Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Megérkezett a váltószoknya, ki is cseréltem ma gyorsan:

Maga a szoknya profi munka, szép kidolgozás, pontos méretezés! 2e Ft-ot bőven megért postaköltséggel együtt :D

Te is ott vetted végül a vaterán? Az összegből gondolom... Tök szép munka sztem is, akár azt is mondhatnám, szebb, mint a gyári...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ezt itt folytassuk:

igen,elég sok embernek nem jön be a semmi rács.De nekem spec azért nem jön be,mert semmi króm nincs az autón,és nagyon kiüt a jel belőle. :D

Én szeretem a letisztult tuningot, semmi matrica és felirat. És jel nélkül kicsit szélesebbnek is tűnik az autó. Ha nem lesz másik rácsom, lefestem a jelet feketére.

Link to comment
Megosztás:

Helló emberek csak egy kérdés 2000 évjáratú g Astrámba 1.4 származási hely:Belgium .Na szóval a biztonsági öv származási helye érdekelne hogy hol gyártották bele mert nincs ráírva.? :lol: :D :) :D

Szia Livi! ;)

Ismét rátapintottál a lényegre,ez tényleg fontos kérdés.Máris kimegyek és megnézem!

Amúgy mizujs a rádióddal?Szól,világít?Vagy egyszerre csak az egyiket tudja még mindig?

Na visszajöttem megnéztem.Az öv:német.(tehát rendes,tiszta,katonásan áll,pontos,precíz stb...)

Viszont a visszahúzó rugó az vagy kínai vagy román vagy etióp mert az már gyengélkedik.De arra nincs

ráírva hol készítették.A te rugódra sincs ráírva?Nézd már meg!Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Szia Livi! :)

Ismét rátapintottál a lényegre,ez tényleg fontos kérdés.Máris kimegyek és megnézem!

Amúgy mizujs a rádióddal?Szól,világít?Vagy egyszerre csak az egyiket tudja még mindig?

Na visszajöttem megnéztem.Az öv:német.(tehát rendes,tiszta,katonásan áll,pontos,precíz stb...)

Viszont a visszahúzó rugó az vagy kínai vagy román vagy etióp mert az már gyengélkedik.De arra nincs

ráírva hol készítették.A te rugódra sincs ráírva?Nézd már meg!Köszi!

Most hogy mondod,engem is kezd érdekelni :D

Ha nem német,hanem valami vacak üzbég,vagy pakisztáni,vagy netalántán mozambiki.akkor megyek a bontóba,és veszek bele németet. :D

A rádiója biztos jó,mert azóta nem kérdezi,vagy csak nappal jár vele :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.