Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Külföldi rendszámmal nehezebb lesz

lesz a f@szt....

olvass a sorok között:

basszameg, nem találom a cikket, na mindegy a lényeg:

kölcsönadásvételivel 30 napig bárki használhat bármilyen rendszámu autót.

mi ebbe a lényeg, aki magánnévre vette ismerős nélkül kinti címre eladja egy fantomkölcsönzőnek, és kölcsönkapja majd 30 napra. majd minden hónapban 30 napra.

akinek van ismerőse, az átiratja az ismerős nevére, és kölcsönkéri az autót....

ennyi... :D lesz erre is megoldás

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Olyan kérdésem lenne hozzátok,hogy valakinek van e G astrára való tetőcsomagtartója.Mennénk Horvátba,és vinnénk 2 kerékpárt,ahhoz kellene...Ha valaki tudna segiteni megköszönném...

Nekem van, de ahogy nézem olyan 200-250km-re laksz tőlem.

De it van, és eléggé jó áron. :D Habár nem gyáriak, de attól még jó lehet. (én a gyárit használtan 3 éve 12e-ért vettem)

egyik

másik

Link to comment
Megosztás:

Akinek még ilyenje van: Hogy a p...ba lehet kiszedni azokat a r...dt égőket? Fél órát szenvedtem vele, mégse jött ki.

Bakker ilyet akarok én is:d nem is értettem hogy hogy lehetett 98 ban berakni egy sima kis lámpát középre mikor a konkurenseknek már az összesnek kulturáltabb megoldásai voltak

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Most már jöhet a szél keményen. Vettem. légterelőt (szélterelő) a kocsira. Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy kell felrakni. Vagyis a feléig tudom. Van a csomagban 4db u alakú, egyik oldalán egy kapaszkodó fülecskével ellátott fém alkatrész. És ezekkel nem tudok mit kezdeni. Kell ez a sikeres szereléshez? Valakinek esetleg van ilyen. Itt vettem őket: www.legterelo.hu Na tessék. Csak a googléban kell rákeresni a szerelési útmutatóra és már meg is van.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Most már jöhet a szél keményen. Vettem. légterelőt (szélterelő) a kocsira. Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy kell felrakni. Vagyis a feléig tudom. Van a csomagban 4db u alakú, egyik oldalán egy kapaszkodó fülecskével ellátott fém alkatrész. És ezekkel nem tudok mit kezdeni. Kell ez a sikeres szereléshez? Valakinek esetleg van ilyen. Itt vettem őket: www.legterelo.hu Na tessék. Csak a googléban kell rákeresni a szerelési útmutatóra és már meg is van.

Azzal kell rögzíteni.

Le kell engedni az ablakot teljesen, felfogni a szélterelőt, majd egyenletes távolságra elosztani, és benyomni azokat, úgy hogy bemenjen teljesen, hogy az ablak fel tudjon menni rendesen.

Én amikor vettem, feltette a futár, csak láttam hogyan csinálja. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Most már jöhet a szél keményen. Vettem. légterelőt (szélterelő) a kocsira. Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy kell felrakni. Vagyis a feléig tudom. Van a csomagban 4db u alakú, egyik oldalán egy kapaszkodó fülecskével ellátott fém alkatrész. És ezekkel nem tudok mit kezdeni. Kell ez a sikeres szereléshez? Valakinek esetleg van ilyen. Itt vettem őket: www.legterelo.hu Na tessék. Csak a googléban kell rákeresni a szerelési útmutatóra és már meg is van.

Tolsz fel képet ha felraktad őket?

Link to comment
Megosztás:

Azzal kell rögzíteni.

Le kell engedni az ablakot teljesen, felfogni a szélterelőt, majd egyenletes távolságra elosztani, és benyomni azokat, úgy hogy bemenjen teljesen, hogy az ablak fel tudjon menni rendesen.

Én amikor vettem, feltette a futár, csak láttam hogyan csinálja. :D

Nem kellettek azok az elemek mert az csak elektromos ablakkal ellátott autóhoz kell, ( enyém sajnos nem az) hogy az ablak simán zárjon és ne akadjon és ezáltal vissza nyissa magát.

Link to comment
Megosztás:

Nem kellettek azok az elemek mert az csak elektromos ablakkal ellátott autóhoz kell, ( enyém sajnos nem az) hogy az ablak simán zárjon és ne akadjon és ezáltal vissza nyissa magát.

Nem azok rögzítik bele? Megáll csak úgy magába? Lehet, csak nem tudtam...

Link to comment
Megosztás:

Nem azok rögzítik bele? Megáll csak úgy magába? Lehet, csak nem tudtam...

A visszapillantó tükör felőli részén és a vele szemben lévő oldalon(függőleges rövid oldal) van egy ragasztós sáv. Ha a helyére raktad akkor 3-4 órán keresztöl ne nyiss ablakot, hogy a ragasztó oda ragadjon rendesen. Itt meg tudod nézni.:http://legterelo.shp.hu/hpc/web.php?a=legterelo&o=legterelo_felszereles_F7v

Link to comment
Megosztás:

az lehetséges e : ha megszorul a toronycsapágy akkor el tud törni a rugó??

(nem nekem tört el :D )

Szerintem nem!

Nincsenek fixen egymáshoz rögzítve, a csapágy csak a csúszó mozgást könnyíti meg.

Azért kattog amikor csapágyas, mert nem könnyedén fordul, hanem csúszik fém a fémen.

De visszafele működhet: a törött rugó elcseszheti a csapágyat. (f astrával jártam így)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem!

Nincsenek fixen egymáshoz rögzítve, a csapágy csak a csúszó mozgást könnyíti meg.

Azért kattog amikor csapágyas, mert nem könnyedén fordul, hanem csúszik fém a fémen.

De visszafele működhet: a törött rugó elcseszheti a csapágyat. (f astrával jártam így)

a nagyon jó fábiában 1.5 év alatt kettőt evet meg...

de hogy mé...

Link to comment
Megosztás:

A visszapillantó tükör felőli részén és a vele szemben lévő oldalon(függőleges rövid oldal) van egy ragasztós sáv. Ha a helyére raktad akkor 3-4 órán keresztöl ne nyiss ablakot, hogy a ragasztó oda ragadjon rendesen. Itt meg tudod nézni.:http://legterelo.shp.hu/hpc/web.php?a=legterelo&o=legterelo_felszereles_F7v

Szatunánál ilyen biztosan nincs.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.