Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Az lehet a hibás ?? vagy csak tapasztalatból mondod.

Szia! Nekem évek óta ezt a hibaüzenetet adja akkor ha lakókocsi vontatása közben vagy hegymenetben nagy erőhatásnak teszem ki a motort.Többször kiszereltem már a helyéről (oltári szo..s)megtisztogattam megsimogattam:-)de semmit sem változott a helyzet!Problémát nem okoz,a hibaüzenet idővel eltünik úgyhogy ha ígymarad a dolog akkor részemről OK.Feleslegesen pedig nem szeretnék ilyen drága alkatrészeket cserélgetni!Azzal,hogy csak eredeti alkatrészt szabad beépíteni maximálisan egyetértek!

Üdv.:Fatyo

Link to comment
Megosztás:

mégsem annyira jó a csodabenzin <_<

Most nem az van benne -_-

Corsa 13as kerék,8 szelep azaz nem kell pörgetni hogy menjen, és -200kg,na igen 45le kontra 90le

Én is ledöbbentem. :rolleyes:

A váltó áttétel ugyan az.

Másrészt a 100as benyától nem tud többet mert beleszól a kopogás érzékelő. :D

Link to comment
Megosztás:

Hello, igen, ugyan az van nekem is a könyvben.

Lehet csak én nem értem az a fogalmazást...

Végigolvastam a hozzászólásokat, amiiket írtatok, indet, de lehet elkerülte figyelmem 1-2 hsz.

Elnézést kérek !

Akkor ma kipróbálom ezt a 10perces bekapcsolást, és utána próbálkozom.

Még 1x köszi mindenkinek a segítséget itt is, meg a másik topicban is !

Sziasztok !

Köszi mindenkinek a segítséget, sikerült a rádióm kódolása.

Elnézést, ha valakinek az agyára mentem, ami valószínű, de akkor is érthetettlen egy picit ez a könyv és a leírása :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Új vagyok itt a fórumon, viszont a segítségetekre lenne szükségem. A probléma a légzsákvisszajelző kontrollámpa folyamatosan visszajelez. az első amit magnéztem az ülések alatti légzsákcsatlakozók épsége. Szétszed, tisztít, visszadug, kontrollámpa világít még mindig. Következő a vezetőoldali légzsák alatti kormányszalag lenne, de nem merek hozzá nyúlni nehogy nagyobb bajt csináljak. Tudna segíteni valaki. Efektív lehet ezt az egységet javítani mert a szervízben az ára horror. Láttam már róla fotót, el nem tudom képzelni hogy mi hibásodhat meg rajta? Segítségeteket előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Új vagyok itt a fórumon, viszont a segítségetekre lenne szükségem. A probléma a légzsákvisszajelző kontrollámpa folyamatosan visszajelez. az első amit magnéztem az ülések alatti légzsákcsatlakozók épsége. Szétszed, tisztít, visszadug, kontrollámpa világít még mindig. Következő a vezetőoldali légzsák alatti kormányszalag lenne, de nem merek hozzá nyúlni nehogy nagyobb bajt csináljak. Tudna segíteni valaki. Efektív lehet ezt az egységet javítani mert a szervízben az ára horror. Láttam már róla fotót, el nem tudom képzelni hogy mi hibásodhat meg rajta? Segítségeteket előre is köszönöm.

Ha oldallégzsákos a kocsi, akkor az ülés alatti csati szokott kontakt hibás lenni. Fixre kell forrasztani és nincs para. Egyébként műszeres vizsgálat megmondja konkrétan, hogy mivel van baj, utána már csak a vezetéken kell végigmenni. Ha esetedben a kormányátvezető lenne rossz, akkor szerintem csere egy bontottra (kb. 5000 jó magyar forint), mint, hogy otthon javítgasd.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Köszi mindenkinek a segítséget, sikerült a rádióm kódolása.

Elnézést, ha valakinek az agyára mentem, ami valószínű, de akkor is érthetettlen egy picit ez a könyv és a leírása <_<

Érthető az -_-

Vicc:

Szőke nőnél csengetnek. Kinyitja az ajtót és látja, hogy a halál áll az ajtóban.

Megszólal a halál:

-Érted jöttem.

-Értem?-kérdezi a szöke nő

-Érted.

-Nem értem... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szia! Nekem évek óta ezt a hibaüzenetet adja akkor ha lakókocsi vontatása közben vagy hegymenetben nagy erőhatásnak teszem ki a motort.Többször kiszereltem már a helyéről (oltári szo..s)megtisztogattam megsimogattam:-)de semmit sem változott a helyzet!Problémát nem okoz,a hibaüzenet idővel eltünik úgyhogy ha ígymarad a dolog akkor részemről OK.Feleslegesen pedig nem szeretnék ilyen drága alkatrészeket cserélgetni!Azzal,hogy csak eredeti alkatrészt szabad beépíteni maximálisan egyetértek!

Üdv.:Fatyo

Hali.

Ha ez így lenne a mi esetünkben is akkor semmi gond, de valamikor indításkor semmi gond következő indítás elalszik az automegkulcs ikon és világít a kis motor forma, na ilyenkor se erő se alapjárat meg nem nagyon akar indulni. Ez csere lesz :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

4. hely kell nekik!

amíg 1 nemzetnek a himnuszában az van benne: über alles... addig le sem merem írni minek tartom őket ....

Ma Hajrá Spain amúgy Hollandia lesz a bajnok!!!!

Apró kis tévedésben vagy , a német himnusz szövege 1991 óta az eredeti himnusz harmadik versszaka:

"Einigkeit und Recht und Freiheit

Für das deutsche Vaterland!

Danach lasst uns alle streben

Brüderlich mit Herz und Hand!

Einigkeit und Recht und Freiheit

Sind des Glückes Unterpfand;

|: Blüh' im Glanze dieses Glückes,

Blühe, deutsches Vaterland! "

Meg amúgy is,egy népet/csapatot az alapján megítélni,hogy mi áll a himnuszában????

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.