudnátok nekem ajánlani, olyan OBD2 alapú interface-t ami megbizhatoan mukodik? Hasznaltam ELM327 es BT dugaszt is, teljesen jo volt, szivesen vasarolnek olyat , DE(!!!!) rendeltem ebayrol, es nem kapcsolodik az ecuhoz. Alapveto kulonbsegek vannak interface es interface-ek kozott, igy szeretnek egy olyan linket/termeket ami biztosan mukodik. Kosziii

Én ilyet vettem és működik:

http://www.ebay.com/sch/sis.html?_nkw=Super%20Mini%20Bluetooth%20ELM327%20V1%205%20OBD%20OBDIICar%20Auto%20Diagnostic%20Interface%20Scanner&_itemId=361033236794

Néha megszakad a kapcsolat és van olyan is, hogy elsőre nem csatlakozik, de olyankor kihúzom, várok 10-15mp-t visszadugom és utána már jó.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Kicseréltem a tank zárófedél tömítését, mert elált a karosszériától, és beesett az eső :P

Nem lett jobb az a baj, hogy eláll a fedél a kasztnitól alul felül.

https://lh6.googleusercontent.com/-O4kHcmwe_L8/VNYQ5pONE-I/AAAAAAAAGkY/HSRtoWjNGFg/s640/DSC_0946.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-exn9XvDwO-g/VNYQ6vXfMyI/AAAAAAAAGko/8WHIQae79_s/s640/DSC_0947.jpg

xenof kolléga ajánlotta hogy reszelgessem a fedél rögzítő csavarok furatait, hátha bejjebb kerül.

De úgy ítéltem meg, ez sehogy se lesz jó, mivel alul felül eláll a fedél, iközépen a zárásnál már felütközik, így nem is tudna bejjebb kerülni.

Így ezt hagytam.

Viszont gondoltam egyet, és megfordítottam a tömítést, hogy a kasztni felé álljon a gumi.

Így alul felül jó lett.

https://lh6.googleusercontent.com/-uughWhDaA_E/VNYQ4fdOemI/AAAAAAAAGkA/Qp6GIICVl0Q/s640/DSC_0944.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-Gp33LkBzIDk/VNYQ6IyuCrI/AAAAAAAAGkk/kUIS4Z_bb6U/s640/DSC_0943.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-SVg9WMJu8sA/VNYQ5X5OK0I/AAAAAAAAGkQ/d-yR9gKprH4/s800/DSC_0942.jpg

Kicsit jobban szorul a fedél záráskor, illetve így a fedél lehet a pöttyet jobban eláll a kasztnitól, de nem ázik be.

Autómosóban megvolt a próba, tök száraz maradt :)

Nem ragaszgattam semmit, simán bement a helyére, és szerintem fixebn is áll.

Az eredeti vagy ragasztva volt egy kicsit, vagy begyógyul már oda idővel...

Egyébként láttam a parkolóban 1.6 twinportos G-t, annak is ugyanúgy elállt a fedele...

Módosítva : outsider
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tudnátok nekem ajánlani, olyan OBD2 alapú interface-t ami megbizhatoan mukodik? Hasznaltam ELM327 es BT dugaszt is, teljesen jo volt, szivesen vasarolnek olyat , DE(!!!!) rendeltem ebayrol, es nem kapcsolodik az ecuhoz. Alapveto kulonbsegek vannak interface es interface-ek kozott, igy szeretnek egy olyan linket/termeket ami biztosan mukodik. Kosziii

Én is így jártam, visszakértem a pénzt, és vissza is fizették.

Nekem is kéne egy, ha úton vagyok, hibakódot olvasni, törölgetni...

Minden másra ott az OPCOM. (meg a Mastercard... B) )

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Én is így jártam, visszakértem a pénzt, és vissza is fizették.

Nekem is kéne egy, ha úton vagyok, hibakódot olvasni, törölgetni...

Minden másra ott az OPCOM. (meg a Mastercard... B) )

Koszonom a segitseged!

OPCOM- kabeled milyen van? Az is ebay-es? Volt mar nalam, hasznaltam is, nagyon szuper lenne ha egy olyanra is szert tehetnek, de nem tudom hogy melyik lehet az ami mukodik , vagy tuti jo, mert sajnos ebbol is rengeteg van!

Link to comment
Megosztás:

Koszonom a segitseged!

OPCOM- kabeled milyen van? Az is ebay-es? Volt mar nalam, hasznaltam is, nagyon szuper lenne ha egy olyanra is szert tehetnek, de nem tudom hogy melyik lehet az ami mukodik , vagy tuti jo, mert sajnos ebbol is rengeteg van!

Az egy sima USB kábel. Nyomtatókhoz szokott olyan lenni...

ELM-et nem vettem azóta. De az enyém nem olyan volt amit vsz linkelt hanem egy nagyobb fajta...

Lehet egy ilyen kicsit veszek majd...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ha már ennyire interface téma...Z14XEP-hez milyet ajánlotok? Csak úgy kíváncsiságból néha belemászni, ha lenne hibakód akkor kiolvasni és törölni.

Eloszor is talalni kene olyan elm327 es bt interfészt ami tutira mukodik. Nekem van ketto is, egyik sem konnektel az ecuhoz. SPzolinak van egy, ami azonnal mukodik, viszont az elado mar nem tevekenykedik ebayen.

Vannak alapveto kulonbsegek sajnos ami okozhatja azt, hogy nem mukodik, szoval egy tutit kene talalni eloszor. En most kiserletezgetek, rendelgetek.

Viszont opcom-ra is szivesen tennek szert, csak abbol nemtudom mit keressek. Ennek az egyetlen hatranya, hogy laptop kell hozza, viszont sokkal reszletesebb, jobb mint egy sima BT-s stuff.

Link to comment
Megosztás:

Eloszor is talalni kene olyan elm327 es bt interfészt ami tutira mukodik. Nekem van ketto is, egyik sem konnektel az ecuhoz. SPzolinak van egy, ami azonnal mukodik, viszont az elado mar nem tevekenykedik ebayen.

Vannak alapveto kulonbsegek sajnos ami okozhatja azt, hogy nem mukodik, szoval egy tutit kene talalni eloszor. En most kiserletezgetek, rendelgetek.

Viszont opcom-ra is szivesen tennek szert, csak abbol nemtudom mit keressek. Ennek az egyetlen hatranya, hogy laptop kell hozza, viszont sokkal reszletesebb, jobb mint egy sima BT-s stuff.

Nekem China Clone van, én gezolitól vettem.

Teljesen elégedett vagyok vele.

Nekem is kéne olyan ELM ami működik :D

Olyan már nekem is van ami nem :)

Kipróbáltam 4 telefonnal 3 szoftverrel, semmi...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nekem China Clone van, én gezolitól vettem.

Teljesen elégedett vagyok vele.

Nekem is kéne olyan ELM ami működik :D

Olyan már nekem is van ami nem :)

Kipróbáltam 4 telefonnal 3 szoftverrel, semmi...

Én a DX-ről rendeltem ilyet, és működik...

Super_Mini_ELM327_Interface_Bluetooth_OB

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.