Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Faterom most mondta, hogy átcseréli a kocsiján a gumikat felnistől, hogy egyenletesen kopjon. Jobb elsőt hátra a bal hátsó helyére és a hátsót előre, illetve a bal elsőt a jobb hátsóval cseréli meg.

Én úgy tudom, hogy ha már egy kereket feltettünk mondjuk jobb elsőre, azt ott kell hagyni. Téli-nyári gumicserénél is jelöljük, hogy honnan akasztottuk le. Vagy nem jól tudom? :lol:

Régebben ment ez a fajta csere. Mostanában az járja, hogy csak első-hátsó csere ajánlott, azonos oldalon, mert így nem változik meg a forgásirány, ami logikus is, hiszen a gumi drótszerkezete "megszokja" a forgásirányt, nem jó azt bolygatni, nem beszélve a kötött forgásirányos gumikról...

Szerk.: freeze ugyanezt írta

Link to comment
Megosztás:

Régebben ment ez a fajta csere. Mostanában az járja, hogy csak első-hátsó csere ajánlott, azonos oldalon, mert így nem változik meg a forgásirány, ami logikus is, hiszen a gumi drótszerkezete "megszokja" a forgásirányt, nem jó azt bolygatni, nem beszélve a kötött forgásirányos gumikról...

Szerk.: freeze ugyanezt írta

A kezelésiben bizony benne van ez a gumicserés móka. Én a parasztos logikámmal szintén azt mondom, előről hátra lehet (mert ugye hajtott kerék-nem hajtott kerék), de a forgásirány ne változzon. Bezzeg a kezelésiben... (vagy lehet, h a feleségem corsáéban láttam ilyen ábrát? most hirtelen nem tom...)

Link to comment
Megosztás:

Félig tudod jól.

Ez első hátsó kerekeket szoktuk cserélni, de az oldalt nem, mert megváltozik a kerék forgásiránya (ha felnistül teszed)

Ez állítólag nincs jótékony hatással a gumiban lévő fémszövetre.

Ha meg forgásirányos mintázatú gumiról van szó, akkor meg főleg nem cserélünk így oldalt.

A gumis is inkább a forgás irányt jelöli a kerékre, de ha nem, akkor a azért írja rá, hogy JH (jobb hátsó) hogy a forgás irányt ki lehessen következtetni, nomeg azért, hogy következő évben a hátsókat tedd előre. Így egyenletesen kopik.

Tehát faterod félig jól, félig rosszul gondolkodik az ügyet illetően.

Oldalt ne cseréljen szerintem...

üdv:freeze

Köszi minden segítséget és infót.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk az azért hozzáteszem, hogy fékezéskor ugyanúgy ellenkező irányú hatás éri a gumit, mintha fordítva lenne föltéve és gyorsítanánk. Ez ellent mond a szövet tönkremenetel elméletnek, de több helyről is hallottam már ezt. (persze forg ir. gumi az egyértelmű)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! jó régen voltam a fórumon lehet már fél év is eltelt azóta. Azóta rendbe szedtem az 1.2 g.cc-met, felkerült rá egy sportkipufogó, új alufelnik, a teljes műszerfalvilágítás piros, és most rendeltem, meg a hátsó króm lámpákat. A lámpa így néz ki: http://www.kephost.com/images/fnb51gcawp1708il97ne.jpg Szerintem nem egy rossz választás:) Üdv mindenkinek, további szép napot!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! jó régen voltam a fórumon lehet már fél év is eltelt azóta. Azóta rendbe szedtem az 1.2 g.cc-met, felkerült rá egy sportkipufogó, új alufelnik, a teljes műszerfalvilágítás piros, és most rendeltem, meg a hátsó króm lámpákat. A lámpa így néz ki: http://www.kephost.com/images/fnb51gcawp1708il97ne.jpg Szerintem nem egy rossz választás:) Üdv mindenkinek, további szép napot!

Sziasztok

Mennyiért vesztegetnek egy ilyen lámpát? Én eladtam volna neked 10 -ért! :lol:

De komolyan, mennyiért vesztegetik?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg a biztosítást értelmetlen tulajdonoshoz kötni. Az autó önmagába nem fog belerongyolni egy másikba, csak ha vezeti valaki. Tehát anyum nevén van a kocsi, mert vidéken lakik, de 18 éves bpi, egyetemista streetraccer meg tolja mint a bolond, de legalább anyu után keveset fizet nem érné meg. Én azt mondom, hogy a jogsi mellé kelljen biztosítást kötni, és ha van biztid is, akkor vagy jogosult vezetni. Egyébként meg, mintha nem is lenne jogsid.

