Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Családban van egy off B Veki 2000-es motorral. A történet ugyanez. Olajcsere, hidrotőke csere, semmi.Az öntvény kipuff. leömlő volt elrepedve. Teljesen hidrotőke hangja volt. Csak cserével orvosolható, hegesztés nem segít, mert a hőt nem bírja. Próba, cseresznye.

És hogyan sikerült rájönni hogy a vectránál a leömlő volt a hibás???

Link to comment
Megosztás:

Tényleg érdekes eset!Vagy a nyak-gerincoszlop sérült vagy már előtte rosszul lett?

Sofőr oldal nem is sérült egyáltalán,lehet a fejét verte be valahova? ;)

Lehet az az 50 se 50 volt, hogy így ki tudott sodródni, meg nem lehetett bekapcsolva a biztonsági öv, és beverte valahová a fejét. Már viszonylag kis sebességnél is igen nagy erővel tud ide-oda csapódni az ember, ha nincs bekötve. Sokan ezt nem fogják fel, mikor nem használják az övet.

Link to comment
Megosztás:

És hogyan sikerült rájönni hogy a vectránál a leömlő volt a hibás???

Úgy, hogy olyan szaki is megnézte, akinek volt egy kis sejtése róla. Az előző kérdésedre: hidegen is csinálta, de legjobban induláskor és gyorsításkor hallatta a hangját.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.Bedöglött a jobb első ajtóban a hangszóró és újat szeretnék venni.(A kárpitot és a régi hangszórót már le ill. kivettem.)

A kérdésem a következő .Vegyek a bontóban használtat vagy esetleg vegyek újonnan .Ha újat veszek ha jól tudom kell keret is és 165cm-eset?Hány ohm -ost ,mélyt vagy egy vagy kétutast? Előre is köszi az infót!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.Bedöglött a jobb első ajtóban a hangszóró és újat szeretnék venni.(A kárpitot és a régi hangszórót már le ill. kivettem.)

A kérdésem a következő .Vegyek a bontóban használtat vagy esetleg vegyek újonnan .Ha újat veszek ha jól tudom kell keret is és 165cm-eset?Hány ohm -ost ,mélyt vagy egy vagy kétutast? Előre is köszi az infót!

2utas. mélyközép+csipogó. márkaügyben ha csak szép hang kell jó áron: clarion. én is azzal kezdtem ;) most jbl van.(nem csak hangszóró) ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Átmérő 165cm-es és a szerelőkeret az kell ugye?Mi az a csipogó;)? A tükörnél a kis hangszóró nem szól egyik oldalon se .Az miért lehet?

Milyen legyen a hangszóró kábelezése és csatlakozása?

nekem Zafim van de szerintem GAstra is 165mm. kell kiemelőkeret is. (az esetek 98%ában legalábbis)

csipogó-magas hangszóró=a kis háromszögben fent. lehet azért nem szól mert nincs. ha classicII akkor ugy tudom hogy abból ki is spórolták (de lehet tévedek).

kábelezést hogy érted? minőségi hangszóróhoz minőségi kábel. mondjuk ha az esetek nagy részében csak rádiot hallgatsz nem

kell nagy beruházás. ha CDket is akkor ott jobban kijön a minőség ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.