Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

köszi , meglesem! csak az az igazság h nem bízom ezekben az internetes áruházakba, meg ki tudja mennyi postaköltséggel járna pluszba. De azért koszi!

Kb. 6000 postaköltséggel együtt. :excl: 11.000 feletti biznisze volt neki, biztos OK! (Pl. én még nem fürödtem be ebay-en semmivel/senkivel, szóval bizalomra biztatlak.)

Link to comment
Megosztás:

S. Zoli Győrből LDC G astra ha vagy jelentkezz :excl: :( :lol: egyre valószínűbb hogy van egy közeli közös ismerősünk!! :lol: :D B) csak gondoltam ha itt vagy fórumon akkor paktáljunk már! :lol:

Szeva az az igazság hogy nem nagyon szoktam itt lenni inkább csak a találkozókat szoktam itt megbeszélni a többiekkel, amúgy tudom hogy ki a közös ismerősünk :D :lol: és az a nagy helyzet hogy odáig vagyok érte :o majd egyszer össze kéne futni és dumálni egyet. Bejelöltelek Facebookon Üdv : Zoli

Link to comment
Megosztás:

Szeva az az igazság hogy nem nagyon szoktam itt lenni inkább csak a találkozókat szoktam itt megbeszélni a többiekkel, amúgy tudom hogy ki a közös ismerősünk :lol: :( és az a nagy helyzet hogy odáig vagyok érte :lol: majd egyszer össze kéne futni és dumálni egyet. Bejelöltelek Facebookon Üdv : Zoli

Kép nincs? :excl:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.