Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Eléggé 1kutyák vagyunk :) 4,5 éves fiú, majdnem 3 éves lány... rosszcsontok, de jól van így :D

Egy lány még nekünk is jó lenne, de egyenlőre alapos átgondolást igényel az ügy... <_<

2 gyerek nem 2x-es fáradság lett az 1-hez képest hanem több, dehát ezt te is tudod gondolom.

Kicsit még várunk aztán harjá... de ha az is fiú lesz akkor jajj nekem :icon13: :lol:

No meg 3 rendes gyerekülés már nem fér be az astra-ba rendesen -_-

Link to comment
Megosztás:

Egy lány még nekünk is jó lenne, de egyenlőre alapos átgondolást igényel az ügy... :D

2 gyerek nem 2x-es fáradság lett az 1-hez képest hanem több, dehát ezt te is tudod gondolom.

Kicsit még várunk aztán harjá... de ha az is fiú lesz akkor jajj nekem <_< :icon13:

No meg 3 rendes gyerekülés már nem fér be az astra-ba rendesen :lol:

Tudom...

Mi elég jól elosztjuk: reggel asszony viszi őket, én elbringázok munka előtti edzésre, aztán du én megyek értük és vagyok velük, míg ő hazaér.

Így is nehéz, elég kaka azoknak, akik egyedül nevelnek 2 gyereket...

Most kell harmadikat csinyálni, most érdemes :)

Sose értettem: sokan mondják, hogy csak egyet vállalnak be a pénz miatt... Sztem ahol egy elfér, ott 2 is... Bááár, ha meggondolom, hogy mindegyik popsija alá egy lakás... De olyan jó, hogy eljátszanak egymással. Én simán elbírnám a 3.-at, de a feleségem aszonta, hogy azt már nekem kellene megszülnöm... -_-

Link to comment
Megosztás:

Nekem 120 km a rekordom...

Én nem tartom magam nagy bringásnak, igazából csak szezonban megyek (tavasztól-őszig), akkor viszont elég gyakran, de a legtöbb amit eddig letekertem egyhuzamban, az a Balaton-kerülő túra volt, 228km 1nap alatt. Mondjuk teljesen kész is lettem a végére, gyakorlatilag mindennemű rákészülés nélkül indultam neki (előtte a legnagyobb táv amit megtettem egyszerre, az 90km volt), ráadásul mindössze másfél liter ásványvízzel és egy csomag Győri Édes Jó Reggelt keksszel felszerelkezve. :) . Mondjuk érdekes hogy nem is az izmaim készültek ki a végére, hanem a s.ggem törte szét a nyereg, pedig zselés túranyergem van...

Link to comment
Megosztás:

Én nem tartom magam nagy bringásnak, igazából csak szezonban megyek (tavasztól-őszig), akkor viszont elég gyakran, de a legtöbb amit eddig letekertem egyhuzamban, az a Balaton-kerülő túra volt, 228km 1nap alatt. Mondjuk teljesen kész is lettem a végére, gyakorlatilag mindennemű rákészülés nélkül indultam neki (előtte a legnagyobb táv amit megtettem egyszerre, az 90km volt), ráadásul mindössze másfél liter ásványvízzel és egy csomag Győri Édes Jó Reggelt keksszel felszerelkezve. :) . Mondjuk érdekes hogy nem is az izmaim készültek ki a végére, hanem a s.ggem törte szét a nyereg, pedig zselés túranyergem van...

Gyereked van? Én a gyerek előtt nem vállaltam volna be :D

Én a sok kicsi sokra megy híve vagyok, mindennap 10 km, viszont az munkanap MINDIG. Egyetlen ellenségem az ónos eső.

Egyébként nem semmi a táv, grat.

Kb pont Bp-Bécs...

Link to comment
Megosztás:

Nincs, de eszembe sem jutott hogy emiatt hanyagolni kéne, sokan megcsinálták már... mondjuk nem bántam meg, de még egyzser egy nap alatt nem tenném meg, így is hajnali 2-kor(!) elindultam hogy tutira végezzek egy nap alatt...

Nekem amúgy szezonban átlag heti kétszer 30km szokott meglenni biztosan.

