Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Fenyőfaállításban mérnökember ismerősöm az ász: szerinte egyetlen módja a fenyőfa függőlegesre állításának a függesztés. Értsd:a plafonban lévő kampóra lógatja fel a fát. Gyönyörű megoldás, de egyben igaza van: a fa mindig függőleges és sosem dől fel :lol:

A fregolin meg nem száradt rendesen a teregetett ruha, ezért kiszámította, hogyha egy törülközőt forgatva a levegőben szelet csinál a fürdőszobában, pontosan hova álljon. Ezen már csak röhögni tudtam.

Múltkor csatornaépítés miatt átmentem egy udvaron, ilyen fémipari emberkék lehettek ott, a lényeg, hogy csináltak hulladék vasból terminátort, qwa jól nézett ki, legközelebb lefényképezem.

Link to comment
Megosztás:

Nemmondom, hogy rossz autó (pláne így, hogy lassan összeáll, ezt ajánlom is neki me széjjevágom), de egyszerűen nem tudom megszokni!

szerk.:Eccerűen, teljesen hidegen hagy!

Eddig az összes Opelomat (volt jópár), rajongásig imádtam!

Főleg a géasztrát!

Link to comment
Megosztás:

Én meg amit eladtam,azt meg is bántam!!

Hhúú énis nagyon megbántam, hogy eladtam!

Jobban tettem volna ha a + lóvén amit beletettem ebbe, inkább vettem volna valami jó kis motort!

Az az autó még jó ideig szolgált volna nálam, mindengond nélkül!

Na mindegy, így alakultak a dolgok mostmár, azember meg mindig ilyenkor "okos"!

Link to comment
Megosztás:

Hhúú énis nagyon megbántam, hogy eladtam!

Jobban tettem volna ha a + lóvén amit beletettem ebbe, inkább vettem volna valami jó kis motort!

Az az autó még jó ideig szolgált volna nálam, mindengond nélkül!

Na mindegy, így alakultak a dolgok mostmár, azember meg mindig ilyenkor "okos"!

ezért jó a fórum.....

pl ha nem fórumoznék akkor valszeg én is bele szaladtam volna egy vezérműtengely törésbe :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.