Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok! Ha már a lámpabúrák szóba kerültek? Van aki lefújta sötétebbre a hátsókat? Ha igen, akkor a kérdéseim:

Milyen anyaggal? Hogy vált be? Kopik? Könnyű azonos sötétségűre fújni? Gyárihoz képest mattab lesz?

Gyári Enjoy búrával azonosat el lehet érni?

Én lefújtam anno! fekete lámpa búra festékkel. A lényeg ,hogy előtte meg kell tisztítani alaposan és nem közelről egyenletesen kell ráfújni, sötétség szerint több rétegben. Ha megszárad lakkal lefújni és fényes lesz. Könnyen el lehet b..szni az enyém is az egyik mattabb lett ... Azonosat nem nagyon lehet elérni, szerintem ne fújd le én már megbántam.. Nem érnek semmit ezek a lámpa búra festékek és egy idő után elkezdenek kopni. Szóval inkább gyűjts egy enjoy lámpára ha rám hallgatsz... :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek, hogy nézne ki az autón ha olyan küszöb spoilert vennék melynek két vége szélesedik, és elől valamint hátul nincs toldat csak a gyári lökhárítók?

10.000-ért színre fújva szerintem megéri és jó állapotúnak tűnik!De ha nagyon lejjebb van a lököstől,az elég ronda !

Link to comment
Megosztás:

Az egész meg úgy nézne jól ki,ha meg is lenne ültetve az autó :D

Körbebojlerezve,magasan,igen csúnya tud lenni az összhatás.

Hát itt tipikus példája lenne, hogy elől és hátul magasan van középen meg lent. Elképzelve elég rondának tűnik így hát marad a gyári küszöb /majd ha pénzem lesz lehet színre fújatom/

Link to comment
Megosztás:

Én lefújtam anno! fekete lámpa búra festékkel. A lényeg ,hogy előtte meg kell tisztítani alaposan és nem közelről egyenletesen kell ráfújni, sötétség szerint több rétegben. Ha megszárad lakkal lefújni és fényes lesz. Könnyen el lehet b..szni az enyém is az egyik mattabb lett ... Azonosat nem nagyon lehet elérni, szerintem ne fújd le én már megbántam.. Nem érnek semmit ezek a lámpa búra festékek és egy idő után elkezdenek kopni. Szóval inkább gyűjts egy enjoy lámpára ha rám hallgatsz... :D

Köszönöm! Ilyesmi választ vártam. Rád hallgatok, felejtem a festést. Már csak azt nem tudom, hogy melyik búrát cseréljem, hogy egyforma legyen a kettő....

Link to comment
Megosztás:

Mondom én, hogy jó hely ez az ország... :)

Nincsenek ilyenek --> JAPÁN :lol:

Hát ja. Vannak helyette árvizek, amiket csak nézünk minden évben, meg sajnálkozunk, de a gátépítések valahogy mindig elmaradnak, meg árvízveszélyes helyekre adunk ki építési engedélyt, meg a nyomorult belvíz-elvezető csatornáinkat sem tudjuk tisztán tartani, stb...

Az Al Jazeera stream-adásába nézek néha bele, de érdekes módon a borzasztó erejű rengéshez képest nem annyira durvák pl. az épületkárok. Lehet, azért, mert eleve földrengésbiztosra tervezték-építették őket, meg nem spórolták ki belőle az "élelmes" vállalkozók az anyagot, meg kevesebb NokiásSonys-doboz cserélt gazdát... :D :D

Nem vagyok különösebben Japán-fan, de azért nem véletlenül tartanak ott, ahol...

Link to comment
Megosztás:

Hát ja. Vannak helyette árvizek, amiket csak nézünk minden évben, meg sajnálkozunk, de a gátépítések valahogy mindig elmaradnak, meg árvízveszélyes helyekre adunk ki építési engedélyt, meg a nyomorult belvíz-elvezető csatornáinkat sem tudjuk tisztán tartani, stb...

Az Al Jazeera stream-adásába nézek néha bele, de érdekes módon a borzasztó erejű rengéshez képest nem annyira durvák pl. az épületkárok. Lehet, azért, mert eleve földrengésbiztosra tervezték-építették őket, meg nem spórolták ki belőle az "élelmes" vállalkozók az anyagot, meg kevesebb NokiásSonys-doboz cserélt gazdát... :lol: :D

Nem vagyok különösebben Japán-fan, de azért nem véletlenül tartanak ott, ahol...

Jaja! Valaha volt legnagyobb földrengés volt Japánban(8 - 8.5) és ehhez képes elég kicsi károk keletkeztek!

Nézd meg mi lett Haiti-n egy 7-estől....

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm! Ilyesmi választ vártam. Rád hallgatok, felejtem a festést. Már csak azt nem tudom, hogy melyik búrát cseréljem, hogy egyforma legyen a kettő....

Én is ezt tanácsolnám. Régebben festegettem hátsó lámpát, nekem minőségileg jól sikerült, mégsem mutatós, gagyinak hat és gyengébben is világít.

4721_1.jpg

Mondjuk én a felét pirosan hagytam, így egy fokkal jobb, mint a tiszta fekete. Ez egyébként direkt erre való lakk volt, úgy hozta egy haver valahonnan.

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap viszem a gépet, E85 átalakító szerelésre.

Már alig várom,hogy mennyiben fog változni... laugh.gif

Remélem a fogyasztás,nem nagyon nől meg.... dry.gif

Aztán,mag felteszem a nyári kerekeket is (205/55R16)...Bár,szerintem időjárás függő.... :D

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk én a felét pirosan hagytam, így egy fokkal jobb, mint a tiszta fekete. Ez egyébként direkt erre való lakk volt, úgy hozta egy haver valahonnan.

A hipermarketek is erre a célra hirdetik,csak gondolom kicsit más a minősége!Láttam egy G-Astrát amelyiken nem volt lefújva teljesen a hátsó lámpa!

Mint ha biciklis macskaszemekkel lett volna teleragasztva! :D

Link to comment
Megosztás:

Én is ezt tanácsolnám. Régebben festegettem hátsó lámpát, nekem minőségileg jól sikerült, mégsem mutatós, gagyinak hat és gyengébben is világít.

http://mypic.carstyling.hu/pic/user_galeri/4721_1.jpg

Mondjuk én a felét pirosan hagytam, így egy fokkal jobb, mint a tiszta fekete. Ez egyébként direkt erre való lakk volt, úgy hozta egy haver valahonnan.

Köszi! Elfelejtem a festést, főleg hogy két tök jó lámpabúrám van. Ne fogom elcseszni őket. Csak hát nem egyformák... De reggel óta fent vannak a felnik, így ma még nem is láttam a lámpákat.... :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Elfelejtem a festést, főleg hogy két tök jó lámpabúrám van. Ne fogom elcseszni őket. Csak hát nem egyformák... De reggel óta fent vannak a felnik, így ma még nem is láttam a lámpákat.... :lol:

Na nekem meg az a baj, hogy a két szép gyári lámpám el lett b..szva. Nagy hülyeség volt lefújni azóta is bánom..... :D

Link to comment
Megosztás:

Na nekem meg az a baj, hogy a két szép gyári lámpám el lett b..szva. Nagy hülyeség volt lefújni azóta is bánom..... :D

Ha lámpára való festékkel lett lefújva, akkor némi bicepsz+eltökéltség+3dl. denaturált szesz megoldja a problémát. Saját tapasztalat! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.