Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hali srácok!

Olyan kérdésem lenne, hogy le szeretném fújni a G astra-m kilincseit, az ajtókon lévő műanyak védő síneket és azt a randa fekete küszöböt, namármost segítségek szeretnék kérni, hogy hogyan tudom ezeket leszerelni/kiszerelni, a kilincsekhez pl az egész kárpitot bontani kell ettől félek a legjobban.

A választ előre is köszi, Üdv srácok!

Link to comment
Megosztás:

Hali srácok!

Olyan kérdésem lenne, hogy le szeretném fújni a G astra-m kilincseit, az ajtókon lévő műanyak védő síneket és azt a randa fekete küszöböt, namármost segítségek szeretnék kérni, hogy hogyan tudom ezeket leszerelni/kiszerelni, a kilincsekhez pl az egész kárpitot bontani kell ettől félek a legjobban.

A választ előre is köszi, Üdv srácok!

Hát ha megnézed, a kilincs kivételével mind rücskös, csúnya lesz h alefúvod, de te tudod. Az oldaldíszlécet egy csavar fogja, amihez le kell szedned az összes ajtókárpitot. (mondjuk a kilincs miatt is) Majd csavar ki és el kell tolni valamelyik irányba. A kilincsnél anya van, kicsavar, majd nőgyógyászati óvatossággal szedd ki a kilincset, különben az ajtó festék bánja. A küszöböt vagy 8-10 bolha fogja, azoknak a közepét benyomod, majd kihúzod. Nagy vonalakban ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Hát ha megnézed, a kilincs kivételével mind rücskös, csúnya lesz h alefúvod, de te tudod. Az oldaldíszlécet egy csavar fogja, amihez le kell szedned az összes ajtókárpitot. (mondjuk a kilincs miatt is) Majd csavar ki és el kell tolni valamelyik irányba. A kilincsnél anya van, kicsavar, majd nőgyógyászati óvatossággal szedd ki a kilincset, különben az ajtó festék bánja. A küszöböt vagy 8-10 bolha fogja, azoknak a közepét benyomod, majd kihúzod. Nagy vonalakban ennyi.

A kilincsel nem értek egyet,mert az enyém is le lett fújva,és nem rücskös,csak jó fényezőt kell találni!előtte le kell szóró gittelni,és gyönyörű sima,és nem is kopik.legalábbis az enyém nem kopik 2 éve.

Link to comment
Megosztás:

A kilincsel nem értek egyet,mert az enyém is le lett fújva,és nem rücskös,csak jó fényezőt kell találni!előtte le kell szóró gittelni,és gyönyörű sima,és nem is kopik.legalábbis az enyém nem kopik 2 éve.

Egyetértek.... Nálam minden le lett fujva már vagy 5 éve és nincs kopás se rücsi!! Csak jó fényezőt kell találni! :D

Link to comment
Megosztás:

Bizony!

Főleg, hogy találtam egy ugyanolyan gumit ott a gumisnál 4000-ért, jobb állapotú mint az enyém volt

A két görgőzés meg 6000 lesz, így 10.000 ben megáll a történet.

Szívem szerint kihívtam volna a Közutat meg a rendőröket, de egy esküvőre rohantam, mert én voltam a videós.

Gondolhatod mennyire jött jól a defekt akkor...

és akkor még olcsón megúsztad...
Link to comment
Megosztás:

Bizony!

Főleg, hogy találtam egy ugyanolyan gumit ott a gumisnál 4000-ért, jobb állapotú mint az enyém volt

A két görgőzés meg 6000 lesz, így 10.000 ben megáll a történet.

Szívem szerint kihívtam volna a Közutat meg a rendőröket, de egy esküvőre rohantam, mert én voltam a videós.

Gondolhatod mennyire jött jól a defekt akkor...

A lényeg, hogy azért fel tudtad venni a boldogító igent...

Link to comment
Megosztás:

Phuu ne is mondd..

Az hagyján, hogy épphogy odaértem!

Egyszer észrevettem, hogy nem megy a kamera, megállt. De nem tudtam, hogy mikor így olyan gyomorgörcsöm volt.

Még az a szerencse, hogy egy másik kamerás is volt és ott is van felvétel, igaz nem olyan jó szögből, de lesz benne használható, plusz ott lesznek a fotók.

Végül 1 perc marad ki., azt kell majd összehozni a másik kamerából plusz a fotókkal

A lényeg, hogy azért fel tudtad venni a boldogító igent...
Link to comment
Megosztás:

Phuu ne is mondd..

Az hagyján, hogy épphogy odaértem!

Egyszer észrevettem, hogy nem megy a kamera, megállt. De nem tudtam, hogy mikor így olyan gyomorgörcsöm volt.

Még az a szerencse, hogy egy másik kamerás is volt és ott is van felvétel, igaz nem olyan jó szögből, de lesz benne használható, plusz ott lesznek a fotók.

Végül 1 perc marad ki., azt kell majd összehozni a másik kamerából plusz a fotókkal

Meg kell őket esketni újra... :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

kezdjük

1. nyisd ki az ajtót

2. le kell venni a kárpitot

az ajtókárpit alján van egy csavar kitekered a kapaszkodó rész alatt van 2db .egyiket egy műanyag kis biszbasz takarja a másik az elektromos ablak gombtakarója alatt találod

a negyedik a kilincsben van szintén eltakarva biszbassza a másikhoz kipattintod a felső csipogó takaróját és talán ott is van 1l . ennyi csavar van azt hiszem

2/2 ha van csipogó vedd ki és szedd le a kábelét

3.alulról feszítsed le a kárpitot ,patentok fogják

4.az ablaknál lévő guminak együtt kel lejönnie a kárpittal de ha nem jön össze vissza rakható. kicsi fém csipeszek fogják össze

5.ha sikerült kiakasztod a kilincs bowdenjét a gomb lefittyed, ne aggódj nem törik el

és már lent is van a kárpit így normálisan hozzáférsz a hangszóróhoz

6. a hangszórót három csavar fogja

7 visszaszerelés fordítva

Ilyet találtam,nem tudom jó-e?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.