Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

kb annyira tanulságos mint a németországi vizsgáztatásról szóló beszámoló, pár hónapja volt a TC-n asszem

Katt ide! A magyar ügyintézés alatt meg úgy érzi a kuncsaft (éreztetik vele), mintha minimum embert ölt volna... Kivételek, normális ügyintézők persze itt is vannak, de nem ez az általános...

Link to comment
Megosztás:

Ma voltunk Pilisszentkereszten fánk fesztiválon.

Baromi jó hangulat,fánk fánkkal,meg torta kolbásszal.

A forralt bor,a meleg tea,a sült hús,a mangalica kolbász,tepertő krémes kenyér lila hagymával,............

Nagy tuti :lol:

Ja, meg a XVII-ben, csak ott nem volt fánk, csak tapasztalat :lol:)))))))))))

Link to comment
Megosztás:

Szép napot fiatalok! :lol:

A minap kipróbáltam a vépóver részinget. Kapott 45 litert a pocakjába. Meglepő hogy csak ennyi ment bele hisz már villogott a szegénység jelzőm. Anno azért hagytam ott a kagylósokat mert csaltak. (többen mondták, és nekem is gyanús volt) Na mindegy ez régen volt. Azóta lett belőle más, majd újra kagylós. Remélem most tényleg 45-öt kaptam.

Na szóval azért kapott luxus benzint, hátha csökken a fogyasztás. Na meg hátha tényleg van benne valami tisztító cucc.

Erősebb, jobb nem lett tőle, azaz nem érezni rajta változást.

Annyi talán hogy az első reggeli indításkor egy mp. csattogást hallatott. Olyan szelepes hidrotőkés akármilyen. Picit megilyesztett, de mivel ez csak egyszer volt egy mp.-re ezért megnyugodtam.

Tudom, köztetek többen használnak ilyent, ezért írtam le hogy nekem milyen tapasztalatom volt eddig.

Ha le megy a fogyasztásom 9 L alá, akkor azt mondom OK. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szép napot fiatalok! :lol:

A minap kipróbáltam a vépóver részinget. Kapott 45 litert a pocakjába. Meglepő hogy csak ennyi ment bele hisz már villogott a szegénység jelzőm. Anno azért hagytam ott a kagylósokat mert csaltak. (többen mondták, és nekem is gyanús volt) Na mindegy ez régen volt. Azóta lett belőle más, majd újra kagylós. Remélem most tényleg 45-öt kaptam.

Na szóval azért kapott luxus benzint, hátha csökken a fogyasztás. Na meg hátha tényleg van benne valami tisztító cucc.

Erősebb, jobb nem lett tőle, azaz nem érezni rajta változást.

Annyi talán hogy az első reggeli indításkor egy mp. csattogást hallatott. Olyan szelepes hidrotőkés akármilyen. Picit megilyesztett, de mivel ez csak egyszer volt egy mp.-re ezért megnyugodtam.

Tudom, köztetek többen használnak ilyent, ezért írtam le hogy nekem milyen tapasztalatom volt eddig.

Ha le megy a fogyasztásom 9 L alá, akkor azt mondom OK. :lol:

Én is tankoltam magasabb oktánszámú benzint a pocijába,de én nem várom,hogy csökkenjen ettől a fogyasztása(sőt tisztító sincs benne,valszeg)!

Ennek a dolognak inkább szvsz. az a lényege ,hogy kitisztuljon a motor a lerakódásoktól.

Én már lassan kijárom belőle a jobb benzint,annyit vettem észre,hogy talán mintha könnyebben indulna és hamarabb-jobban-pörögne a motor fel!

Fogyasztást én nem nézem,ez egy 1,6-os automatánál fölösleges(ígyis-úgyis sok).

Link to comment
Megosztás:

Szép napot fiatalok! :lol:

A minap kipróbáltam a vépóver részinget. Kapott 45 litert a pocakjába. Meglepő hogy csak ennyi ment bele hisz már villogott a szegénység jelzőm. Anno azért hagytam ott a kagylósokat mert csaltak. (többen mondták, és nekem is gyanús volt) Na mindegy ez régen volt. Azóta lett belőle más, majd újra kagylós. Remélem most tényleg 45-öt kaptam.

Na szóval azért kapott luxus benzint, hátha csökken a fogyasztás. Na meg hátha tényleg van benne valami tisztító cucc.

Erősebb, jobb nem lett tőle, azaz nem érezni rajta változást.

Annyi talán hogy az első reggeli indításkor egy mp. csattogást hallatott. Olyan szelepes hidrotőkés akármilyen. Picit megilyesztett, de mivel ez csak egyszer volt egy mp.-re ezért megnyugodtam.

Tudom, köztetek többen használnak ilyent, ezért írtam le hogy nekem milyen tapasztalatom volt eddig.

Ha le megy a fogyasztásom 9 L alá, akkor azt mondom OK. :lol:

Én meg tegnap tankoltam E85+95-öst felesbe. Egy 5000-ért tankoltam 3000 benzin (315.9 Ft/l)+2000 E85 (210.9ft/l). Persze volt még benzin a tankba ugyhogy valójában nem fele-fele lett. Külömbséget nem érzek csak kicsit más illatú a kipufogógáz. Ugyanugy indul, megy stb.

Lehet ráállok erre az 50-50%-os keverékre. Mondta egy Toyota Yaris-os pali, hogy ő már fél éve így jár az autójával.

Link to comment
Megosztás:

Én meg tegnap tankoltam E85+95-öst felesbe. Egy 5000-ért tankoltam 3000 benzin (315.9 Ft/l)+2000 E85 (210.9ft/l). Persze volt még benzin a tankba ugyhogy valójában nem fele-fele lett. Külömbséget nem érzek csak kicsit más illatú a kipufogógáz. Ugyanugy indul, megy stb.

Lehet ráállok erre az 50-50%-os keverékre. Mondta egy Toyota Yaris-os pali, hogy ő már fél éve így jár az autójával.

én meg teletankoltam reggel pöcc.

fogyasztást meg majd nézek.....

Link to comment
Megosztás:

Én is bepróbálom majd az etanolt,ha jobb idő lesz.Először inkább kevesebbet mint 50% .Végül is

az is tisztítja a rendszert,a magasabb hőfokú égés során!

Kár,hogy legközelebb Debrecenben van kút ahol árulják.

Debrecenben nincs, Derecske? Mert ott van.

E85 Hajdú-Biharban

Agip ide is nyomhatná az E85-öt... még a végén náluk is tankolnék.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.