Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Vkinek van tapasztalata univerzális üléshuzatról? mert a méretpontos átlagban 15 a g astrára.....

Én most dobtam ki a gépből az uni. üléshuzatot.A szivacs teljesen szétmorzsolódott rajta,alig tudtam kipucolni.Ha akarsz bele tenni,akkor minőségit vegyél.

A kék ledes témához,nekem ugyan olyan,mint a gyári,csak kék színű izzó van a hejzetjelzőben.Jégfehér amikor világít,semmi kék fényt nem ad.( szuper) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Már én is kiszedtem <_< Akinek meg van az kapcsoljon mellé legalább tompítottat. Én is úgy használtam amúgy. Csak a büntitől féltem :rolleyes:

A xenonos témához nem nagyon tudok szólni mert nekem nincsen. De eléggé zavaró ha szembe jön. A legrosszabb tényleg az amikor valaki helyzetjelző-ködlámpa kombinációval megy. (vagány)

Link to comment
Megosztás:

Már én is kiszedtem <_< Akinek meg van az kapcsoljon mellé legalább tompítottat. Én is úgy használtam amúgy. Csak a büntitől féltem :rolleyes:

A xenonos témához nem nagyon tudok szólni mert nekem nincsen. De eléggé zavaró ha szembe jön. A legrosszabb tényleg az amikor valaki helyzetjelző-ködlámpa kombinációval megy. (vagány)

a xenon is beállitás kérdése szerintem,rá kell szánni az időt,ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Autófényezésre gondolsz?

Amelyik nem garázsdukkó, az bonyolultságtól függően kb. 200-250e-től a csillagos égig...

fene tudja, eleg rossz allapotban van a festes,fenyezes rajta... az elso maszkot festeni kene... az a elgjobb ha elviszem 1 szakihoz lassam mit mond..., kosz az infot, itt is ilyenek az arak :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Már én is kiszedtem <_< Akinek meg van az kapcsoljon mellé legalább tompítottat. Én is úgy használtam amúgy. Csak a büntitől féltem :rolleyes:

A xenonos témához nem nagyon tudok szólni mert nekem nincsen. De eléggé zavaró ha szembe jön. A legrosszabb tényleg az amikor valaki helyzetjelző-ködlámpa kombinációval megy. (vagány)

Én meg bennhagyom.

Hozzáteszem nekem fehér színű LED világít a helyzetjelzőben (ami mellesleg egyáltalán nem vakít, majd teszek fel róla képet ha kell), és sztem a rendőrök ebben az esetben nem a fényforrás fajtájára érzékenyek (LED avagy sima izzó), hanem hogy milyen színű fényt bocsájt ki, ugyanis ezt szabályozza a KRESZ.

Kék LED nem ér, ezt aláírom, de mi bajuk lehet a fehérrel?

Link to comment
Megosztás:

Én meg bennhagyom.

Hozzáteszem nekem fehér színű LED világít a helyzetjelzőben (ami mellesleg egyáltalán nem vakít, majd teszek fel róla képet ha kell), és sztem a rendőrök ebben az esetben nem a fényforrás fajtájára érzékenyek (LED avagy sima izzó), hanem hogy milyen színű fényt bocsájt ki, ugyanis ezt szabályozza a KRESZ.

Kék LED nem ér, ezt aláírom, de mi bajuk lehet a fehérrel?

Azzal szerintem semmi. Ha a fényereje olyasmi, mint az izzóé, akkor semmi gond vele. De amúgy miért jó a helyzetjelzőbe az izzó helyett fehér ledet rakni?

Link to comment
Megosztás:

Azzal szerintem semmi. Ha a fényereje olyasmi, mint az izzóé, akkor semmi gond vele. De amúgy miért jó a helyzetjelzőbe az izzó helyett fehér ledet rakni?

Nekem xenonom van a tompítottban (tudom, nem ér, de ez most más kérdés), és amellett nagyon sárga volt a fénye a gyári helyzetjelzőnek, egyszerűen fehérebbet akartam, ennyi. Csak emiatt cseréltem ki a távolsági izzómat is jégfehérre (bár az rendes halogén), mert hülyén mutatott a sárgás fényével, igaz egy kicsit még most is sárgább mint a xenon (pedig az is csak 6000K), de annyira nem feltűnő.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Cartársak!

Egy kis segítségre lenne szükségem...

A mellékelt képen a csomagtartóm széle látszik,melyen egy "nagyon rendes" ismeretlen egy söröskorsót tört szét még március környékén...

A segítséget ezzel kapcsolatban kérném.

Valaki tud horpadás javítót Pesten a XIII.kerület környékén?Szerintem meg lehet azzal a technikával javítani a hibát és egy kis fényezéssel a helyét is sikerül eltüntetni.Nem szívesen lakatoltatnám...

http://kephost.com/view-768_P1080097.JPG

http://kephost.com/view-378_P1080098.JPG

Előre is köszi a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Cartársak!

Egy kis segítségre lenne szükségem...

A mellékelt képen a csomagtartóm széle látszik,melyen egy "nagyon rendes" ismeretlen egy söröskorsót tört szét még március környékén...

A segítséget ezzel kapcsolatban kérném.

