Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Egyébként a srác szerintem a teszt módra gondolt, ott én ki tudom íratni (a kétsosoros, BC néküli régi kijelzőmön is lehetett) a pillanatnyi sebességet, a vízhőfokkal együtt, de azt már ti tudjátok, hogyan lehet előhívni, én csak a H-ban tudom:)

Ja és van eltérés az őskövület XX. századi mutató és a kiírt érték között :D (a kijelző kevesebbet mutat, gondolom ez a valós)!

mostanában képtelen voltam :)

jaj!! mi az a sárga trutyi,segítsetek :D :D

Szívbarát margarin, teljes kiörlésű kenyérre kell kenni, egészséges:D:D!

Amúgy milyen olajat használsz?

Link to comment
Megosztás:

Egyébként a srác szerintem a teszt módra gondolt, ott én ki tudom íratni (a kétsosoros, BC néküli régi kijelzőmön is lehetett) a pillanatnyi sebességet, a vízhőfokkal együtt, de azt már ti tudjátok, hogyan lehet előhívni, én csak a H-ban tudom:)

Szívbarát margarin, teljes kiörlésű kenyérre kell kenni, egészséges:D:D!

asszem az csak H-ba van

Link to comment
Megosztás:

dehogy... :D ,csak cinikus vagyok...

10km-10km használom ,ez ilyen

Pedig mindig mondod, hogy 100-as benzin, meg kened neki, ha bemelegedett, de a képek szerint csak kapucsínó készítésre használod a kocsid...

(Mc-Cappuccino with dexos2 :) )

Link to comment
Megosztás:

Pedig mindig mondod, hogy 100-as benzin, meg kened neki, ha bemelegedett, de a képek szerint csak kapucsínó készítésre használod a kocsid...

(Mc-Cappuccino with dexos2 :D )

az a helyzet ,hogy kb akkor teljesen meleg amikor beérek...

a víz az hamarabb eléri az üzemit ,de az olajnak több kell...

jó a 100as,egyszer biztos (hanem többször) kapok levelet Szombathelyről...

én élvezem hogy 4e-nél odalépek neki és még lódul :)

Link to comment
Megosztás:

Úgy legyen. Ha hosszabb távra mész vele akkor el kell tűnnie annak a trutyinak ha nem hengerfejes. Én is rövid távon használom mégsem olyan...

persze eltűnik...most úgy hogy letöröltem :)

nem lehet hengerfejes mert szép rózsaszín/piros a víz ,és amióta nálam van (holnap lesz egy éve(17ekm)),az ott áll ahol kell .és fagyálló szaga van.

Link to comment
Megosztás:

na ami még érdekes volt számomra:

a szállító cég akik hordják az árút tőlünk euro5 motoros autókkal járnak...

látom van náluk egy kanna...

mi van benne?

Lóhugy.. (lehet hogy csak szo..ak) :)

na mindegy ...

aszongyák hogy van egy külön tartály ,és abba kell tölteni mert az takarítja a részecske szűrőt...

Ti mit tudtok erről?

Link to comment
Megosztás:

mostanában képtelen voltam :)

jaj!! mi az a sárga trutyi,segítsetek :D :D

Üdv,

no, nekem is így nézett ki, de csak a kartergáz visszavezető csőben. Az olajsapka nem néz ki így. De a cső nekem tele volt, el sem tudott menni ott a kipugáz.

Hogy mitöl? A sok rövid táv? Néha meg kellne nekem is járatni Tatabánya és Tata között üveghangon, hátha jót tesz neki.... ?

Havonta megkapja a fagyit:-D

Link to comment
Megosztás:

Üdv.Gratula a kocsihoz!

Az nem jelenti azt,hogy a 2003-as nem lehet Delphi.

Milyen plussz infóra gondolsz a kijelzőn?Ha két soros akkor nem látsz ott fogyasztás

meg ilyesmi adatokat.Ahhoz BC kell.

Ha menet közben egyszerre nyomva tartod a kijelzőn lévő két gombot, akkor kiír bizonyos adatokat. Ezek között szerepel a pillanatnyi sebesség is. Erre emlékszem valahonnan, azt hiszem itt olvastam korábban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.