Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ugye, Ugye! :D A kék állitólag gyengébb fényerősségű! Ja és ha veszel, figyelj arra, hogy olyat vegyél ami festve van mert van amelyiken gumiréteg van és az 2 hét alatt leég az izzóról és fehér lesz megint! Legalábbis a szerelő ezt mondta!

Ellenben a piros napfényben alig látható.....

Link to comment
Megosztás:

Ugye, Ugye! :D A kék állitólag gyengébb fényerősségű! Ja és ha veszel, figyelj arra, hogy olyat vegyél ami festve van mert van amelyiken gumiréteg van és az 2 hét alatt leég az izzóról és fehér lesz megint! Legalábbis a szerelő ezt mondta!

és hol lehet ilyet kapni? mert pl Bárdi és társaiba csak fehér van

Link to comment
Megosztás:

julien!

és milyen érdeklődő a számítástechnika iránt :D

Kár, hogy nem az opelforumot nézegeti :lol: Amúgy tényleg aranyos a kislányod.

Na jó, ne menjünk át babafórumba :lol:

Ellenben a piros napfényben alig látható.....

És napfényben elég gáz, mert ha nem világít, akkor a műszereket sem látod. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kár, hogy nem az opelforumot nézegeti :lol: Amúgy tényleg aranyos a kislányod.

Na jó, ne menjünk át babafórumba :lol:

És napfényben elég gáz, mert ha nem világít, akkor a műszereket sem látod. :lol:

És napfényben miért kell, hogy erősen világítson??? :D Napfényben tökéletesen lehet látni a műszerfalat, és az eredeti sem világit napfényben erősebben! Ha meg már kicsit szürküledik már nagyon jól látható! Az biztos,hogy halványabb mint az eredeti, de szerintem nagyon jó!

Link to comment
Megosztás:

És napfényben miért kell, hogy erősen világítson??? :D Napfényben tökéletesen lehet látni a műszerfalat, és az eredeti sem világit napfényben erősebben! Ha meg már kicsit szürküledik már nagyon jól látható! Az biztos,hogy halványabb mint az eredeti, de szerintem nagyon jó!

Na pont ez mondom én is. Csak megfordítva. Boldizsár vetette fel: "Ellenben a piros napfényben alig látható....."

Úgyhogy neki mondd :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én egy helyi autósboltba vettem! Minden autósboltba szokott lenni általában!kb 300 Ft 2 db izzó de van olyan amiből 500 Ft 5 db. (azt kékbe láttam)

Milyen néven futnak ezek az izzók? Rizsszem? Olyan, mint ami a középkonzolba kell, ha nem világít a fűtéstekerő? Egyébként szerintem jól néz ki. Gondolom cseréled mindhol, hogy mindenhol (középkonzol, ablakemelők) piros világítson.

Link to comment
Megosztás:

Milyen néven futnak ezek az izzók? Rizsszem? Olyan, mint ami a középkonzolba kell, ha nem világít a fűtéstekerő? Egyébként szerintem jól néz ki. Gondolom cseréled mindhol, hogy mindenhol (középkonzol, ablakemelők) piros világítson.

Nem , egyenlöre csak a műszerfalnál cseréltem! De a középkonzol is sorra kerül majd. Belinkelem az izzót, egyszerűbb lesz!

Link to comment
Megosztás:

És napfényben miért kell, hogy erősen világítson??? :D Napfényben tökéletesen lehet látni a műszerfalat, és az eredeti sem világit napfényben erősebben! Ha meg már kicsit szürküledik már nagyon jól látható! Az biztos,hogy halványabb mint az eredeti, de szerintem nagyon jó!

Kérdésedre válaszolva nekem egységesen piros, tehát a km számláló a középkonzol kijelzője és a digitklíma is. Tehát ha ezekre a kijelzőkre megy a napfény semmit sem látni belőlük. Valóban a kilóméteróránál nincs jelentősége. Ellenben ha már ott piros legyen mindenhol piros. Nem karácsonyfa ez.....

Link to comment
Megosztás:

Nincs meg valakinek pdf-ben Opel Astra G kezelési utmutató,nem javitási,csak a kezelési amit hozzá adnak az autohoz?

Nem nekem kellene egy ismerösnek,de olyan kellene amit sz.gépen tudna megnézni......

Köszi ha van valakinek,vagy esetleg tudja honnét lehet letölteni.

Link to comment
Megosztás:

Nincs meg valakinek pdf-ben Opel Astra G kezelési utmutató,nem javitási,csak a kezelési amit hozzá adnak az autohoz?

Nem nekem kellene egy ismerösnek,de olyan kellene amit sz.gépen tudna megnézni......

Köszi ha van valakinek,vagy esetleg tudja honnét lehet letölteni.

http://astra_g.extra.hu/opel/astrag_kez.pdf

valami letöltővel szedd le

pl. flashget el

üdv

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.