Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Neked sztem kell egy kutya....

Egy JO NAGY meg egy kicsi ami majd jól felkelti a nagyobbat ha elaludna.... B) B) :D ;) ;) :lol: :P

Szia!

Próbáld ki az eukaliptusz olajt,gyógyszertárban 1-200 Ft nálam bevált a kertben.

Bocs az Imynek szántam

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Történt egy kis balesetem Bal első kerékcsapágyam elszállt. Csere következett komplett agy, ezután mindjárt világított is az ABS és a kilométer óra sem működik.Majd ha fékezem leáll az autó menetközben és újra kell indítanom! elég ciki

Kérdésem a következő az új kerékcsapágy azon szar lehet a jeladó vagy külön rá kell tennni gépre és kiolvastatni a hibát hátha szakadást jelez a csere miatt.és utánna jó lesz.

a másik hogy mitől áll le az egész autó fékezéskor?? mer világít az ABS jeladó?

a harmadik pedig van egy szar komplett kerékagyam amin jó a jeladó csak csapágyas és azt fel lehetne ujjítani

Vagy vegyek egy harmadik kerékagycsapágyat mer az ujjat amit vettem, beszereltem és nem cserélik ki mer már hozzányúltam.

Kicsit húzós az ára 30000 től felfele van 76 ezerig és ez egy astra g.

javítás ha lehetséges főleg pest közelébe érdekelne

válaszokat köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Történt egy kis balesetem Bal első kerékcsapágyam elszállt. Csere következett komplett agy, ezután mindjárt világított is az ABS és a kilométer óra sem működik.Majd ha fékezem leáll az autó menetközben és újra kell indítanom! elég ciki

Kérdésem a következő az új kerékcsapágy azon szar lehet a jeladó vagy külön rá kell tennni gépre és kiolvastatni a hibát hátha szakadást jelez a csere miatt.és utánna jó lesz.

a másik hogy mitől áll le az egész autó fékezéskor?? mer világít az ABS jeladó?

a harmadik pedig van egy szar komplett kerékagyam amin jó a jeladó csak csapágyas és azt fel lehetne ujjítani

Vagy vegyek egy harmadik kerékagycsapágyat mer az ujjat amit vettem, beszereltem és nem cserélik ki mer már hozzányúltam.

Kicsit húzós az ára 30000 től felfele van 76 ezerig és ez egy astra g.

javítás ha lehetséges főleg pest közelébe érdekelne

válaszokat köszönöm.

csak csapággyal együtt van

30000ft gyári.

Link to comment
Megosztás:

jaja, 76.000 a gyári, csak te tudsz 30 ért szerezni...

így helyes az informácio B)

na jó igaz mai igaz, nekem a multhéten 25 ért hozták B)

asszem van még ennyijé :D

Jó én pontosan 23700 fizettem érte

de vehetek ujjat tehát mintha elsőre vettem volna gyárit ottt fogok tartani.

na 3 kérdésemből 2őt megoldottam magamnak csak 2 napot kelll alatta feküdni és egyet aludni:) ABS megoldva valőszínűleg akkor az autóm sem fog leállni fékezéskor. az uj agyamba rossz a jeladó és gondolom mindenféle vaszságot bekavarhat

és vehetek egy ujjabb agyat amit én rakok bele és nem rontya el más

segítségeket kössssz.

Másik télleg már teljesen engedélyezve van a fóliászás elöl is hátul is mindenhol?? más forumon hallottam és valami paragrafus is engedélyezi.

Nem mintha nem szarnám le mer én gallyra le vagyok fóliázva és már vizsgán is átment és még rendőr se szólt.

de ki tudja mit hozhat a jövő. hátha majd az is 300 e ft lesz mer sötét a kocsid

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem alig fél éves mult az autom,km is alig van benne,és a kipufogon már rendesen látszanak rozsda pöttyök,a hegesztéseknél meg elég jol látszik...

Ez normális dolog egy ennyi idös autonál,amiben alig van 7 ezer km????

Tudom ezek még csak kivülröl vannak nem olyan veszélyes de ha már igy megindult,akkor rohamosan mehet tovább nem???

Link to comment
Megosztás:

Másik télleg már teljesen engedélyezve van a fóliászás elöl is hátul is mindenhol?? más forumon hallottam és valami paragrafus is engedélyezi.

