Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sztem mindenképp.

Ez csak a fúvóka a lökhárítóba, vagy a komplett szett (tartály, csövek, szivattyú, relé, miegymás)?

És gyári? Ha igen akkor a fúvóka nem tudod mennyit kóstál?

minden gyári null kilóméteres, a relét kivéve. kicsit sokaltam 9500 Ft-ot a reléért, ezért fogjuk megoldani máshogy. max nem minden 3-dikra, hanem majd mindig mossa amikor fel van kapcsolva a lámpa. annyit úgysem használom, hogy anyagi csődbe vigyem magam a sok ablakmosóval. :D

ezzel a megoldással kb 1200 Ft-ba fog megállni a relé.

4550 Ft a fúvóka /db.

Link to comment
Megosztás:

Újan 6036 Ft / db az opelcentrum-nál. Egyenlőre nekem is az hiányzik a készletből. A tartály, pumpa, relé úton van az automata lámpa szintszabályzóval, világításkapcsolóval együtt :D lassacskán összeáll a xenon rendszer... Akitől vettem a cuccokat, annak az eleje sérült és a fúvókákat így sajnos nem tudta adni.

világításkapcsolóval???? :D

külön kell kapcsoló, vagy ez hogy van?

Link to comment
Megosztás:

világításkapcsolóval???? :D

külön kell kapcsoló, vagy ez hogy van?

Nem kell külön kapcsoló, csak a xenonos autónak a világításkapcsolóján nincs rajta a magasságállító poti. Úgy voltam vele ha már gyári cuccokat szerzek be, akkor elkérem ezt is és gyakorlatilag nem kért érte plusz pénzt :D pedig elég ritka....

A nagyon szivatós és jól tájékozott rendőr (vagy nkh-s) azt is megnézi, hogy van-e manuális lámpa magasságállítási lehetőség, mert ha igen, akkor már gondolja, hogy nincs automata lámpa szintszabályzó. De ha tényleg benne van a szintszabályzó, akkor nem lényeges a kapcsoló csere szerintem. Olvastam, hogy van aki 15ezret ad a külön kapcsolóért, annyiért én biztos nem cserélném ki.

Link to comment
Megosztás:

Húúú, ez nagyon szép! Gratulálok! :D Élvezd sokáig balesetmentesen, és csak azért kelljen cserélni mert Insigniát szeretnél! Majd szólj, ha mehetünk egy próbakörre! B)

Kössz! :D

Az az Insigniára váltás kicsit odébb lesz... :)

Link to comment
Megosztás:

Nem kell külön kapcsoló, csak a xenonos autónak a világításkapcsolóján nincs rajta a magasságállító poti. Úgy voltam vele ha már gyári cuccokat szerzek be, akkor elkérem ezt is és gyakorlatilag nem kért érte plusz pénzt :D pedig elég ritka....

A nagyon szivatós és jól tájékozott rendőr (vagy nkh-s) azt is megnézi, hogy van-e manuális lámpa magasságállítási lehetőség, mert ha igen, akkor már gondolja, hogy nincs automata lámpa szintszabályzó. De ha tényleg benne van a szintszabályzó, akkor nem lényeges a kapcsoló csere szerintem. Olvastam, hogy van aki 15ezret ad a külön kapcsolóért, annyiért én biztos nem cserélném ki.

mondjuk erre nem is gondoltam. :D

én is elkértem volna, ha nem kell érte külön fizetni. ha megkérdezhetem mennyiért sikerült szerezned az aut. fényszóró állítást?

Link to comment
Megosztás:

mondjuk erre nem is gondoltam. :)

én is elkértem volna, ha nem kell érte külön fizetni. ha megkérdezhetem mennyiért sikerült szerezned az aut. fényszóró állítást?

