Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Húúú, tavaly lettem modi. Vmikor az év elején.

A feltétel pedig...nos, nem árt először is klubtagnak lenni pl. Aztán kell pár év a fórumon, és nem utolsó sorban a vezetőség fel kell, hogy kérjen a dologra. A szabályzat ismerete, meg még ezer más dolog, ami most nem jut eszembe. :lol:

Hening!! A "hogy" előtt vesszőt teszünk!! Máskor jobban figyelj! :) ;)

Link to comment
Megosztás:

hening!

Mély tisztelettel kérdezem, hogy ezt a moderálást nem veszed Te túlságosan komolyan?

Az egészen aprónak számító helyesírási hibákat is megszerkeszteni? :lol: ;)

A disznótoros szösszenetből jut eszembe erre egy idézet: "ilyetseláttammég" ;) sehol máshol, semmilyen fórumon, soha.

De lehet, hogy nem fórumozok eleget, pedig szeretnék még, szóval meg ne sértődj :P :P

Én is allergiás vagyok általában a helyesírási hibákra, a magyar nyelvtan szabályainak betartására, de egy fórumon kis betűvel kezdeni a mondatot, kihagyni 1-2 írásjelet, nem tudom, miért igényel beavatkozást?

Ilyen alapon pl. uhuhu mester kommentjeit is szerkeszthetnéd, mert Ő is lazábban veszi a dolgokat.

Vagy ma van a helyesírás világnapja és ezért??? :)

hát, ja, én általában kisbetüvel írok a fórumon, és sokszor elütöm, de leszarom, mert mindenki igy is megérti ;)

de ha zavar titeket, akkor odafigyelek...

Link to comment
Megosztás:

nem ismerem. ki ő?

Nála vettem a szekeret ,van Délegyházán és Csepelen telepe.

A lényeg az hogy, nem volt felprogizva a távos kulcs és mondta vigyem be hozzátok.

Ti megoldjátok,Én mondtam megcsinálom magamnak mert ugye meg van a car pass.

Valójába az érdekelt volna, hogy a Te kapcsolatod-e.

Csak most jutott eszembe,de valójában lényegtelen.

Link to comment
Megosztás:

Hening !!!!! Hening !!!!!!!

uhuhu kis betűvel írt!

Ha már az én hozzászólásaimban is javítottál (kis betűt nagyra) ...................diszkrimináció!!!

egyébként megkérdezném:

ez most opel fórum, vagy valami nyelvész fórum ????

Esetleg belinkelnéd-e a szabályzat erre vonatkozó részét? :lol:

ugyan már..........

Link to comment
Megosztás:

Hening !!!!! Hening !!!!!!!

uhuhu kis betűvel írt!

Ha már az én hozzászólásaimban is javítottál (kis betűt nagyra) ...................diszkrimináció!!!

egyébként megkérdezném:

ez most opel fórum, vagy valami nyelvész fórum ????

Esetleg belinkelnéd-e a szabályzat erre vonatkozó részét? :lol:

ugyan már..........

Én már megkérdeztem ezeket, de még nekem sem válaszolt.

Kijavítottam előre a hibáimat, hogy kevesebb dolga legyen. :)

Link to comment
Megosztás:

Hening !!!!! Hening !!!!!!!

uhuhu kis betűvel írt!

Ha már az én hozzászólásaimban is javítottál (kis betűt nagyra) ...................diszkrimináció!!!

egyébként megkérdezném:

ez most opel fórum, vagy valami nyelvész fórum ????

Esetleg belinkelnéd-e a szabályzat erre vonatkozó részét? :lol:

ugyan már..........

Szerintem ne bántsátok Heninget,Ő csak moderál bennünket.

Mert ez a dolga.

Ő Hening ,ha Én tudtam volna ,hogy győri vagy amikor vezérműszíj szakadásom volt Győr előtt az egyesen......

Link to comment
Megosztás:

AtiZafi! Te hol voltál mostanában?

Olyan mi mint ha eltűntél volna egy időre,és csak most, egy pár napja lennél újra itt.

Nem tűntem el, csak keveset szólok hozzá. Azt is inkább csak erősen műszaki tartalmakhoz astra g és corsa c fórumokban (hifi, optikai tuning stb nem érdekel)

Húúúúú, majdnem kimaradt egy vessző, még jó hogy észrevettem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem tűntem el, csak keveset szólok hozzá. Azt is inkább csak erősen műszaki tartalmakhoz astra g és corsa c fórumokban (hifi, optikai tuning stb nem érdekel)

Húúúúú, majdnem kimaradt egy vessző, még jó hogy észrevettem. :)

Aha, mondjuk a 147 hozzászólásod valóban ezt támasztja alá:lol:

Csak megjegyeztelek, mert régebben volt köztük valami eszmecsere.

üdv...

Link to comment
Megosztás:

Jajj,ne is mond.Azóta is lelkiismeret furdalásom van miatta,komoly! :lol:

http://www.opelforum.hu/index.php?s=&s...st&p=600044

Itt kezdődött! :)

én próbáltam megvédeni pedig, de több oltást kapott szegény, mint jó tanácsot, úgyhogy szerintem eladta a kocsiját és az újat a márkafórumokon tapasztalható fogadtatás alapján választotta ki ;)

Ha éppen a Trabi fórumon voltak vele a legrendesebbek, akkor most egy 601-el szaladgál.

Link to comment
Megosztás:

Aztán jön a hibakód, meg a para.

Nálam kiment egy bizti és az üzemanyag szivattyú relé betáp körét megszakította a riasztó..(vmi istenadta villanyász szerelte be....még jó, hogy nem menetközben sikerűlt a dolog...) és akkor sem volt hibakód, csak egyszerűen a riasztó ha a kulcsosa el volt fordítva (alaphelyzetbe volt kapcsolva) a kocsi nem indult...ha kiiktattam ment minden, innen jöttem rá a mi a gond...szóval szeintem semmi hiba ettől...(ha nincs igazam wessz vagy uhuhu írja le legyen szíves, hogy érdemes ezt csinálni...) :lol:

Szerk: még jó hogy hamarabb nem feküdtem le mint hening felkelt.... :)

Link to comment
Megosztás:

Nem tűntem el, csak keveset szólok hozzá. Azt is inkább csak erősen műszaki tartalmakhoz astra g és corsa c fórumokban (hifi, optikai tuning stb nem érdekel)

Húúúúú, majdnem kimaradt egy vessző, még jó, hogy észrevettem. :)

...azért csak kimaradt... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hening!! A "hogy" előtt vesszőt teszünk!! Máskor jobban figyelj! :) ;)

Ebben a szóhasználatban nem hiszem, hogy kell. Ugyanis írhattam volna azt is, hogy "fel kell kérjen". Ide pedig nem kell a vessző.

De most már megnyugodhat a társaság, mert modik eldöntötték, hogy nem foglalkozunk az olyan apróságokkal, mint pl. a mondatok nagybetűvel kezdése. Szóval tovább lehet igénytelenkedni, ha ez nektek így jó. Ám aki úgy gondolja, hogy a továbbiakban megtisztel minket azzal, hogy helyesen, igényesen jeleníti meg a hozzászólását, annak mély tisztelettel megköszönöm. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.