Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Az Astra Coupé gyári felnije, nem tudom hogy mi a neve, de csak 5x110-ben létezik asszem.

Amúgy nekem nem nagyon tetszik, ha találnék megfelelő 17"-est (akár a gyári 17"-es Turbo Coupé felnit) már vihetnéd is.

sajnos sehol sem találok ilyet :huh: de ha csak 5x100-ba van akkor felejtős, pedig nagyon széééééép

Link to comment
Megosztás:

Ezt találtam, ez jó lenne?

WinterContact TS 810

Még annyi, hogy jobb? Átszereltetni gumikat vagy felnire szerelve venni?

Ha ennyit rá tudsz szánni, akkor én ezt venném (nekem is ilyen van)+3000 körül már hozzádvágnak használt felnit (mert az van dögivel, és még nekik kellene fizetni, hogy elvidd :huh:):

http://www.automax.hu-MICHELIN Alpin A3

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap sikerült koccannom egyet. És aminek nekimentem annak vonóhorga is volt. Berepedt az első lökhárítóm egy tenyérnyi darabon. Nagyon úgy tűnik, hogy én vagyok a hibás de nem tudom, hogy az előttem lévő minek ugrott bele a fékbe minden ok nélkül amikor kanyarodtunk ki a főútra. Én meg épp elnéztem balra, hogy biztos nem jön-e kocsi... Persze nem jött. Amikor előre néztem akkor már ott állt előttem. Beleugrottam a fékbe de épp hozzáértem. A sebesség nem volt nagy mert még a kuplungot sem engedtem fel mert épp indultunk. Akit meg lekoccoltam az elhajtott úgy mintha észre sem vett volna semmit. Az lenne a kérdésem, hogy Budapesten tud valaki egy műanyag hegesztőt? És körülbelül mennyibe kerül az ilyen sérülés kijavítása? Fényezés nélkül érdekelne.

Előre is köszönöm a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap sikerült koccannom egyet. És aminek nekimentem annak vonóhorga is volt. Berepedt az első lökhárítóm egy tenyérnyi darabon. Nagyon úgy tűnik, hogy én vagyok a hibás de nem tudom, hogy az előttem lévő minek ugrott bele a fékbe minden ok nélkül amikor kanyarodtunk ki a főútra. Én meg épp elnéztem balra, hogy biztos nem jön-e kocsi... Persze nem jött. Amikor előre néztem akkor már ott állt előttem. Beleugrottam a fékbe de épp hozzáértem. A sebesség nem volt nagy mert még a kuplungot sem engedtem fel mert épp indultunk. Akit meg lekoccoltam az elhajtott úgy mintha észre sem vett volna semmit. Az lenne a kérdésem, hogy Budapesten tud valaki egy műanyag hegesztőt? És körülbelül mennyibe kerül az ilyen sérülés kijavítása? Fényezés nélkül érdekelne.

Előre is köszönöm a segítséget.

Hát kedves druszám az a helyzet hogy mindig számítani kell hogy az előttünk levő esetleg megáll. A közelmúltban engem szidott valaki mert megálltam és seggberaktak. Nekem is van horgom így nem lett nagy gond. (A biztosító 200e.-t fizetett a szerviznek. :huh: )

Persze utólag mindenki tud okoskodni. Hibáztál, fizetned kell érte, de szerencsére valószínűleg olcsón megúszod. Én messze vagyok tőled így nem ajánlani akarom az itteni szakembert, csak elmondom hogy én 5000Ft-ot fizettem egy éve egy Corsa lökös hegesztéséért. Szerintem azért előtte nézz körül, hátha véletlenül találsz egy pont olyan színű bontott lököst. Csak azért mondom mert nekem akkor ajánlottak 5000ért egyet a corsára, amikor már nem kellett.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap sikerült koccannom egyet. És aminek nekimentem annak vonóhorga is volt. Berepedt az első lökhárítóm egy tenyérnyi darabon. Nagyon úgy tűnik, hogy én vagyok a hibás de nem tudom, hogy az előttem lévő minek ugrott bele a fékbe minden ok nélkül amikor kanyarodtunk ki a főútra. Én meg épp elnéztem balra, hogy biztos nem jön-e kocsi... Persze nem jött. Amikor előre néztem akkor már ott állt előttem. Beleugrottam a fékbe de épp hozzáértem. A sebesség nem volt nagy mert még a kuplungot sem engedtem fel mert épp indultunk. Akit meg lekoccoltam az elhajtott úgy mintha észre sem vett volna semmit. Az lenne a kérdésem, hogy Budapesten tud valaki egy műanyag hegesztőt? És körülbelül mennyibe kerül az ilyen sérülés kijavítása? Fényezés nélkül érdekelne.

