Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Új vagyok itt, nemrég vettem egy Opel Astra Classicot. A légkondi nem működik, és mivel garis szeretném márkaszervízve vinni.

Egy helyre már elvittem, megjavították és 2 napig volt jó a légkondi, és persze mindenhol azt olvasni, hogy kit hol hogyan vertek át a szervízben.

Tudnánot ajanlani valami szervízt Pesten, ahol megbízhatóan teszik a dolgukat és nem vernek át?

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok itt, nemrég vettem egy Opel Astra Classicot. A légkondi nem működik, és mivel garis szeretném márkaszervízve vinni.

Egy helyre már elvittem, megjavították és 2 napig volt jó a légkondi, és persze mindenhol azt olvasni, hogy kit hol hogyan vertek át a szervízben.

Tudnánot ajanlani valami szervízt Pesten, ahol megbízhatóan teszik a dolgukat és nem vernek át?

Köszi.

Keresd itt az uhuhu hevű moderátort.. ő szerintem segít majd

Link to comment
Megosztás:

hali két hete szétesett a kézim , tegnap irány a szerviz ahol csinálták a komplett hátsófék felújítást tavaly ősszel . betét, dob ,munkahengerek , rugók .

belül a dobban kiestek az automatikák feszítő rugói mind a két oldalt a szervizben nem hitt az ember a szemének

idősebb szerelő még ilyet nem látott. aki anno csinálta már nem dolgozik ott.

valószínű nem állított a vissza az automatát amikor új betéteket berakta ,ezért ugyan úgy lent fogott a pedál és gyengének tartottam mint amikor megvettem a kocsit.

azt hittem normális.most megcsinálták fent fog a pedál és úgy fog hogy az emberek a kocsiban bólogatnak nem szoktam még hozzá rendesen.valószínű ez okozta azt is hogy felkeményedett a pedál és utána fokozatosan engedett vissza fékezés közben szakaszosan.

ingyé megcsinálták hála az égnek nem kellett vitatkozni ordibálni

francia javító multi

Link to comment
Megosztás:

hali két hete szétesett a kézim , tegnap irány a szerviz ahol csinálták a komplett hátsófék felújítást tavaly ősszel . betét, dob ,munkahengerek , rugók .

belül a dobban kiestek az automatikák feszítő rugói mind a két oldalt a szervizben nem hitt az ember a szemének

idősebb szerelő még ilyet nem látott. aki anno csinálta már nem dolgozik ott.

valószínű nem állított a vissza az automatát amikor új betéteket berakta ,ezért ugyan úgy lent fogott a pedál és gyengének tartottam mint amikor megvettem a kocsit.

azt hittem normális.most megcsinálták fent fog a pedál és úgy fog hogy az emberek a kocsiban bólogatnak nem szoktam még hozzá rendesen.valószínű ez okozta azt is hogy felkeményedett a pedál és utána fokozatosan engedett vissza fékezés közben szakaszosan.

ingyé megcsinálták hála az égnek nem kellett vitatkozni ordibálni

francia javító multi

és gondolj csak bele, mi lett volna, ha egy héttel hamarabb elviszed ;)

Link to comment
Megosztás:

ÜDV!

Először is minden kedves fórumtársamtól elnézést kérek, hogy hirtelen miden adatomat átállítottam hamisra, illetve amit lehetett töröltem és néhány előző hozzászólásomat is, de nem csak mi olvassuk ezt a fórumot, hanem akárki olvashatja és most úgy tűnik olyan problémám akadt, amit ezt indokolttá teszi.

Úgy tűnik elveszett a távirányítós kulcsom a kocsihoz. nem vagyok benne biztos, hogy nem-e került ki véletlenül a kukába a nagytakarítás közben (ez lenne a jobbik eset, akkor már a szeméttelepen van valahol), vagy esetleg nincs-e illetéktelen kézben.

Egyenlőre elhelyeztem a kocsit biztonságos helyre. Még reménykedem, hogy előkerül a kulcs, de két napi kutatás után kedzem feladni a reményt.

Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem az ebben jártasakhoz:

MENNYIBE VOLNA?:

"A" eset (csak új, az eredetivel megegyező távirányítos kulcs készítése) immobiliseres autóhoz

"B" eset csomagtartó és ajtózár csere+ indítózár csere + hozzá új kulcsok + gondolom immobilizer átprogramozás

Előre is kösz... és szorítsatok, hogy csak a kisfiam tüntette el, vagy besett valahová és meglessz...

ÜDV.

Módosítva : freeze
Link to comment
Megosztás:

ÜDV!

Először is minden kedves fórumtársamtól elnézést kérek, hogy hirtelen miden adatomat átállítottam hamisra, illetve amit lehetett töröltem és néhány előző hozzászólásomat is, de nem csak mi olvassuk ezt a fórumot, hanem akárki olvashatja és most úgy tűnik olyan problémám akadt, amit ezt indokolttá teszi.

