Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Biztos vagy abban, hogy fel tudod rakni a 14"-os felniket? Elképzelhető, hogy útban lesz a féknyereg. A szükséges gumiméret 185/75r15 Érdekesen nézne ki...

Az egyik ismerősömnek G Astra-ja van 14"-os felnikkel. Igazság szerint ha nem jó, max eladom. De egyelőre még gondolkodom, hogy egyáltalán jó-e az nekem, hogy nem szerelik át a gumikat, ergo nem nézik meg milyen állapotban van a belseje.

Link to comment
Megosztás:

Ne aggódj fog menni a csekk! Kijelölt gyalogos átkelőhely előtt 5 -m távolságon belül tilos megállni és várakozni. Utána közvetlen lehet. Ha látnak, hogy a kocsiban vagy akkor lehet egy pár ezres csekkel megúszod de mivel lefényképeztek a pda automatikusan küldi a fotókat a központba.Egyébként is ha fóliázva van a kocsid akkor elképzelhető, hogy nem látták, hogy benne ülsz! Nem? Ez a mutatvány 30.000 Ft-ba került neked, és örülj, hogy ennyivel megúsztad mert még ott volt a fólia+ okmányok nincsenek nálad stb. Azt kell mondanom, hogy így megérdemelted..../és a sün már unalmas szöveg az az igazság/ Ebből tanulnod kell barátom, és utánanézni egyes dolgoknak.... A csekk bizti hogy 30 napon belül ott lesz..

1. köszi a választ, de jó részével azért tisztában vagyok. Lehetetlennek tartom, hogy ne láttak volna, a parkolóőr 2x járt arra ellenőrizni a jegyeket és gondolom azért nem büntetett meg, mert ő is látta, hogy benne ülök a kocsiban, pedig csak elment mellettem. A rendőr meg szemben állt velem és a szemembe nézett! Na mindegy!

2. nem tudtam, hogy sünök rendőrök is látogathatják a fórumot :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra tulajdonos vagyok 2 napja! Z14XE, 2003-as évjárat. Jippé!

Kérdésem, hogy miből lehet biztosra megállapítani az utastér szűrő fajtáját, kiszerelés nélkül?

Olvastam a fórumban, hogy ha a pedálok mellett patentos, akkor Behr, ha csavaros akkor Delphi.

Na ennek megfelelően böngésztem az alkatrészáruházakat de ott 2004-es modellévig írják a Delphit.

Enyém 2003-as és patentos az említett elem. Tehát nem értem.

A következő, hogy a középső kijelzőnél hiába nyomom a két gombot, nem jelenik meg semmi plusz információ,

csak villog a dátum beállítása. Nem létkérdés, csak kíváncsi vagyok erre is, mi lehet az oka?

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra tulajdonos vagyok 2 napja! Z14XE, 2003-as évjárat. Jippé!

Kérdésem, hogy miből lehet biztosra megállapítani az utastér szűrő fajtáját, kiszerelés nélkül?

Olvastam a fórumban, hogy ha a pedálok mellett patentos, akkor Behr, ha csavaros akkor Delphi.

Na ennek megfelelően böngésztem az alkatrészáruházakat de ott 2004-es modellévig írják a Delphit.

Enyém 2003-as és patentos az említett elem. Tehát nem értem.

A következő, hogy a középső kijelzőnél hiába nyomom a két gombot, nem jelenik meg semmi plusz információ,

csak villog a dátum beállítása. Nem létkérdés, csak kíváncsi vagyok erre is, mi lehet az oka?

Köszönöm!

Balesetmentes vezetést és sok örömöt a kicsikéhez. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra tulajdonos vagyok 2 napja! Z14XE, 2003-as évjárat. Jippé!

Kérdésem, hogy miből lehet biztosra megállapítani az utastér szűrő fajtáját, kiszerelés nélkül?

Olvastam a fórumban, hogy ha a pedálok mellett patentos, akkor Behr, ha csavaros akkor Delphi.

Na ennek megfelelően böngésztem az alkatrészáruházakat de ott 2004-es modellévig írják a Delphit.

Enyém 2003-as és patentos az említett elem. Tehát nem értem.

A következő, hogy a középső kijelzőnél hiába nyomom a két gombot, nem jelenik meg semmi plusz információ,

csak villog a dátum beállítása. Nem létkérdés, csak kíváncsi vagyok erre is, mi lehet az oka?

Köszönöm!

Üdv.Gratula a kocsihoz!

Az nem jelenti azt,hogy a 2003-as nem lehet Delphi.

Milyen plussz infóra gondolsz a kijelzőn?Ha két soros akkor nem látsz ott fogyasztás

meg ilyesmi adatokat.Ahhoz BC kell.

