Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A múltkori törés után néhány napig félig gyári félig angel eyes volt az autón. Én anno az e-bayről rendeltem, "no name"-et. Szerintem nem nagyon van különbség a 2 között...Ja és az enyém sem motoros állítású.És az enyémmel is szívtak a szervízben mire beállították. A bal oldala most is alacsony...

De összességében és elégadett vagyok vele.

Link to comment
Megosztás:

Neked feltűnt már, hogy minden második hozzászólás a Tiéd? :)

Miért Neked jobb, mint a gyárival volt? (Xenon-os vagy sem?)

minden 3. vagy 4. csak... ne túlozzunk kérem... :) amúgy miért zavar? Nekem is van G astrám! Nem láttad! :lol: :) :)

és igen, nekem jobb, mint a gyárival, pedig nem xenon-os. csak be van állítva rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Az én Angel-öm FK termék, 55 pénz volt, naná, hogy ennyi pénzért nem kapsz motorosat...gondolom kilótól már azt is tudják..de akkor már 1 gyári xenonossal sokkal jobban jársz..

Egy ismerősöm szerint szinte mindegy Angelt ugyanott gyártják... csak más-más dobozba rakják.

Pl az FK is ugyanaz, mint sok noname, csak épp FK dobozból forgalmazzák.

Link to comment
Megosztás:

Egy ismerősöm szerint szinte mindegy Angelt ugyanott gyártják... csak más-más dobozba rakják.

Pl az FK is ugyanaz, mint sok noname, csak épp FK dobozból forgalmazzák.

Najó, de az FK mondjuk ránézésre máshogy néz ki.. Bár lehet, hogy csak régebbi modell.. passz. Na, majd kitalálom. :lol:

Másik kérdés. Nem tudja valaki, hogy a kutaknál lévő nagynyomású mosó az hány bar-on megy? Vagy csak meleg, azért jobb?

Szülők vettek metroban nagynyomású mosót, amolyan hordozható, 100bar talán, de semmit nem csinál.. Nem hogy a bogarakat, de még a sarat is alig viszi le.. KARCHER márkájú..

Pedig én is terveztem venni valamilyet, de ezt látva..

Tomka

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom hogy a karchernek most milyen olcsó kommersz típusai vannak, azokról

nem tudok nyilatkozni, de vannak nagyon jó gépeik is! Nekünk ami volt, 110-120 bart tudott

maxra, de nem csak ettől függ a hatása, hanem a pisztolytól is, meg persze az óránként

a szivattyú által szállítható mennyiség is számít.

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom hogy a karchernek most milyen olcsó kommersz típusai vannak, azokról

nem tudok nyilatkozni, de vannak nagyon jó gépeik is! Nekünk ami volt, 110-120 bart tudott

maxra, de nem csak ettől függ a hatása, hanem a pisztolytól is, meg persze az óránként

a szivattyú által szállítható mennyiség is számít.

Ahha.. Még sajna nem értek annyira ezeknek a lelkivilágához.. A tietekkel jól lehetett haladni? Nem emlékszel melyik típus volt?

Link to comment
Megosztás:

Ahha.. Még sajna nem értek annyira ezeknek a lelkivilágához.. A tietekkel jól lehetett haladni? Nem emlékszel melyik típus volt?

Az jó volt, nagyon hasznos. Csak ez kölcsönzős gép volt (üzletben adtuk ki), így pár

év alatt teljesen leamortizálódott. Az ha jól emlékszem majdnem 100ezer volt, kb 6 éve.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
ugyemlékszem, hogy 40 es torx kell hozzá... nekem 2 csavar tartotta.

multhéten szedtem ki őket

Azért kérdezem, mert talán boltolok 1 sráccal: neki le van bőrözve(fél bőr-fél alcantara) a G Astrája: megkapnám az üléseit meg az ajtókárpitokat- én meg adnám az enyémet plusz pénzt..THX!!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
nem mondtam hogy drága,csak pl a sima n-joy féle fekete fényszóró,utángyártott, alkatrészboltban 18 lett volna /db,neten meg 9 /db...

aztán inkább utánajárok :blush:

ja ha jól tom ezek ARTEB gyártmányúak.

angel-eyet nem akarok,nekem nem jön be :D

Há' nekem NJoy van (QP), debiza meggondolandó jez a projjektoros lámpatest, szerintem igen ócsó. Bár azért kár, szerintem, hogy H1 vagy H7 nem megy bele, mert így ugye kell a xenon is, ami megdobja még kb. ugyanennyivel. Egy 100-asból kijönne kb. a pár.

(persze kérdéses a minősége, mert ha pl. Hella vagy Valeo lenne, aszondom ok, de milyen gyártó ez az Arteb? Uhu, nem tucc erről valamit?)

Link to comment
Megosztás:

Há' nekem NJoy van (QP), debiza meggondolandó jez a projjektoros lámpatest, szerintem igen ócsó. Bár azért kár, szerintem, hogy H1 vagy H7 nem megy bele, mert így ugye kell a xenon is, ami megdobja még kb. ugyanennyivel. Egy 100-asból kijönne kb. a pár.

(persze kérdéses a minősége, mert ha pl. Hella vagy Valeo lenne, aszondom ok, de milyen gyártó ez az Arteb? Uhu, nem tucc erről valamit?)

felhívtam, azt mondja az ipse, hogy csak gyári xenon megy bele, ezt már ugye tudtuk. Nem derült ki a mondandójából milyen gyártmány, konkrétan rákérdezni meg elfelejtettem... mindenesetre nem mellékes dolog hogy elekromosan állítható...

Link to comment
Megosztás:

felhívtam, azt mondja az ipse, hogy csak gyári xenon megy bele, ezt már ugye tudtuk. Nem derült ki a mondandójából milyen gyártmány, konkrétan rákérdezni meg elfelejtettem... mindenesetre nem mellékes dolog hogy elekromosan állítható...

jaja,egyáltalán nem elhanyagolható :D a sok vakító angel-hez képest mindenképpen ;)

az ARTEB-et azért mondtam,mert pár hónapja az addel.hu-n láttam ugyanilyen lámpákat,ugyanezekkel a képekkel,hasonló árban.a cikkszámokra nem emlékszem sajna.

nem értek hozzá,hogy pontosan mi a különbség a lencsés és a projektoros fényszóró között...

viszont elméletileg nekem hamarosan nagyon aktuális lesz a kérdés,remélem tudok majd nyilatkozni ezügyben :blush:

Link to comment
Megosztás:

jaja,egyáltalán nem elhanyagolható :D a sok vakító angel-hez képest mindenképpen ;)

az ARTEB-et azért mondtam,mert pár hónapja az addel.hu-n láttam ugyanilyen lámpákat,ugyanezekkel a képekkel,hasonló árban.a cikkszámokra nem emlékszem sajna.

nem értek hozzá,hogy pontosan mi a különbség a lencsés és a projektoros fényszóró között...

viszont elméletileg nekem hamarosan nagyon aktuális lesz a kérdés,remélem tudok majd nyilatkozni ezügyben :blush:

lencse = projektor.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.