Valaki tud horpadás javítót Pesten a XIII.kerület környékén?Szerintem meg lehet azzal a technikával javítani a hibát és egy kis fényezéssel a helyét is sikerül eltüntetni.Nem szívesen lakatoltatnám...

http://kephost.com/view-768_P1080097.JPG

http://kephost.com/view-378_P1080098.JPG

Előre is köszi a segítséget.

Hello !

Nem akarlak elkeseríteni, de ezt a sérülést nem lesz egyszerű " csak úgy " kinyomkodni, valamint a metál fényt helyreállítani. Szvsz a lakatolást nem tudod elkerülni, meg a fényezést sem.

Amúgy, ha ismeretlen volt az elkövető, akkor honnét veszed, hogy söröskorsót tört szét rajta ?

Mert ha Te láttad, akkor a másik korsó mehetett volna a fejére... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hello !

Nem akarlak elkeseríteni, de ezt a sérülést nem lesz egyszerű " csak úgy " kinyomkodni, valamint a metál fényt helyreállítani. Szvsz a lakatolást nem tudod elkerülni, meg a fényezést sem.

Amúgy, ha ismeretlen volt az elkövető, akkor honnét veszed, hogy söröskorsót tört szét rajta ?

Mert ha Te láttad, akkor a másik korsó mehetett volna a fejére... :rolleyes:

Sajnos nem láttam,de a darabkákból ki lehetett következtetni...

Ha láttam volna nem maradt volna épen az Ő feje sem.

Amúgy még szerencsém is volt a szerencsétlenségben,mert ha kb 5 cm-vel feljebb csapja akkor a hátsó szélvédőmnek is annyi lett volna...

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem láttam,de a darabkákból ki lehetett következtetni...

Ha láttam volna nem maradt volna épen az Ő feje sem.

Amúgy még szerencsém is volt a szerencsétlenségben,mert ha kb 5 cm-vel feljebb csapja akkor a hátsó szélvédőmnek is annyi lett volna...

Netán valami kocsma környékén laksz?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Cartársak!

Egy kis segítségre lenne szükségem...

A mellékelt képen a csomagtartóm széle látszik,melyen egy "nagyon rendes" ismeretlen egy söröskorsót tört szét még március környékén...

A segítséget ezzel kapcsolatban kérném.

Valaki tud horpadás javítót Pesten a XIII.kerület környékén?Szerintem meg lehet azzal a technikával javítani a hibát és egy kis fényezéssel a helyét is sikerül eltüntetni.Nem szívesen lakatoltatnám...

http://kephost.com/view-768_P1080097.JPG

http://kephost.com/view-378_P1080098.JPG

Előre is köszi a segítséget.

Egy gödöllői cégről hallottam, hogy vákuummal sok dolgot rendbe tudnak tenni (jégverés után, stb.). Mondjuk, a Te horpadásodnak van azért egy határozott éle is, az szerintem bonyolítja a dolgot. Valahol fel volt írva a telefonjuk is, de most nem találom.

Link to comment
Megosztás:

A szerviz topicból áttérve:

Hát nem tudom!

Szerintem attól,hogy valaki ide beírja,hogy Pécs vagy Miskolc vagy XVII.ker. ,attól nem lesz esélyesebb,hogy meglovasítják a kocsiját!

Ebben igazad van és abban is amit ezzel kapcsolatosan írtál.

Én inkább arra gondolok (és itt valóban nem logikus az érvelésem mert a két kocsit a XIII. kerből csórták), ha valakinek van egy feltűnően jó/szép kocsija van (potenciális célpont) és mondjuk egy 1200 Fős faluban, vagy kisvároskában lakik.

No azt azért meg lehet keresni.

De továbbra is azt gondolom, hogy nem a szégyen hanem az inkognitó az ami esetleg erre vezeti az embert, hogy nem adja meg bizonyos adatait. Én igazából erre akartam rávilágítani

Link to comment
Megosztás:

A szerviz topicból áttérve:

Ebben igazad van és abban is amit ezzel kapcsolatosan írtál.

Én inkább arra gondolok (és itt valóban nem logikus az érvelésem mert a két kocsit a XIII. kerből csórták), ha valakinek van egy feltűnően jó/szép kocsija van (potenciális célpont) és mondjuk egy 1200 Fős faluban, vagy kisvároskában lakik.

No azt azért meg lehet keresni.

De továbbra is azt gondolom, hogy nem a szégyen hanem az inkognitó az ami esetleg erre vezeti az embert, hogy nem adja meg bizonyos adatait. Én igazából erre akartam rávilágítani

Tökéletesen egyetértek veled. Bár az is nagy igazság, hogy amit el akarnak lopni azt úgyis el fogják. Ha csak bele nem öntöm betonba :rolleyes: Meg az ember a mai világban kiben bízzon meg!? A lakhely dolgot inkább telefonon vagy pü-ben kell megbeszélni szerintem <_<

Link to comment
Megosztás:

Tökéletesen egyetértek veled. Bár az is nagy igazság, hogy amit el akarnak lopni azt úgyis el fogják. Ha csak bele nem öntöm betonba :rolleyes: Meg az ember a mai világban kiben bízzon meg!? A lakhely dolgot inkább telefonon vagy pü-ben kell megbeszélni szerintem <_<

igaz,mindenki eldönti,hogy mit ad meg és mit nem,valóban a pü vagy a telefon a leg kurtúráltabb megoldás szerintem,itt csak segitünk:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.