Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Seemi extra,dolgozik a nap...

olyan mintha összetapiztad volna valami maró anyaggal.

nekem a jobb elsőt mosta le az előző tulaj hígítóval meg a nap is cserepessé tette a tetejét a szemöldökrészen,

polír segített hála az égnek

ja haverom 156osán lakkozott a lámpa gyárilag, fos olasz

na az néz ki még kritikán alulian, kopik a lakk, pereg meg mattul a lámpa nem kicsit alig világít

jött velem és a xenonomat dicsérte hogy nála a refi ilyen erős aztán bekapcsoltam neki a ködlámpát xenonos azis meg a refit az sima és teljesen elhűlt

sötétben az m0son 1-1,5 kmről virítottak a táblák :lol:

:D

Link to comment
Megosztás:

olyan mintha összetapiztad volna valami maró anyaggal.

nekem a jobb elsőt mosta le az előző tulaj hígítóval meg a nap is cserepessé tette a tetejét a szemöldökrészen,

polír segített hála az égnek

ja haverom 156osán lakkozott a lámpa gyárilag, fos olasz

na az néz ki még kritikán alulian, kopik a lakk, pereg meg mattul a lámpa nem kicsit alig világít

jött velem és a xenonomat dicsérte hogy nála a refi ilyen erős aztán bekapcsoltam neki a ködlámpát xenonos azis meg a refit az sima és teljesen elhűlt

sötétben az m0son 1-1,5 kmről virítottak a táblák :D

:D

vizzel mosom a verdát...nem savval :lol:

vigyem el políroztatni?

Link to comment
Megosztás:

vizzel mosom a verdát...nem savval :D

vigyem el políroztatni?

aha 3m es cucc kiváló minőség de húzós az ára

nekem két fajta szemcseméretűvel csinálta a haver

lemosod, adsz neki 2000 res csiszpapírral vizesen

mehet neki a durva majd a finomabb polír a végére

közben meg bele lehet javítani csiszpapírral ha szükséges

Link to comment
Megosztás:

Vigyázz, mert könnyen áteshetsz a ló túloldalára és akkor bazári összhatása lesz!

Csavart küszöb, lekszászlámpa, BéjemvéM3tükör, jáj de sukár! :D

Szóval, ne díszítsd túl.

Úgy gondolom még nincs túldíszítve.

Alufelni, körbe sötétités, lexus lámpa, szárny, sportdob ennyi.és még kis apróságok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy gondolom még nincs túldíszítve.

Alufelni, körbe sötétités, lexus lámpa, szárny, sportdob ennyi.és még kis apróságok :lol:

Még. :D

Hátra én gyárihoz hasonló, de ledes lámpatestet tettem volna. Egyszer már sikerült téged megbántanom, mert leszóltam a jelenlegit (újra bocs), de ez a Lexus-style annyira elcsépelt, minden autón visszaköszönő és csak kevésen jól mutató megoldás.

Link to comment
Megosztás:

Még. :lol:

Hátra én gyárihoz hasonló, de ledes lámpatestet tettem volna. Egyszer már sikerült téged megbántanom, mert leszóltam a jelenlegit (újra bocs), de ez a Lexus-style annyira elcsépelt, minden autón visszaköszönő és csak kevésen jól mutató megoldás.

Erre annyit tudok mondani, hogy ízlések és pofonok. Nekem így tetszik.. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Ha már a lámpabúrák szóba kerültek? Van aki lefújta sötétebbre a hátsókat? Ha igen, akkor a kérdéseim:

Milyen anyaggal? Hogy vált be? Kopik? Könnyű azonos sötétségűre fújni? Gyárihoz képest mattab lesz?

Gyári Enjoy búrával azonosat el lehet érni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.