Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szerintetek miért nem világít a tolatólámpám? (grrrrrrrrrrrrrr, ez az autó...........) Pedig tegnap még semmi baja nem volt. Köze lehet ahhoz, hogy már megint elmászott a sebességváltó kar a kulisszában és kicsit nehezen veszi a hátsót?

Elmászik a váltókar a kulisszában? Érdekes... Ez miben jön ki? Érzésre nem ott vannak a fokozatok, ahol eddig? Vagy hogy kell ezt elképzelni? Ha jól látom, már előjött egyszer ez neked... Mit csináltak akkor vele?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a kuliszának nem sok köze van hozzá!

A tolatólámpakapcsoló a váltó elején van,ha szemben állsz vele,akkor a kuplung bowden bekötése alatt,ahol a kiemelővillához csatlakozik.Na szal ott lesz alul,oda megy két vezeték.

Csatlakozó lehúz és valamivel zárd rövidre.Ha világít,akkor a kapcsoló a kaki,ha akkor sem,akkor érdemes a biztitáblában körülnézni.

Én nemrég cseréltem,mert elöregedett a gumitömítés benne és a váltóolaj beszivárgott,na de kérem ez 93-as gép,nem olyan új mint a tiéd Edit! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.