A leghátsón meg a 2 hátsó oldalsót teljesen lelehet sötétíteni, az első oldalsóknak 70%ban fényáteresztőnek kell lennie.

Link to comment
Megosztás:

Másik télleg már teljesen engedélyezve van a fóliászás elöl is hátul is mindenhol?? más forumon hallottam és valami paragrafus is engedélyezi.

Nem mintha nem szarnám le mer én gallyra le vagyok fóliázva és már vizsgán is átment és még rendőr se szólt.

de ki tudja mit hozhat a jövő. hátha majd az is 300 e ft lesz mer sötét a kocsid

Erre van külön topic B)

Fólia B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem alig fél éves mult az autom,km is alig van benne,és a kipufogon már rendesen látszanak rozsda pöttyök,a hegesztéseknél meg elég jol látszik...

Ez normális dolog egy ennyi idös autonál,amiben alig van 7 ezer km????

Tudom ezek még csak kivülröl vannak nem olyan veszélyes de ha már igy megindult,akkor rohamosan mehet tovább nem???

Semmi gáz, telente fog látványosan romlani. A sós lé csinálja ki. De nem kell aggódni, belül mindig szarabbul néz ki, mert

a katalizátor állandóan nyomja tele vízzel B) 4-5-6 éves korában belül már szanaszét van rohadva B)

Link to comment
Megosztás:

Folytást miért is javasoljátok hogy benne maradjon? zöldkaresz ilyesmi, Opelnél rendszeresen lerohadt a kipufogó rendszer úgy hallottam de talán a pár évvel ezelőtti modellekig?.

Még egy hülye kérdés a G astrákat meddig gyártották? 2004 ig vagy még mindig gyártják?

Link to comment
Megosztás:

Folytást miért is javasoljátok hogy benne maradjon? zöldkaresz ilyesmi, Opelnél rendszeresen lerohadt a kipufogó rendszer úgy hallottam de talán a pár évvel ezelőtti modellekig?.

Még egy hülye kérdés a G astrákat meddig gyártották? 2004 ig vagy még mindig gyártják?

Astra Classic néven ment tovább, de én sem tudom, hogy még gyártják e?

Azt hiszem, de nem biztos, hogy lengyel összeszerelésben még igen...

Link to comment
Megosztás:

Astra Classic néven ment tovább, de én sem tudom, hogy még gyártják e?

Azt hiszem, de nem biztos, hogy lengyel összeszerelésben még igen...

Az én astrám 2008 gyártási évvel rendelkezik, igaz már csak a classic 2-t gyártják 1.4 1.6 1.7D motorokkal.

Link to comment
Megosztás:

A múltkori próbálkozás után most ismét felvetném az ötletet: gurulhatnánk egyet a Velencei tó környékére vmelyik májusi hétvégén a hátralévők közül. Mehetnénk valamelyik strand vagy kemping fele, beach, sunshine, talán még sütögetni is lehetne. Vagy itt pl nagyon jó kis halászcsárda van... Ki lenne benne ilyesmiben?

Én benne lennék, de még mindíg dátumfüggő... B)

Link to comment
Megosztás:

A múltkori próbálkozás után most ismét felvetném az ötletet: gurulhatnánk egyet a Velencei tó környékére vmelyik májusi hétvégén a hátralévők közül. Mehetnénk valamelyik strand vagy kemping fele, beach, sunshine, talán még sütögetni is lehetne. Vagy itt pl nagyon jó kis halászcsárda van... Ki lenne benne ilyesmiben?

Hát okés a dolog csak azt kellene tudni, hogy mikor konkrétan.

Link to comment
Megosztás:

Folytást miért is javasoljátok hogy benne maradjon? zöldkaresz ilyesmi, Opelnél rendszeresen lerohadt a kipufogó rendszer úgy hallottam de talán a pár évvel ezelőtti modellekig?.

Isten tudja miért, a motornak szüksége van arra a bizonyos fojtásra amit a valamelyest hozzáértő tervezők oda szántak B) .Nekem is ez a marmonkanna kinézetű dobom van és elég rendesen elkezdett hanyatlani dizájnilag, mivel egyre nagyobb rongyosszélű lyuk tátong a szokásos helyen: a hegesztés alatt a cső mellett B) Én is gondoltam már rá, hogy levágom ezt a külső bidliacél réteget, hátha az alatta lévő még kitart egy darabig.Tehát nem elvetendő az ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.