Úgy tűnik elveszett a távirányítós kulcsom a kocsihoz. nem vagyok benne biztos, hogy nem-e került ki véletlenül a kukába a nagytakarítás közben (ez lenne a jobbik eset, akkor már a szeméttelepen van valahol), vagy esetleg nincs-e illetéktelen kézben.

Egyenlőre elhelyeztem a kocsit biztonságos helyre. Még reménykedem, hogy előkerül a kulcs, de két napi kutatás után kedzem feladni a reményt.

Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem az ebben jártasakhoz:

MENNYIBE VOLNA?:

"A" eset (csak új, az eredetivel megegyező távirányítos kulcs készítése) immobiliseres autóhoz

"B" eset csomagtartó és ajtózár csere + hozzá új kulcsok + gondolom immobilizer átprogramozás

Előre is kösz... és szorítsatok, hogy csak a kisfiam tüntette el, vagy besett valahová és meglessz...

ÜDV.

Az szép ;)

Nagy boldogság lehet most benned ;)

Nem tudom pontosan mennyi, ha megoldható akkor az első változat lenne olcsóbb, ha valami alapján (pótkulcs ) el tudják készíteni az új kulcsot, de ez sem olcxsó az immo miatt, meg még mindíg ott mozog, hogy hol lehet az eltünt kulcs, ami jelenleg is működtethetná a zárakat, mitöbb az autót. ;)

A második eset lenne a megnyugtatóbb, meg a sokkal költségesebb is, szvsz lehet közel járna a kilóhoz, de ez csak tipp, szervizes cartársat kérdezz meg.

Link to comment
Megosztás:

ja igen az is. ;)

Szorítuk a keresést illetően. Szerintem érdeklődj bontósoknál, bár ott nem szokott meglenni a kulcs. ;) A pótkulcson is van egy négjegyű szám bevésve a toll részbe (vagy hogy hívják) az alapján tudnak rendelni. De gondolom alvázszám alapján is tudnak rendelni újat, bár ez csak akkor megnyugtató megoldás, ha tudod hol van a régi.

Ja, én a múltkor bankkártyámmal voltam így, mikor megjött az új, meg is találtam a billentyűzet alatt, pedig kerestem mindenhol. De akkor már végérvényesen le volt tiltva.

Link to comment
Megosztás:

ÜDV!

Először is minden kedves fórumtársamtól elnézést kérek, hogy hirtelen miden adatomat átállítottam hamisra, illetve amit lehetett töröltem és néhány előző hozzászólásomat is, de nem csak mi olvassuk ezt a fórumot, hanem akárki olvashatja és most úgy tűnik olyan problémám akadt, amit ezt indokolttá teszi.

Úgy tűnik elveszett a távirányítós kulcsom a kocsihoz. nem vagyok benne biztos, hogy nem-e került ki véletlenül a kukába a nagytakarítás közben (ez lenne a jobbik eset, akkor már a szeméttelepen van valahol), vagy esetleg nincs-e illetéktelen kézben.

Egyenlőre elhelyeztem a kocsit biztonságos helyre. Még reménykedem, hogy előkerül a kulcs, de két napi kutatás után kedzem feladni a reményt.

Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem az ebben jártasakhoz:

MENNYIBE VOLNA?:

"A" eset (csak új, az eredetivel megegyező távirányítos kulcs készítése) immobiliseres autóhoz

"B" eset csomagtartó és ajtózár csere+ indítózár csere + hozzá új kulcsok + gondolom immobilizer átprogramozás

Előre is kösz... és szorítsatok, hogy csak a kisfiam tüntette el, vagy besett valahová és meglessz...

ÜDV.

http://www.hevederzar.hu/

Érdeklődjél itt, profit találsz.

Link to comment
Megosztás:

;) ;) ;) :P

Meg van a kulcs!

Még-hogy rossz a női logika!

Az én Édes Feleségem felhívott telefonon és ezt mondá:

"Te! kivittük a garázsba a téliruhákat, meg a használt gyerekruhákat... Kivitel előtt ott voltak a szatyrok a kulcstartó szekrény alatt... Nem eshetett oda be valamelyikbe?"

Aztán két napi feszült keresgélés és mindent átforgató pakolás, utcán kémlelés, kocsmában rendőrségen érdeklődés után kimén az embör a garázsba és lám: az egyikben benne van!

Az a minimum, hogy hozok neki virágot!!!

-_- :D :D

Link to comment
Megosztás:

;) ;) ;) :P

Meg van a kulcs!

Még-hogy rossz a női logika!

Az én Édes Feleségem felhívott telefonon és ezt mondá:

"Te! kivittük a garázsba a téliruhákat, meg a használt gyerekruhákat... Kivitel előtt ott voltak a szatyrok a kulcstartó szekrény alatt... Nem eshetett oda be valamelyikbe?"

Aztán két napi feszült keresgélés és mindent átforgató pakolás, utcán kémlelés, kocsmában rendőrségen érdeklődés után kimén az embör a garázsba és lám: az egyikben benne van!

Az a minimum, hogy hozok neki virágot!!!

-_- :D :D

Jó nagy csokrot vegyél neki a kedvenc virágából. :P

Most már akkor megnyugottál?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.