Az alábbiakat összesen 25ezerért:

- szintérzékelő+csatlakozó+tartó+csavarok

- ködlámpás világításkapcsoló (magasságállító poti nincs)

- 10 pólusú csatlakozók a lámpához

- lámpamosós tartály két pumpával, csővel + relé

De ehhez jó sokáig kellett keresgélnem és így is nagy szerencse kellett :D Hirdetésben találtam egy jobb xenonos lámpát sérült autóból és rákérdeztem a szintszabályzó is megvan-e. Kb. 3 hónapja vettem új depo xenonos lámpákat, a trafó egyelőre utólagos lesz (az úgyse látszik). Így is benne lesz kb. 80 ezerbe a rendszer.

2 éve volt egy xenon szettem (trafó+izzók), amit a gyári lámpába tettem, de fél év után kivettem műszaki miatt és már nem is tettem vissza. Pedig nagyon szerettem, de az is számított, hogy ne csak én lássak (no meg a rendőröknek...). Az Astra lámpája halogénnel is eléggé szórja a fényt, xenonnal aztán főleg nem kellemes a szembejövőnek. Sokaktól hallottam, hogy kit érdekel, ha vakít, az a lényeg, hogy ő lásson. Csak akkor mi van ha a szembejövő azért szalad ő bele, mert elvakította? :D

Link to comment
Megosztás:

Az alábbiakat összesen 25ezerért:

- szintérzékelő+csatlakozó+tartó+csavarok

- ködlámpás világításkapcsoló (magasságállító poti nincs)

- 10 pólusú csatlakozók a lámpához

- lámpamosós tartály két pumpával, csővel + relé

Hopsza... ez nagyon jó ár volt!

Ezekből nekem a 10pólusú csatik már megvannak, a lámpamosó ha minden igaz folyamatban (kicsit bonyolultabb, mert én nem teljesen gyári rendszert akarok, szeretném ha a fúvókák használaton kívül eltűnnének a lökhárítóban, amúgy Skoda vagy Audi módra), szóval csak a fényszórókapcsoló meg a szintérzékelő és cókmókjai kellenének, de én már annak is örülnék ha utóbbit megkapnám 25-ért...

Link to comment
Megosztás:

Hopsza... ez nagyon jó ár volt!

Ezekből nekem a 10pólusú csatik már megvannak, a lámpamosó ha minden igaz folyamatban (kicsit bonyolultabb, mert én nem teljesen gyári rendszert akarok, szeretném ha a fúvókák használaton kívül eltűnnének a lökhárítóban, amúgy Skoda vagy Audi módra), szóval csak a fényszórókapcsoló meg a szintérzékelő és cókmókjai kellenének, de én már annak is örülnék ha utóbbit megkapnám 25-ért...

Én is hasonlóra gondoltam a gyári fúvókák helyett, ha megcsináltad, akkor tegyél fel képet. Egyelőre én egy olcsóbb megoldást választok, ami lehet hogy vicces, de viszont nem olyan feltűnő, mint a gyáriak. 100Ft/db Lada ablakmosó spricni :D A linkelt képen nincs mihez viszonyítani, de ezek tényleg picikék. Kis lyukat kell fúrni neki csak és ha mégis gyárit tennék, akkor annak nagyobb lyuk kell (meg az Audis verziónak is).

Link to comment
Megosztás:

meg ez...

ha utáltok érte hanem de nekem tetszik :

Természetesen nem utálunk érte, de elég illúzióromboló volt a Hősök után. :D

A pangáson meg ne csodálkozzatok. G Astrája általában nem az agysebészeknek van, hanem a kétkezi embereknek. Azok meg a jó időben tesznek-vesznek.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, lenne 1 kis problemam batyam Audi A4 esevel 1.8 ADR 1995-os... tudom,hogy nem opel, de hatha tud valaki segiteni... elso kerdesem az lenne, hogy az elogyujtasa erteke -7 es -18 kozott valtakozik..., es turazva pedig -38 ig felugrik... nem tudja esetleg valaki,hogy mi lenne a megfelelo ertek... v esetleg valami otlet h mi lehet a baja, hogy berreg a motor alapjaraton... mintha kihagyna a gyujtas... kicsereltuk, butykostengelynel a jel adot, es a fotengelyen is ...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.