Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok,

ma lecseréltem az ablaktörlő lapátokat. Gyanítom még gyáriak voltak, de már nem valami fényesen töröltek, inkább homályosan.

Kérdés: mi az a fém lapát szerű valami a hosszabbikon? Arra való hogy nagyobb 150-160 km/h sebességnél jobban leszorítsa a lapátot működés közben? Csak azért kérdezem mert amit tudtam venni hozzá az nem gyári, és azon nincsen. Gondlom szervizben van gyári arany áron.

Valamint még néztem a hátsó lapátot, ha jól láttam akkor a gumit kell csak kicserélni? Hiszen az meg műanyag az egész. A szervizes új aranyáras történet itt is fent áll?...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

ma lecseréltem az ablaktörlő lapátokat. Gyanítom még gyáriak voltak, de már nem valami fényesen töröltek, inkább homályosan.

Kérdés: mi az a fém lapát szerű valami a hosszabbikon? Arra való hogy nagyobb 150-160 km/h sebességnél jobban leszorítsa a lapátot működés közben? Csak azért kérdezem mert amit tudtam venni hozzá az nem gyári, és azon nincsen. Gondlom szervizben van gyári arany áron.

Valamint még néztem a hátsó lapátot, ha jól láttam akkor a gumit kell csak kicserélni? Hiszen az meg műanyag az egész. A szervizes új aranyáras történet itt is fent áll?...

Igen

Link to comment
Megosztás:

De túlélte, és meglepően gyorsan és olcsón megcsinálták. :)

Már csak le kell pucolnom a motort, és figyelni, hogy jó lett-e.

Gyorsan, olcsón, jól ?

Ezekből általában kettőt lehet választani az ember fiának. :D

Link to comment
Megosztás:

A gyári dísztárcsa eltávolító célszerszámon kívűl kell még valami a következő dísztárcsa levételéhez? (pl középen a fekete kupak egyben van-e):

http://kepkezelo.com...2uzzegf3a83.png

Nem akarom eltörni, inkább rákérdezek...

A gyári célszerszám is csak abban segít, hogy ne legyen koszos a kezed...

Szerintem teljesen felesleges.

Ha meg van repedve/merevedve akkor ígyis-úgyis eltörik, de én sosem használtam semmit semelyik dísztárcsához...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.