Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szerintem én is az általad említett cégtől rendeltem meg idén ugyanezt a Valvoline olajat, legalábbis az ára ennyi volt.Egy hét után kaptam meg futárszolgálattal, eredeti sértetlen csomagolás (unix matrica a dobozon), a márkaszervizben zokszó nélkül rakták bele az autóba a kétéves kötelező során,semmi probléma nem volt vele.Egyébként én tőlük rendeltem alufelnit is és akkor is minden rendben volt, korrekt cég.

Üdv közöttünk.

Igen, ugyanaz a cég. Egyébként én személyes átvételt jelöltem és tegnap már elhoztam a cuccot. Valóban semmi gond, azt kaptam, amit szerettem volna.

Link to comment
Megosztás:

Szelepfedél levétele után cserélni kell a tömítést, vagy mehet vissza a régivel?Illetve kell e valami tömítőpasztát használni?

Szerelőm azt mondta, hogy mindenképpen kell cserélni a tömítést, mert a régit nem célszerű visszatenni. Az már deformálódhatott és nem lesz utána tökéletes...

Viszont ezek szerint van olyan, akinek szerencséje volt és nem történt semmi. ... hát igen, el kell dönteni.

Egyébként én is tervezem, hogy megnézetem, mert az én gépem is az a kategória, ami necces lehet.

Link to comment
Megosztás:

Szerelőm azt mondta, hogy mindenképpen kell cserélni a tömítést, mert a régit nem célszerű visszatenni. Az már deformálódhatott és nem lesz utána tökéletes...

Viszont ezek szerint van olyan, akinek szerencséje volt és nem történt semmi. ... hát igen, el kell dönteni.

Egyébként én is tervezem, hogy megnézetem, mert az én gépem is az a kategória, ami necces lehet.

akkor készülj fel 8e a gyári tömítés.

5607467

Link to comment
Megosztás:

Igen, azt tudom. Viszont valóban érdekelne, hogy Neked nem deformálódott? Nem lett semmi baja, simán vissza lehetett tenni? A tömítés egyébként milyen anyagból van?

nem néztem milyen anyagból van....

nekem idáig kétszer lett lebontva.

egyszer szervizbe..mert kértem

másodszor magamnak ,hallottam valamit ,beparáztam...minden oké volt

harmadszor magamnak lesz ,szerintem ma, mert mentem egy 10est mióta megnéztem,kíváncsi vagyok van-e lazulás.

simán vissza lehetett rakni.nincs folyás.

Link to comment
Megosztás:

nem néztem milyen anyagból van....

nekem idáig kétszer lett lebontva.

egyszer szervizbe..mert kértem

másodszor magamnak ,hallottam valamit ,beparáztam...minden oké volt

harmadszor magamnak lesz ,szerintem ma, mert mentem egy 10est mióta megnéztem,kíváncsi vagyok van-e lazulás.

simán vissza lehetett rakni.nincs folyás.

Ha szétszeded és utána megosztanád a tapasztalataidat, akkor igen megköszönném.. <_<

Link to comment
Megosztás:

megvolt:

a tömítés gumiból van ezért nem kell cserélni.

és a szükséges szerszámok <_<

szerk.:

Nem volt laza csavar 10e km után

Általában azért ha kicsit viseltes az a tömítés, már nem érdemes visszarakni. Az enyém 160.000 után már nem volt ilyen friss-ropogós.

Link to comment
Megosztás:

megvolt:

a tömítés gumiból van ezért nem kell cserélni.

és a szükséges szerszámok :wacko:

szerk.:

Nem volt laza csavar 10e km után

Örülök, hogy Neked minden OK. Ezek szerint gumi, és így 40.000 körül még nem kell újat venni. Kissé laikus vagyok az autószerelésben, így azt sem tudom, hogy melyik az a csavar, ami meglazulhat. A képeken, amit feltettél rajta van? Ha igen valahogy megmutatnád nekem, hogy melyik? <_<

Link to comment
Megosztás:

Örülök, hogy Neked minden OK. Ezek szerint gumi, és így 40.000 körül még nem kell újat venni. Kissé laikus vagyok az autószerelésben, így azt sem tudom, hogy melyik az a csavar, ami meglazulhat. A képeken, amit feltettél rajta van? Ha igen valahogy megmutatnád nekem, hogy melyik? <_<

második kép,olajpötty van a csavar tetején

Link to comment
Megosztás:

Örülök, hogy Neked minden OK. Ezek szerint gumi, és így 40.000 körül még nem kell újat venni. Kissé laikus vagyok az autószerelésben, így azt sem tudom, hogy melyik az a csavar, ami meglazulhat. A képeken, amit feltettél rajta van? Ha igen valahogy megmutatnád nekem, hogy melyik? <_<

Szerintem vidd be egy márkaszervizbe ha úgyis olajcsere jön és kérd meg őket hogy tegyenek bele 5w-30-at meg ezt nézzék meg/húzzanak rá.

Ott tudják hogy mennyire kell húzni meg milyen sorrendben visszarakni a szelepfedelet stb

Link to comment
Megosztás:

Szerintem vidd be egy márkaszervizbe ha úgyis olajcsere jön és kérd meg őket hogy tegyenek bele 5w-30-at meg ezt nézzék meg/húzzanak rá.

Ott tudják hogy mennyire kell húzni meg milyen sorrendben visszarakni a szelepfedelet stb

így van <_<

mert ha tényleg ennyire laikus akkor ne nyúljon bele.

Link to comment
Megosztás:

így van <_<

mert ha tényleg ennyire laikus akkor ne nyúljon bele.

Az ilyen dolgoknál én is így csinálom, nem szégyen az.

Meg az olajcsere is kényelmesebb, nem kell a régi olajjal vacakolni, olajszűrőt beszerezni, és egy jobb olaj árából megvan így is az egész.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.