Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok! Lenne 1 kérdésem! Az egyik havernak a gépéről volna szó (1.6 8V). A minap járt a szervizbe, mert rángatási problémái voltak. Motor diag megtörtént, az eredmény: lambdaszonda hibás meg az ERG szelep, tehát azt_ mondták_neki cserés_lesz . A szonda OK csere, de a ERG-t azt tudtommal lehet tisztítani. az efeseknél. No, most erre is igaz ? :D

Lehet ,hogy én nem tudom le írni helyesen az " egér szelepet " de azért van a kitudja miről kérdezek .Annak nagyon köszönöm a válasz . Ja igen EKG kimutatya .............. :D

egér szelep - EGR szelep

Már meg ne sértődj, de ez nem az a fórum, ahol a magyarra csak hasonlító megnyilvánulásokat díjaznák.

Az a sok kis piros hullámvonal, amit a számítógép a hozzászólás készítésekor egy-egy szó alá v. két szó közé betesz, nos az nem sordísz, hanem helyesírási hiba. Legtöbb esetben nem is akármilyen! Magyar nyelvi, azaz anyanyelvi! Tisztelj meg mindenkit azzal, hogy igyekszel azt nem megszégyeníteni még két és fél sorban sem!

Link to comment
Megosztás:

egér szelep - EGR szelep

Már meg ne sértődj, de ez nem az a fórum, ahol a magyarra csak hasonlító megnyilvánulásokat díjaznák.

Az a sok kis piros hullámvonal, amit a számítógép a hozzászólás készítésekor egy-egy szó alá v. két szó közé betesz, nos az nem sordísz, hanem helyesírási hiba. Legtöbb esetben nem is akármilyen! Magyar nyelvi, azaz anyanyelvi! Tisztelj meg mindenkit azzal, hogy igyekszel azt nem megszégyeníteni még két és fél sorban sem!

:D

Link to comment
Megosztás:

...Bocs, hogy fájó sebeket szaggatok fel, mennyibe fájt cakk-pakk a két kulcshéj? Bár még új vagyok itt, ilyesmiben szívesen segítek, debreceniként.

Kössz smile.gif Sose lehet tudni... cool.gif...

Hello!

Ne aggódj, nem fáj, csak ha előbb találsz ide pár nappal, akkor megspóroltam volna kb. 1700pénzt... :D

A két kulcshéj 3500Ft volt postával, elsőbbségivel. Mivel 2-t rendeltem, az egyikre kaptam egy százas engedmény! :) Eredeti, bontatlan csomagban jött, a GM számok fele viszont ki volt festve, nehogy bemenjek egy Opelhez ilyen cuccért- de azért tudom a GM számot... B) De ez csak az eleje, ahol a záró-nyitó gomb van, a hátulja nincs benne. Tökéletesen passzol, csak kicsit erősebben kell megnyomni a gombokat rajta, mivel még új-kemény. Szóval ha ilyen kulcsod van és cserés lenne, nyugodtan vegyél egyet és 1 perc alatt kicseréled. :D

Szerk.: ja és ha válaszolsz, akkor a

Link to comment
Megosztás:

elvan tűnve...

tudod hol kell keresni ? a folkszvágen fórumon :) B)

bé lehet fejezni,nem cseszegetni a kicsit... :D

Misi nap nálam a szept.29.,bocs Elek,nem kerestelek,kint vagyok Münchenbe,innen kicsit drága,majd ha hazaértem.

itt vagyok én,csak......válok.... :D

Link to comment
Megosztás:

bé lehet fejezni,nem cseszegetni a kicsit... :D

Misi nap nálam a szept.29.,bocs Elek,nem kerestelek,kint vagyok Münchenbe,innen kicsit drága,majd ha hazaértem.

itt vagyok én,csak......válok.... :D

óóó, az jóbuli.. szerintem ma már ezen mindenki túlesik :)

most egy kicsit nagyon szar, de 1-2-3 hónap mulva rádül a világbéke B)

Link to comment
Megosztás:

...Bocs, hogy fájó sebeket szaggatok fel, mennyibe fájt cakk-pakk a két kulcshéj? Bár még új vagyok itt, ilyesmiben szívesen segítek, debreceniként.

Kössz smile.gif Sose lehet tudni... cool.gif...

Hello!

Ne aggódj, nem fáj, csak ha előbb találsz ide pár nappal, akkor megspóroltam volna kb. 1700pénzt... :D

A két kulcshéj 3500Ft volt postával, elsőbbségivel. Mivel 2-t rendeltem, az egyikre kaptam egy százas engedmény! :) Eredeti, bontatlan csomagban jött, a GM számok fele viszont ki volt festve, nehogy bemenjek egy Opelhez ilyen cuccért- de azért tudom a GM számot... B) De ez csak az eleje, ahol a záró-nyitó gomb van, a hátulja nincs benne. Tökéletesen passzol, csak kicsit erősebben kell megnyomni a gombokat rajta, mivel még új-kemény. Szóval ha ilyen kulcsod van és cserés lenne, nyugodtan vegyél egyet és 1 perc alatt kicseréled. :D

Szerk.: ja és ha válaszolsz, akkor a tag után írj és akkor látni, hogy mire válaszoltál, mert először nem értettem, hogy miért linkelted be a hsz-omat... de végülis rájöttem... :D

Szia. Nem bántásnak írtam, biztos vagyok benne ,hogy 4.5l gázolaj ára nem vág haza. Bocs a a formai hibáért ezután jobban odafigyelek .

Link to comment
Megosztás:

Helló Mesterek!

Egyre kényelmetlenebbnek érzem az Astra Classic II-m (2005) üléseit. A neten böngészgetve találtam gyári Astra G 5 ajtós, bontott sportülés szettet. A kérdés, hogy vajon bele tudom építeni ezeket? Van bármi, amin elbukhat a dolog?

Üdv

Miki

Link to comment
Megosztás:

Helló Mesterek!

Egyre kényelmetlenebbnek érzem az Astra Classic II-m (2005) üléseit. A neten böngészgetve találtam gyári Astra G 5 ajtós, bontott sportülés szettet. A kérdés, hogy vajon bele tudom építeni ezeket? Van bármi, amin elbukhat a dolog?

Üdv

Miki

bele, de az 5 ajtósba csak az 5 ajtósét...

Link to comment
Megosztás:

Kösz a választ, sajnos megtaláltam a srác hirdetését úgy is, hogy 3 ajtósként hirdeti a szettet....

Gondolom így már nem nyerő. Az első ülések azért belemennek?

Elvileg a hátsóknak is passzolnia kéne! Csak annyi hogy döthetőek lesznek az első ülők!

Link to comment
Megosztás:

Ákos!

2005-ös 1.3 CDTI ( Z1.3DT )Combo-ban lévő ERG-vel mit lehet kezdeni a cserén kívül?

Előre is köszi.

hát programozni :D

ha szerencséd van akkor ki is lehet programozni, ha nincs akkor csak egy szoftver frissitéssel javitani a helyzeten.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.