Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Istenadta tehetség a kislány!

Mondjuk nekünk is van egy Cakó Ferencünk ebben a témában, de ugye ebben a mai marha nagy celebvilágban ő már nem hír...

Sajnos...

Pedig hány olyan tehetség van ebben az országban akinek a kisujja körme többet ér mint pl Dundika, Győzike, stb...

Link to comment
Megosztás:

5 óra múlva megszűnik a Sláger rádió. :huh: A reggeli Bumeráng eléggé gyászos volt. Rendkívül sajnálom az ORTT aljas szemét húzását.

Az hagyján, valamelyik nap hallgattam a TV1 egy éjszakai műsort és Medveczky Balázs, az MTV ügyvezető alelnöke volt a vendég.

Elmondta, hogy ha elfogadásra kerül a jövő évi költségvetés ebben a formában akkor gyakorlatilag jövő év elején elfeketedhet a képernyő és 1500 ember "szakad rá a szociális hálóra". :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az hagyján, valamelyik nap hallgattam a TV1 egy éjszakai műsort és Medveczky Balázs, az MTV ügyvezető alelnöke volt a vendég.

Elmondta, hogy ha elfogadásra kerül a jövő évi költségvetés ebben a formában akkor gyakorlatilag jövő év elején elfeketedhet a képernyő és 1500 ember "szakad rá a szociális hálóra". :huh:

Hát tévét én ritkán nézek, ha mégis akkor a Nat.Geo.-t vagy az Rtl klubot.

Ha el tudja látni magát állami segítség nélkül, sőt profitál és adózik, akkor aljasság politikai okok miatt hazavágni.

Link to comment
Megosztás:

SLÁGER RÁDIÓ - VELED VAGYOK!

Én ugyan 19 éves vok, de a slágeren, bumerángon nőttem fel...

Remélem hamar vissza térnek.

Budapest közelében igen. Reggel mondták hogy dolgoznak a megoldáson.

Szívszorító volt a 8 órai dudálás...

Magam is nagyon megszoktam már hogy mindenhol azt hallgattam ahol lehetett.

Link to comment
Megosztás:

A szokásos 10 órai búcsúzó ,,stáblista,, most rendhagyó volt... Bocsi elsírta magát. Én is olyasmit éreztem mint egy kedves ismerős temetésén...

Folyton azon járt az eszem mint amit ők is mondogattal; Valaminek most vége hogy valami új születhessen.

Meg hogy; ,,-Azon dolgozunk hogy legyünk... ,,

Link to comment
Megosztás:

5 óra múlva megszűnik a Sláger rádió. :huh: A reggeli Bumeráng eléggé gyászos volt. Rendkívül sajnálom az ORTT aljas szemét húzását.

Én nagyon sajnálom, mert mindig az szólt az autómban. Csíptem a Bumerángot mindig is!!!!!! Volt nemegyszer h beolvasták az sms-em és tök jó érzés volt:) Persze volt olyan is mikor nem értettem velük egyet. De akkor is az ország leghallgatottab rádiója volt:( :lol:

Link to comment
Megosztás:

Más!

Képzeljétek valami nyügje van a verdámnak. Ugy indul, hogy dadog egy kicsit mint egy traktor, kb 30 mp-ig beleremeg az egész autó, gázadáskor szintén ratatatata. De aztán elhagyja és minden rendben van, utána semmi gond. Csak minden indításnál, de hidegen főként! Nem gondolom, hogy gyújtás vagy gyerta mert 27e km-rel ezelőtt volt gy.modul+gyertya csere. Inkább üzemanyagrendszer vagy fojtószelep vagy valami hasonló de igazából nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

Én nagyon sajnálom, mert mindig az szólt az autómban. Csíptem a Bumerángot mindig is!!!!!! Volt nemegyszer h beolvasták az sms-em és tök jó érzés volt:) Persze volt olyan is mikor nem értettem velük egyet. De akkor is az ország leghallgatottab rádiója volt:( :lol:

Ez egyértelműen bizonyított.

Képzeld egyszer munkából hazaérve meghallottam a hírvadászban figyelendő szól, és felhívtam. Nem hittem hogy sikerülhet, azért szorgalmasan nyomkodtam a hívásismétlőt. Egyszer csak felvették... Sikerült! Bocsiék egy darabig viccelődtek a nevemmel (Muszáj) , majd beszélgettünk és nyertem pár apróságot. Sosem felejtem el :huh:

Link to comment
Megosztás:

A szokásos 10 órai búcsúzó ,,stáblista,, most rendhagyó volt... Bocsi elsírta magát. Én is olyasmit éreztem mint egy kedves ismerős temetésén...

Folyton azon járt az eszem mint amit ők is mondogattal; Valaminek most vége hogy valami új születhessen.

Meg hogy; ,,-Azon dolgozunk hogy legyünk... ,,

"Azon vagyunk, hogy legyünk..."

Link to comment
Megosztás:

Más!

Képzeljétek valami nyügje van a verdámnak. Ugy indul, hogy dadog egy kicsit mint egy traktor, kb 30 mp-ig beleremeg az egész autó, gázadáskor szintén ratatatata. De aztán elhagyja és minden rendben van, utána semmi gond. Csak minden indításnál, de hidegen főként! Nem gondolom, hogy gyújtás vagy gyerta mert 27e km-rel ezelőtt volt gy.modul+gyertya csere. Inkább üzemanyagrendszer vagy fojtószelep vagy valami hasonló de igazából nem tudom.

Hű de ismerős.. Valamelyik autóm járt így de nem emlékszem mitől is volt...

Link to comment
Megosztás:

Ez egyértelműen bizonyított.

Képzeld egyszer munkából hazaérve meghallottam a hírvadászban figyelendő szól, és felhívtam. Nem hittem hogy sikerülhet, azért szorgalmasan nyomkodtam a hívásismétlőt. Egyszer csak felvették... Sikerült! Bocsiék egy darabig viccelődtek a nevemmel (Muszáj) , majd beszélgettünk és nyertem pár apróságot. Sosem felejtem el :huh:

Ez tök jó!!!!! Gratulálok! Akkor neked is van piros szalag...!!??

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.