Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok, érdekel valakit e két dokumentum? Mert akkor felteszem megosztásra. Én ebből szoktam megnézni ha valamit szét szeretnék szedni...

OPEL_ASTRA_G_igy_csinald_98_marciustol.pdf

OPEL_ASTRA_G_igy_csinald_kapcs_rajzok.pdf

A kapcs. rajzos rész igen!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, érdekel valakit e két dokumentum? Mert akkor felteszem megosztásra. Én ebből szoktam megnézni ha valamit szét szeretnék szedni...

OPEL_ASTRA_G_igy_csinald_98_marciustol.pdf

OPEL_ASTRA_G_igy_csinald_kapcs_rajzok.pdf

Engem érdekelne mindkettő...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

a két doksit innen lehet letölteni(szerk: feltettem másik helyre az elsőt lassúnak tartottam):

http://www.4shared.com/office/f-k_wq7w/OPEL_ASTRA_G_igy_csinald_98_ma.html?

http://www.4shared.com/office/M5V1X6O9/OPEL_ASTRA_G_igy_csinald_kapcs.html?

Ha nem menne a letöltés, jelezzétek, felteszem máshova!

Módosítva : kobraCode
Link to comment
Megosztás:

Helló! Érdeklödnék ,hogy az ablaktörlő fokozat kapcsolÓ relé cserélhertő , és merre találom???Ua. is az első fokozatt csak felfelé töröl és megáll ,nem megy vissza csak ha a köv. periodikus inditást észleli.Tipus Astra G 1.7 td.2002 évjárat.Többi mind rendesen üzemel. És ha cspergél az eső nem szeretem hogy egyfolytában töröl az ablaktörlő. Segitséget várok Köszi elöre is.

Link to comment
Megosztás:

Van valakinek ötlete hogy mihez nyúljak ha néha nem világit a fűtés kapcsolók izzója. Álltalában ha felpofozom a boxxot akkor megint világit. Valami kontakt hiba lehet de idegesítő hogy tök sötét ott középpen. Ha kiveszem a kis fiókot alóla és benyúlok a vezetékekhez hiába mozgatom semmi változás.

Hány izzó lehet benne? Ha egynél több akkor biztos nem az izzóval van a baj. Olvastam hogy kétféle létezik ebből is. Alvázszám alapján németben csinálták 2004-ben.

Link to comment
Megosztás:

Van valakinek ötlete hogy mihez nyúljak ha néha nem világit a fűtés kapcsolók izzója. Álltalában ha felpofozom a boxxot akkor megint világit. Valami kontakt hiba lehet de idegesítő hogy tök sötét ott középpen. Ha kiveszem a kis fiókot alóla és benyúlok a vezetékekhez hiába mozgatom semmi változás.

Hány izzó lehet benne? Ha egynél több akkor biztos nem az izzóval van a baj. Olvastam hogy kétféle létezik ebből is. Alvázszám alapján németben csinálták 2004-ben.

Igen, kétféle van, itt le van írva hogy tudod megállapítani, hogy neked melyik van: https://sites.google...n-e-az-aut-ban-

A delphi-ben van két izzó hátul, ennél ki kell venni a középkonzolt izzócseréhez, a behr-ben egy izzó van a középső tekerő alatt. Ebben a tekerőgomb lehúzásával elvileg lehet cserélni. Ha neked behr van, akkor sanszos, hogy csak izzóhiba (de delphinél is, lehet az egyik már korábban kiment), elszakadt az izzószál, de ha megütöd összeér és világít a következő kikapcsolásig.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.