Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

a kolyok nevü usertől a hozzászólás kitörléséért az alábbi PÜ-t kaptam:

szia én segitséget kertem,és valószinüleg nem a tiedet,ugy irok ahogy akarok ha nem tecikne olvazsd el.és legyél szives ne töröld ki amit irok.te kis ügyes okos ember.

:)

Link to comment
Megosztás:

hogy ti milyen bunyeszok vagytok :) :D

bunkcsik. Bosnyák téri piac: veszek banánt.

Eladó: bancsin kívül lesz valami?

Én: bancsin? az mi? ja, nem, kösz.

Eladó: itt a visszajárcsi, köszcsi.

Hát aszittem, dobok egy hátast. Nem vagyok nyelvművelő, ezért végül nem szóltam rá, gondolom, csak unaloműzőként műveli a nyelvet az egyébként velem egykorú nyelvművelő kofa.

Tényleg valahol nyelvében él a nemzet by freeze and talán Kazinczy <_<

Link to comment
Megosztás:

bunkcsik. Bosnyák téri piac: veszek banánt.

Eladó: bancsin kívül lesz valami?

Én: bancsin? az mi? ja, nem, kösz.

Eladó: itt a visszajárcsi, köszcsi.

Hát aszittem, dobok egy hátast. Nem vagyok nyelvművelő, ezért végül nem szóltam rá, gondolom, csak unaloműzőként műveli a nyelvet az egyébként velem egykorú nyelvművelő kofa.

Tényleg valahol nyelvében él a nemzet by freeze and talán Kazinczy :D

A kofa nem jár ide....mert itt is vannak érdekes írások :)

Link to comment
Megosztás:

Majd megkérdem azt a kofcsit, hátha opcsija van és akkor ircsizhat ide <_<

De lehet, hogy ő a párkáp-koviubi fronton jobban remekel...

Na, ezek a becézgetések, meg rövidítések nálam is sűrűn kicsapják a biztosítékot... (A napszemcsis csajszi rádtelcsizik, hogy mikor talizzatok :D; OMG, WTF, RIP :) ) Tiniknél módjával használva még lehet is jópofa, de mikor a 60-as pincér megkérdezi, hogy milyen savit kérek, kápisalit vagy koviubit, akkor erős szívlapátfogási kényszerem lesz... :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Na, ezek a becézgetések, meg rövidítések nálam is sűrűn kicsapják a biztosítékot... (A napszemcsis csajszi rádtelcsizik, hogy mikor talizzatok :D; OMG, WTF, RIP :) ) Tiniknél módjával használva még lehet is jópofa, de mikor a 60-as pincér megkérdezi, hogy milyen savit kérek, kápisalit vagy koviubit, akkor erős szívlapátfogási kényszerem lesz... <_<

Meg amikor valakinek nagyon teccik vmi, arra aszongya, hogy megaLOL. broáf. Biztos velünk van a baj, a nyelv alakul úgyis olyan módon, ahogy akar. A fiatalok ellen nem lehet (én a vén....) de lehet, hogy nem is baj...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy 2005-ös Astra G 1.4 (szíjas ecotec) típusnál a tempomat utólagos beszerelése megoldható? Láttam gyári tempomatos kart csak nem tudom mi kellene még hozzá és mennyire kell ehhez szétcincálni a kocsi belsejét, kábeleket vagdosni stb... Motorkód: Z14XE... Ha jól gondolom talán csak ez a tempomatos kar, kuplungkapcsoló és vezetékelés valamint programozás kell igaz? A vezetékelés az honnan hova kell?

Várom a segítségeteket.

Link to comment
Megosztás:

bunkcsik. Bosnyák téri piac: veszek banánt.

Eladó: bancsin kívül lesz valami?

Én: bancsin? az mi? ja, nem, kösz.

Eladó: itt a visszajárcsi, köszcsi.

Hát aszittem, dobok egy hátast. Nem vagyok nyelvművelő, ezért végül nem szóltam rá, gondolom, csak unaloműzőként műveli a nyelvet az egyébként velem egykorú nyelvművelő kofa.

Tényleg valahol nyelvében él a nemzet by freeze and talán Kazinczy :)

Erre Kis Ádám azt mondaná: sz*rcsi, f*scsi! :D

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt forúmozók!

Mivel vasárnap reggel indulunk Devecserre 6 tonnás kamiónnal a mai napon még lehet adományokat eljuttatni felénk.

Félre értések elkerülése végett hogy tisztába legyenek akik olvassák mi az engedélyeket megkaptuk.Amint leszállítottuk az adományokat Ajka központjába, mivel itt van az elosztó, utána védőfelszerelésben segítünk Devecserben. Ha esetleg valaki csatlakozna ne tartsa magába szívesen fogadnánk.Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

A FIAT-on meglepődtem, de SUBRAU-n nem

A korábbi régi Swift is egy SUBARU licensz alapján készült.

Az eredeti SUBARU egy összkrékhajtású nagyon kafa kis autó volt. Meglehet, hogy az is összkerekes?

Olyan csoda autókat láttam nagy Németországa pfff...

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...amp;tabNumber=2

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

és a legnagyobb döbbenet ,hogy nagyon kevés opelt láttam...

Link to comment
Megosztás:

Azért, mert Te a gazdagabb környéken jártál (Bayern, NRW). Ha mondjuk Saarland-ban, Sachsen-ben vagy Rheinland-Pfalz-ban autókáztál volna, akkor láthattál volna elég sok régi/leamortizált autót.

Mondjuk Kölnben jó sok F-G astrát fel lehet lelni.

Majd legközelebb odamegyünk mosógépért :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ami még döbbenet volt ...oldalkocsis motor utánfutóval ,valami régi bömös,a tagon katonai ruha .....neki biztos nem szóltak,hogy vége... :)

A másik, lupo ECO 140nél úgy ment el mellettünk ,hogy nem értettem miért állunk......

Jaja, Autobahnon ilyen kis fűnyírókkal is nyalatják a fagyit rendesen. :D Nem is hiszem, hogy ott előfordul ennyi AGR-probléma, meg köhögés-rángatás...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.