Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Köszi!

Akko még a régi barnával is (jelenleg ilyen van), mehetek majdnem világgá.

Azt hittem ez már nem jó uniós országba sem.

Elvileg NINCS a a határon ellenőrzés (Schengeni övezet vagyunk mink is), tehát irat sem kell Valójában persze kell, mert igazolás/baleset/eseménynél ugye igazolnod kell magad.

Link to comment
Megosztás:

Volt egyszer szó lámpa beállításról.

Mi annak a menete?

Azt mondtam a kolegám,hogy a varjú megvakul a jobb oldali lámpámtól :D

Meg többen rám villogtak.

Így csináld könyvben a 96. oldal ^_^

Múltkor aszontad, megvan néked, he?

de ha nincs, küldöm, csak add meg az emiled!

Link to comment
Megosztás:

Elvitték a vasat? Hova került, melyik városba vagy faluba?

Kecsóba ment!

Egy ottani igazi menőcsávó vette meg asszonyának!

Az eredetvizsgán bent is volt a spotcsoki a gatyómban, nehogy vmelyik elemen 1000-es mikront mérjenek!

Ha így alakult volna mielőtt ledarálnak tettem volna a hülyét.., én semmiről sem tudok! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Kecsóba ment!

Egy ottani igazi menőcsávó vette meg asszonyának!

Az eredetvizsgán bent is volt a spotcsoki a gatyómban, nehogy vmelyik elemen 1000-es mikront mérjenek!

Ha így alakult volna mielőtt ledarálnak tettem volna a hülyét.., én semmiről sem tudok! ^_^

Csak azért kérdeztem mert egy hasonlót láttam errefele de a rendszámát nem is néztem. Volt rajta ugyanolyan szélterelő mint az enyémen az első ajtókon, aztán tükörben láttam, hogy nem gyári kipuff volt rajta, alufelnivel és ezüst színű. Meg egy nagy darab csávó vezette, jó rövid hajú volt majdhogy nem kopasz.

Csongrád-Kecskemét 45km ugyhogy még lehet igaz is, bár már nem nagyon emlékszem a tiedre :D

Link to comment
Megosztás:

Csak azért kérdeztem mert egy hasonlót láttam errefele de a rendszámát nem is néztem. Volt rajta ugyanolyan szélterelő mint az enyémen az első ajtókon, aztán tükörben láttam, hogy nem gyári kipuff volt rajta, alufelnivel és ezüst színű. Meg egy nagy darab csávó vezette, jó rövid hajú volt majdhogy nem kopasz.

Csongrád-Kecskemét 45km ugyhogy még lehet igaz is, bár már nem nagyon emlékszem a tiedre ^_^

Lehetett akár mert a csávó stimm, de a kipuff gyári volt rajta csak mielőtt eladtam frissen ledukóztam.

Egyébként KCD volt a rendszáma.

Link to comment
Megosztás:

jóvan nyomdász gyerek ^_^

De az is oda van írva hogy géppel kel beállítani.....

Úgy is lesz keresek valami céget akinek van fényszóró beállító vacka.

Nekem ingyen állította be a szervizesem géppel (ha kell cím, küldök...)

Nem tudom, hogy csak nekem ingyen-e, de szerintem másnak se horror...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.