Link to comment
Megosztás:

Milyen plussz infóra gondolsz a kijelzőn?Ha két soros akkor nem látsz ott fogyasztás

meg ilyesmi adatokat.Ahhoz BC kell.

Pl. a pillanatnyi sebességre gondoltam. Azt állítólag kiírja. A Technikai fórumban olvastam, vagy a GYIK-ban volt régi téma (2005-körül)

Tehát maradjon a kiszerelés az utastér szűrő megállapításához?

Link to comment
Megosztás:

Pl. a pillanatnyi sebességre gondoltam. Azt állítólag kiírja. A Technikai fórumban olvastam, vagy a GYIK-ban volt régi téma (2005-körül)

Tehát maradjon a kiszerelés az utastér szűrő megállapításához?

Alapban nem tud ilyet, ahogy előttem írták, ahhoz fedélzeti komputer kell... amit tud a kétsoros: idő, dátum, külső hőfok. Ennyi...

Link to comment
Megosztás:

"Január 17, 18 és 19-én fogjunk össze és lássák meg a MILLIÁRDOS kőolaj-ipari cégek és az állam, hogy milyen amikor pénzt vesztenek. A következő a recept, hogy CSÖKKENJEN az üzemanyagok ára: SENKI NE VEGYEN HASZNÁLATBA EGYETLEN BENZINKUTAT SEM ? JANUÁR 17,18 és 19-én. Járjunk buszokkal, biciklivel, gyalog vagy az említett három nap előtt tankoljunk.

KÜLDD TOVÁBB EZT AZ ÜZENETET, HOGY JUSSON EL AZ EGÉSZ ORSZÁGNAK

(próbáljuk meg! Veszteni nem tudunk! A fuvarozók is lehetőség szerint ezen a 3 napon külföldön tankoljanak, ha van rá lehetőség, ők ugyanis a legnagyobb felhasználók, ezzel a legfőbb befizetők, és legjobban kiszolgáltatottak!)"

Azt akarjátok,hogy ne kapjak béremelést? :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kérdésem lenne,mostanában körülbelül 2 hete csinálja azt az autom hogy elindulás után ha fékezek,fura,furcsak ilyen keszterálo,kerregö hangot hallok az auto hátso fékeitöl,de 5-6 fékezés után ez megszünik.Majd áll az auto megint pár órát,és indulás után uja kezdi és 5-6 fékezés után megint minden a régi.És ez azota van amiota ilyen ködös párás az idö,lehet ennek valami köze hozzá,vagy mi lehet ez valami szorulhat és nem megy vissza a helyére az elején?Az autoban 40 ezer km van szerintem még nem kophatott el a fékpofa talán csak???????

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kérdésem lenne,mostanában körülbelül 2 hete csinálja azt az autom hogy elindulás után ha fékezek,fura,furcsak ilyen keszterálo,kerregö hangot hallok az auto hátso fékeitöl,de 5-6 fékezés után ez megszünik.Majd áll az auto megint pár órát,és indulás után uja kezdi és 5-6 fékezés után megint minden a régi.És ez azota van amiota ilyen ködös párás az idö,lehet ennek valami köze hozzá,vagy mi lehet ez valami szorulhat és nem megy vissza a helyére az elején?Az autoban 40 ezer km van szerintem még nem kophatott el a fékpofa talán csak???????

A kérdésedet meg is válaszoltad. A párakicsapódás a dobban, de akár a féktárcsákon is okozhat ilyen hamar elmúló "problémát". Majd jön a tavasz, aztán megoldódik a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kérdésem lenne,mostanában körülbelül 2 hete csinálja azt az autom hogy elindulás után ha fékezek,fura,furcsak ilyen keszterálo,kerregö hangot hallok az auto hátso fékeitöl,de 5-6 fékezés után ez megszünik.Majd áll az auto megint pár órát,és indulás után uja kezdi és 5-6 fékezés után megint minden a régi.És ez azota van amiota ilyen ködös párás az idö,lehet ennek valami köze hozzá,vagy mi lehet ez valami szorulhat és nem megy vissza a helyére az elején?Az autoban 40 ezer km van szerintem még nem kophatott el a fékpofa talán csak???????

A magas páratartalom miatt pillanatok alatt vakrozsda lesz a fékdob belsején,szerintem ez okozza.

De azért ha biztos akarsz lenni,akkor megnézed a fékpofákat.

Link to comment
Megosztás:

Pl. a pillanatnyi sebességre gondoltam. Azt állítólag kiírja. A Technikai fórumban olvastam, vagy a GYIK-ban volt régi téma (2005-körül)

Tehát maradjon a kiszerelés az utastér szűrő megállapításához?

Nekem három soros van, BC is van, mégsem lehet belőle előhozni ezt a funkciót... Miért?

A pillanatnyi sebességet az enyémben a kilométeróra mutatja.

Persze ez már őskövület,még a XX.században készült, :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.