Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Jah!A kormány burkolatot is le szedtem és ez a tempomat vezetéke lehet?Bal oldalon.A jobb oldalon is van de az mi lehet?

Jobb oldali vezeték ill. csatlakozó

Gondolom tempomat,meg BC.Legalább is nekem a dizelen azok voltak behúzva gyárilag előkészítésnek.

Link to comment
Megosztás:

Gondolom tempomat,meg BC.Legalább is nekem a dizelen azok voltak behúzva gyárilag előkészítésnek.

Köszönöm!

Akkor ha szerencsém van csak egy tempomat kart kell szereznem,meg felprogramoztatni,és már is van tempomatom?Mert ahogy itt olvasgatom a hozzászólásotokat a fórumon,elvileg akkor a kuplung kapcsolónak is bennt kell lennie,legalábbis asszem azt láttam a kuplung pedál fölött.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm!

Akkor ha szerencsém van csak egy tempomat kart kell szereznem,meg felprogramoztatni,és már is van tempomatom?Mert ahogy itt olvasgatom a hozzászólásotokat a fórumon,elvileg akkor a kuplung kapcsolónak is bennt kell lennie,legalábbis asszem azt láttam a kuplung pedál fölött.

Szerencsés.... vagy dízeles.... :D

De jó neked! Én most még 2-3 hónapot spórolok, és utána keresem meg az illetékest az ügyben. Nekem drágábbra jön ki, mert nincs előkészítés.

Link to comment
Megosztás:

Szerencsés.... vagy dízeles.... :lol:

De jó neked! Én most még 2-3 hónapot spórolok, és utána keresem meg az illetékest az ügyben. Nekem drágábbra jön ki, mert nincs előkészítés.

Nekem is ki van építve,és automata a váltóm,akkor nekem is csak kapcsoló kell bele? :D

Link to comment
Megosztás:

Isten éltesse a Zoltánokatsmiley-happy110.gif,hiszen nemzetközi Zoltánnap van! :D

És minden Nőnek,boldog NŐsmiley-happy032.gif

Az előbbit köszönjük, utóbbit kívánom én is minden néninek. :D

Bár itt a fórumon nincs túl sok G-Astrás leányzó... (a virágkötő fórumra meg viszonylag kevés férfi jár...) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.