Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

kerestem, de nem találtam külön H&R gátlót. (mert ez az ültetőrugó márkája) de álítólag többen is gyártanak rövidített szárú lengéscsillapítót. viszont egyre többen mondják, hogy 35mm-s rugó nem rövidíti meg kimagaslóan a sima gátló élettartamát, szóval lehet majd veszek valami keményebbet csak simán aztán kész.

Elképzelhető. Nekem 2 hétig volt úgy az autó, hogy az egyik sport lengéscsillapító garanciális cseréje miatt az ültetőrugóhoz vissza volt téve a gyári teló. Annyi tapasztalatom volt vele, hogy hamarabb koppant, mert nem volt annyira kemény a gyári, hogy a rövidebb rugóutat kompenzálja.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Megtettem az első lépést a válás felé. Szombaton megnősültem. Nagyon jó idő volt ránk és az autó a rossz klíma miatt nem lett a menyasszonyi autó. Nem voltunk sokan 22 fő. Kicsit iszogattam és nem is volt semmi bajom addig amíg haza nem értünk, és nem ittam egy vagy két felest majd még szomjas vagyok címszóval energia italt. Reggel minden bajom volt. Jött fater, hogy megyünk a vendéglőbe a megmaradt kajákért. Kérdeztem tőle, hogy ki vezet, mert jó lenne ha ő, erre azt felelte én már ittam egy felest, meg egy almás sört. Nem volt semmi vezetni , az a szerencse, hogy rendőr sehol. mert a jogsim valószínű ugrik. Ti ittatok már Radler málnás sört? Annyira nem vészes.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Megtettem az első lépést a válás felé. Szombaton megnősültem. Nagyon jó idő volt ránk és az autó a rossz klíma miatt nem lett a menyasszonyi autó. Nem voltunk sokan 22 fő. Kicsit iszogattam és nem is volt semmi bajom addig amíg haza nem értünk, és nem ittam egy vagy két felest majd még szomjas vagyok címszóval energia italt. Reggel minden bajom volt. Jött fater, hogy megyünk a vendéglőbe a megmaradt kajákért. Kérdeztem tőle, hogy ki vezet, mert jó lenne ha ő, erre azt felelte én már ittam egy felest, meg egy almás sört. Nem volt semmi vezetni , az a szerencse, hogy rendőr sehol. mert a jogsim valószínű ugrik. Ti ittatok már Radler málnás sört? Annyira nem vészes.

Gratulálunk,sok boldogságot! :lol:

Link to comment
Megosztás:

jaj, bocsi, elég szűkszavú voltam... :lol: szóval melyiket érdemesebb venni?

Tic vagy Depo? Melyik jobb minőségű, pontosabb, tartósabb?...

Rákerestem neked a teljes fórumon, sokan sokfélét mondanak...

http://www.opelforum.hu/index.php?act=Sear...ghlite=depo+tyc

Már megint iszol? Mi a baj? Ennyi gyümölcstől felmegy a vércukrod? Mi ez, alkohol? Gyümölcslé?

Igyál rendes sört, az való férfinak!

Ahogy mondod, meg törkölypálinkát...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Csomagtartót szeretnék a kocsira, csak nem tudom, hogy milyen tipus kell rá.Egyik iserősen régen volt egy thule amit csak fel kellett tenni és lezárni a két oldalát, nem kellett csavarozgatni meg ilyesmi.Kérdésem az lenne hogy ilyen csak thule márkában van, vagy van valami ólcsóbb megoldás is.Méretre mit kell nézni?Nézegettem a vaterán, de mindenféle opelhez van csomagtartó csak astra g-hez nincs.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg még a csatlakozókat is megnézheted,lehet kis érintkezési hiba!

Amúgy más minden jól világít elől-hátul?Világításkapcsoló?

Igen minden kifogastalan az osszes lampa a hatso lampatesteken minden ok, a fenyszoro es a helyzet jelzo is jo csak a tompitott nem hajlando vilagitani

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Csomagtartót szeretnék a kocsira, csak nem tudom, hogy milyen tipus kell rá.Egyik iserősen régen volt egy thule amit csak fel kellett tenni és lezárni a két oldalát, nem kellett csavarozgatni meg ilyesmi.Kérdésem az lenne hogy ilyen csak thule márkában van, vagy van valami ólcsóbb megoldás is.Méretre mit kell nézni?Nézegettem a vaterán, de mindenféle opelhez van csomagtartó csak astra g-hez nincs.

Én még pár éve Vaterán vettem gyári opelt (12k+ posta), az is olyan, hogy kulccsal lehet leszedni/felrakni.

Szerintem figyeld, mert szokott lenni gyári opel is....

Link to comment
Megosztás:

Fényszoró: http://www.alkatresz.eu/shop/arlista.php?s...utal&tkisz=

Szerintem erre gongoltál. Bár már 8-9eft. (infláció) :D

Üdv

köszi szépen a sok segítséget! :lol: érdekes irományokat találtam. :lol:

Foncsor beragadva, tele ragasztóval a ház... ne mán. akkor lehet összeszedek a vaterán Hella jobbost balost. Legalább gyári lesz.

Üdv

G.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.