Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

LPG folyt.

Akkor most almozottan hátrányos helyzetű autót vett apám. Ford Fusion 1.4 TDCI, ami ugye a Peugeot, vagyis francia 1.4 HDI motoros. (És tényleg elmegy 4.1-4.5 l/100km között)

az idő megmondja ;)

a cimbinek is annyit evett a rönyó , most korrigált :)

újonnan vette??

Link to comment
Megosztás:

az idő megmondja ;)

a cimbinek is annyit evett a rönyó , most korrigált :)

újonnan vette??

2005.08. hazai első üzembehelyezés. 121e km (valós). Valaki dédelgetett autója volt. Na majd most kap! Szőnyeg és üléskárpit 3 rétegben. Gondosan vezetve még a téli-nyári gumiváltás ideje és a velük megtett km is. 1.2M Ft. Őszintén szólva magam is elfogadnám (jah, mert én lőttem neki ;)).

Link to comment
Megosztás:

2005.08. hazai első üzembehelyezés. 121e km (valós). Valaki dédelgetett autója volt. Na majd most kap! Szőnyeg és üléskárpit 3 rétegben. Gondosan vezetve még a téli-nyári gumiváltás ideje és a velük megtett km is. 1.2M Ft. Őszintén szólva magam is elfogadnám (jah, mert én lőttem neki ;)).

ha tényleg megbízható helyről van ,mint Tied akkor valszeg nem lesz vele baj

Link to comment
Megosztás:

Azok nem rosszak sztem.

Családba volt egy céges Fusion TDCI, azt ütötték-vágták 5 évig... semmi baja nem volt soha.

Kollegámnak meg egy 1.3 benzines van, azzal sincs baj (csak hát olyan mint egy játékautó, minden kemény, motor búg, stb)

Link to comment
Megosztás:

egy kis móka és kacagás :)

Na, tőled sem vennék autót. GM fékbetét, valami Bilstein lengéscsillapító , a tetejébe nem szakszervízben cserélve. :w00t:

Kész életveszély... :D

Link to comment
Megosztás:

Na, tőled sem vennék autót. GM fékbetét, valami Bilstein lengéscsillapító , a tetejébe nem szakszervízben cserélve. :w00t:

Kész életveszély... :D

Lehet nem is baj, hogy nem ott. (persze vannak kivételek!)

Volt olyan ismerős, azért nem vett opelt, mert a zegi szerviz kritikán aluli... Minden egyes esetben tudnak újat mutatni, hogy mennyire gázak. Hozzák a színvonalat.

Link to comment
Megosztás:

Lehet nem is baj, hogy nem ott. (persze vannak kivételek!)

Volt olyan ismerős, azért nem vett opelt, mert a zegi szerviz kritikán aluli... Minden egyes esetben tudnak újat mutatni, hogy mennyire gázak. Hozzák a színvonalat.

Én ezt viccnek szántam, nem gondoltam, hogy valaki félre érti. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.