Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Tudja valaki Wessz kollégának miért nem lehet üzenetet küldeni? Az alábbit dobta a levelező, amikor írtam volna választ neki....

"A következő hibák történtek

Üzenet nem postázható, mivel a címzett nem használhatja a belső levelezőt.

A privát üzenetet nem továbbítottuk"

Lehet rákattintottál a neve mellett az üzenetküldőben a :pü tiltólistára vétel-re!

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam erre én is, de megnéztem a tiltó lista alatt ez van:

"PÜ tiltólista

Üres a PÜ tiltólistád

A PÜ tiltólista bővítése"

Nekem volt már ilyen, akkor az volt a gond hogy a címzettnek (jelen esetben wessz-nek) megtelt a postaládája. Ha töröl belőle, akkor újra tud majd üzenetet fogadni.

Link to comment
Megosztás:

mit szóltok ehez???

A tulaja klubtag a Coupé Clubon.

Nagyon komoly az autó, minden pénzt megér, de sajna ennyiért nem fogják elvinni szvsz (már egy ideje hirdeti).

Azt tudni kell amúgy hogy nem ez az eredeti színe (gyárilag fehér Coupé/Cabrio nem létezett), eredetileg fekete volt, de nem törés miatt lett átfújva, hanem ez is a tuning része. Így egyedi. :excl:

Link to comment
Megosztás:

A tulaja klubtag a Coupé Clubon.

Nagyon komoly az autó, minden pénzt megér, de sajna ennyiért nem fogják elvinni szvsz (már egy ideje hirdeti).

Azt tudni kell amúgy hogy nem ez az eredeti színe (gyárilag fehér Coupé/Cabrio nem létezett), eredetileg fekete volt, de nem törés miatt lett átfújva, hanem ez is a tuning része. Így egyedi. :(

pedig én egy az egybe elcserélném :excl:

Link to comment
Megosztás:

Uhu vagy Wessz,vagy,aki tudja Fiúk

Olyan kérdésem lenne,hogy a 100Le-s 1,4-es motorja az opelnek mivel különbözik az 1,4-es twinport motortól.

Csak az elektronika van átdolgozva vagy a komplett motor belseje.

Előre is kösz a segítséget. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Uhu vagy Wessz,vagy,aki tudja Fiúk

Olyan kérdésem lenne,hogy a 100Le-s 1,4-es motorja az opelnek mivel különbözik az 1,4-es twinport motortól.

Csak az elektronika van átdolgozva vagy a komplett motor belseje.

Előre is kösz a segítséget. :excl:

vannak hasonló elemek benne..pl láncos az is ,talán ennyi a hasonlóság :lol: ,az alkatrészeket nem néztem össze :(

persze más a vezérlője is ,az can-bus rendszerű.

másrészt szerintem a z14xepből simán ki lehet hozni a 100 pacit

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.