Link to comment
Megosztás:

Én nem tartom magam nagy bringásnak, igazából csak szezonban megyek (tavasztól-őszig), akkor viszont elég gyakran, de a legtöbb amit eddig letekertem egyhuzamban, az a Balaton-kerülő túra volt, 228km 1nap alatt. Mondjuk teljesen kész is lettem a végére, gyakorlatilag mindennemű rákészülés nélkül indultam neki (előtte a legnagyobb táv amit megtettem egyszerre, az 90km volt), ráadásul mindössze másfél liter ásványvízzel és egy csomag Győri Édes Jó Reggelt keksszel felszerelkezve. :) . Mondjuk érdekes hogy nem is az izmaim készültek ki a végére, hanem a s.ggem törte szét a nyereg, pedig zselés túranyergem van...

Te győztél :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs, de eszembe sem jutott hogy emiatt hanyagolni kéne, sokan megcsinálták már... mondjuk nem bántam meg, de még egyzser egy nap alatt nem tenném meg, így is hajnali 2-kor(!) elindultam hogy tutira végezzek egy nap alatt...

Nekem amúgy szezonban átlag heti kétszer 30km szokott meglenni biztosan.

Az sem rossz, lényeg, sztem, hogy viszonylag rendszeres legyen.

Egyszerűen qva jó, hogy kilépek a melóhelyről és hazatekerek. Tök jó levezetésnek, autóval 10 perc alatt otthon lennék, így meg kicsit szellőzök. A kertek alatt megyek, a büdi sem csap meg - annyira.

Link to comment
Megosztás:

Húú,én annyit nem bírnék tekerni,mint Bika76 <_< .A legtöbb asszem 60km. volt

de akkor mire hazaértem kész voltam ,mint a kolbászoslecsó!

Ha mostmár ilyen bicajos témában vagyunk,akkor közlöm,hogy kész lett a rekus bicajom

elsőkerékhajtású,rövidláncos.Marhajó vele menni ,nagyon kényelmes,de az elsőkerékhajtásból

adódóan viszonylag nehéz kormányozni,nagy megszokást igényel.Ráadásul annyira patkány-csótány

kinézetű lett :) ,hogy úgy döntöttem,hogy mégis inkább átépítem hátsóhajtásúra.

Talán akkor kulturáltabb lesz! :D

Link to comment
Megosztás:

Húú,én annyit nem bírnék tekerni,mint Bika76 :icon13: .A legtöbb asszem 60km. volt

de akkor mire hazaértem kész voltam ,mint a kolbászoslecsó!

Ha mostmár ilyen bicajos témában vagyunk,akkor közlöm,hogy kész lett a rekus bicajom

elsőkerékhajtású,rövidláncos.Marhajó vele menni ,nagyon kényelmes,de az elsőkerékhajtásból

adódóan viszonylag nehéz kormányozni,nagy megszokást igényel.Ráadásul annyira patkány-csótány

kinézetű lett :) ,hogy úgy döntöttem,hogy mégis inkább átépítem hátsóhajtásúra.

Talán akkor kulturáltabb lesz! :D

tegyél rá szervót <_<

Link to comment
Megosztás:

Szép estét!

No megtankoltam.

Szóval 782. km-nél gyulladt ki a sárga lámpácska és 817,5-nél kezdett el villogni.

Elmentem 824,1 km-t és tankoltam 47,35 litert

Ez kb. 5,75-ös fogyinak felel meg 100 km-enként.

Ez színtiszta Budapest kb. Pólus Center-Ferihegy viszonylatban.

Azért nem rossz egy 1,4-as motortól?!

Link to comment
Megosztás:

Húú,én annyit nem bírnék tekerni,mint Bika76 <_< .A legtöbb asszem 60km. volt

de akkor mire hazaértem kész voltam ,mint a kolbászoslecsó!

Ha mostmár ilyen bicajos témában vagyunk,akkor közlöm,hogy kész lett a rekus bicajom

elsőkerékhajtású,rövidláncos.Marhajó vele menni ,nagyon kényelmes,de az elsőkerékhajtásból

adódóan viszonylag nehéz kormányozni,nagy megszokást igényel.Ráadásul annyira patkány-csótány

kinézetű lett :) ,hogy úgy döntöttem,hogy mégis inkább átépítem hátsóhajtásúra.

Talán akkor kulturáltabb lesz! :D

Fordítsd meg és rögtön hátsó kerekes lesz. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.