Előre is köszönöm a segítséget.

keresd fel HandBrake cartársat PÜ-ben itt a fórumon. Neki van eladó lököse ha jól tudom.

Hivatkozz rám.

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Néztem pár helyen, de azt hiszem ez elkerülte a figyelmem. Még nézelődök, hátha van olcsóbban normális állapotú. Vagy én is lopok... :huh:

Én is nézelődtem pár helyen, kizárt hogy 2000-nél kapsz olcsóbban gyárit, de szerintem talán u.gy.-tat sem. Ha úgy számoljuk hogy (7000+1000 a szállítás,) 8ért veszel 3szép tárcsát, akkor is 2667-re jön ki darabja. Szerintem megéri.

Link to comment
Megosztás:

Hát sajnos nem. Ez a csomagtartómra került volna, de kértem a szervizt hogy ne rakják fel.

Szóval ez nagyobb méretű.

Nagy kár... :huh: :lol:

Nekem egy F-re való van, ami méretben ugyan megegyezik a G-vel, de vastagabb és másként is van rögzítve.

Na, mindegy! AZÉRT KÖSZI ! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap sikerült koccannom egyet. És aminek nekimentem annak vonóhorga is volt. Berepedt az első lökhárítóm egy tenyérnyi darabon. Nagyon úgy tűnik, hogy én vagyok a hibás de nem tudom, hogy az előttem lévő minek ugrott bele a fékbe minden ok nélkül amikor kanyarodtunk ki a főútra. Én meg épp elnéztem balra, hogy biztos nem jön-e kocsi... Persze nem jött. Amikor előre néztem akkor már ott állt előttem. Beleugrottam a fékbe de épp hozzáértem. A sebesség nem volt nagy mert még a kuplungot sem engedtem fel mert épp indultunk. Akit meg lekoccoltam az elhajtott úgy mintha észre sem vett volna semmit. Az lenne a kérdésem, hogy Budapesten tud valaki egy műanyag hegesztőt? És körülbelül mennyibe kerül az ilyen sérülés kijavítása? Fényezés nélkül érdekelne.

Előre is köszönöm a segítséget.

Helló!

Műanyag hegesztéssel a XV. kerületben a Szentmihályi úton foglalkoznak.

CZAKÓ GÉZA

1154 BUDAPEST, SZENTMIHÁLYI ÚT 46/A.)

Vagy a XIII.ker-ben

HÜLLŐ KFT.

1134 BUDAPEST, KASSÁK LAJOS UTCA 55.

Link to comment
Megosztás:

keresd fel HandBrake cartársat PÜ-ben itt a fórumon. Neki van eladó lököse ha jól tudom.

Hivatkozz rám.

Köszönöm szépen de szerintem új lökhárító nem kell mert nagyon kicsike a sérülés. Szvsz drágább lenne az új mint ennek a megcsinálása nem? A festést haver megoldja. Engem csak a hegesztés ára érdekelt. De ma utánanéztem és pár ezerért megcsinálják, úgyhogy nincsen nagy gond. Még 1x köszönöm MINDENKINEK a gyors segítséget :lol:

További koccanásmentes közlekedést :huh:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen de szerintem új lökhárító nem kell mert nagyon kicsike a sérülés. Szvsz drágább lenne az új mint ennek a megcsinálása nem? A festést haver megoldja. Engem csak a hegesztés ára érdekelt. De ma utánanéztem és pár ezerért megcsinálják, úgyhogy nincsen nagy gond. Még 1x köszönöm MINDENKINEK a gyors segítséget :lol:

További koccanásmentes közlekedést :lol:

AMEN :huh:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen de szerintem új lökhárító nem kell mert nagyon kicsike a sérülés. Szvsz drágább lenne az új mint ennek a megcsinálása nem? A festést haver megoldja. Engem csak a hegesztés ára érdekelt. De ma utánanéztem és pár ezerért megcsinálják, úgyhogy nincsen nagy gond. Még 1x köszönöm MINDENKINEK a gyors segítséget :lol:

További koccanásmentes közlekedést :huh:

Ok, akkor hegesszed persze.

Csak azért írtam mert szóba jött az új lökös is, gondoltam nem titkolom az infót :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.