Valami ilyesmin agyaltam én is, de én két részre bontanám. Az autóra is egy biztosítás, és a sofőrre is egy. Az autóra legyen teljesítmény, kor, ilyesmifüggő, teljesen független attól, hogy ki használja. A sofőrnek meg legyen az eddigi előélete alapján. Meg azért az se normális, hogy a kezdő, fiatal sofőr a legrosszabb kategóriából indul, közben meg egyáltalán nem biztos, hogy rosszul is vezet. Legalább indulhatna valami közepes szintről, és onnan mozdul erre vagy arra. A település szerinti meg egy baromság, most is kijátssza, aki csak teheti.

Link to comment
Megosztás:

Egyet értek

Valami ilyesmin agyaltam én is, de én két részre bontanám. Az autóra is egy biztosítás, és a sofőrre is egy. Az autóra legyen teljesítmény, kor, ilyesmifüggő, teljesen független attól, hogy ki használja. A sofőrnek meg legyen az eddigi előélete alapján. Meg azért az se normális, hogy a kezdő, fiatal sofőr a legrosszabb kategóriából indul, közben meg egyáltalán nem biztos, hogy rosszul is vezet. Legalább indulhatna valami közepes szintről, és onnan mozdul erre vagy arra. A település szerinti meg egy baromság, most is kijátssza, aki csak teheti.
Link to comment
Megosztás:

Valami ilyesmin agyaltam én is, de én két részre bontanám. Az autóra is egy biztosítás, és a sofőrre is egy. Az autóra legyen teljesítmény, kor, ilyesmifüggő, teljesen független attól, hogy ki használja. A sofőrnek meg legyen az eddigi előélete alapján. Meg azért az se normális, hogy a kezdő, fiatal sofőr a legrosszabb kategóriából indul, közben meg egyáltalán nem biztos, hogy rosszul is vezet. Legalább indulhatna valami közepes szintről, és onnan mozdul erre vagy arra. A település szerinti meg egy baromság, most is kijátssza, aki csak teheti.

Ehhh.... ez az egész egy tiszta lehúzás.

Pár évtizede még a négyötvenes benzin árába belefért a kötelező biztosítás. Nem beszélve róla, hogy megszüntették a gépjárműadót, amit azután szintén a négyötvenes benzin ár tartalmazott, ha jól emlékszem a népnyelv útadónak hívta. Úgy sejtem ezt az adófajtát azóta sem vették ki a benzin árából.

Most meg kötelező, súlyadó, a benzinárban lévőjövedéki adó+ÁFA. Rohadjon meg a prücök, így nem megyünk ötről a hatra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem ilyen van most jelenleg, de nem teccik. Inkább mennek vissza a gyári sötétítettek.

gyári sötétített az nekem is jó lenne, meg első fényszóróban is :) Az nagyon teccik

akkor nem akarnék angel eye-t, meg fekete lexust hátra :lol:

Szívem szerint cserélném a lámpákat, de a pénzárcám és az eszem (F astra tuningba fektetett pénzt is szépen buktam eladásnál) szerint már nem

Link to comment
Megosztás:

Bridgestone Turanza?

tudom neked az van meg nekem is jobban tetszett de győzött a pénztárca.

nem mindegy hogy 16e vagy 22e /db.

meg erre elméletileg van egy spéci garancia ami véd 2 évig felütés, szög, stb ellen.

az árkülömbözetből vettem egy pótot. sznob vagyok.

ma jót mosolyogtam.

olvasok egy bringás fórumot és ma freeze xls-e köszönt vissza.

tudtodon kívül terjeszkedsz mint a multik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Sajnos találtam most benn egy hibát, nem vészes de majd javítom és felteszem a jót.

tudom neked az van meg nekem is jobban tetszett de győzött a pénztárca.

nem mindegy hogy 16e vagy 22e /db.

meg erre elméletileg van egy spéci garancia ami véd 2 évig felütés, szög, stb ellen.

az árkülömbözetből vettem egy pótot. sznob vagyok.

ma jót mosolyogtam.

olvasok egy bringás fórumot és ma freeze xls-e köszönt vissza.

tudtodon kívül terjeszkedsz mint a multik. :)

Link to comment
Megosztás:

tudom neked az van meg nekem is jobban tetszett de győzött a pénztárca.

nem mindegy hogy 16e vagy 22e /db.

meg erre elméletileg van egy spéci garancia ami véd 2 évig felütés, szög, stb ellen.

az árkülömbözetből vettem egy pótot. sznob vagyok.

ma jót mosolyogtam.

olvasok egy bringás fórumot és ma freeze xls-e köszönt vissza.

tudtodon kívül terjeszkedsz mint a multik. :lol:

Akkor a Conti lett végül. 4 árka van neki, meg asszimetrikus is, csöndes, király gumi lesz, és nagyon jó áron vetted. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.