Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hali srácok!

Valaki megtudja nekem mondani mi a reális ára egy 2002-es Astra G-be való váltószoknyának?

Mert láttam 3500-tól 15.000-ig. Az utóbbit egy márkakereskedésben. Normális ez? <_<

Kedden viszem átvizsgálásra és olajcserére a kocsit, és gondoltam kicseréltetem, de ha ilyen drágán adják Opelék, akkor inkább nem :D

Link to comment
Megosztás:

Sokszor használom a keresőt,de bevallom most lusta voltam <_<,holnap le is tesztelem a termosztátot.Köszi az infót.

Sziasztok Megvolt a próba,0fok volt kint,10 perc alapjárat után,a termosztátból a hűtőre menő cső,már meleg volt,és a hőtő bal oldala is,a hűtő jobb oldala hideg volt,és a visszatérő cső is.Természetesen a hőfokmutató,meg se mozdult még.

Link to comment
Megosztás:

Hali srácok!

Valaki megtudja nekem mondani mi a reális ára egy 2002-es Astra G-be való váltószoknyának?

Mert láttam 3500-tól 15.000-ig. Az utóbbit egy márkakereskedésben. Normális ez? <_<

Kedden viszem átvizsgálásra és olajcserére a kocsit, és gondoltam kicseréltetem, de ha ilyen drágán adják Opelék, akkor inkább nem :D

a gyári szoknya 15 e be kerül. én is pénteken vettem egyet a zafirára.

Link to comment
Megosztás:

a gyári szoknya 15 e be kerül. én is pénteken vettem egyet a zafirára.

Mikor csináltattam a kormányt,akkor csináltattam szoknyát a váltóhoz is meg a kézifékhez.A kormány 10000 volt,a másik kettő meg 6000 együtt.És nem is látszik,hogy nem gyári.És bőr!

Link to comment
Megosztás:

nálam a jelszó: a lustaság fáj...

ugyanis lehetne olcsóbban, de akkor el kell kérenem magam a melóhelyről, le kell szednem, el kell menni, otthagyni, majd ujra vissza kell menni, és beszerelni.

én megvettem a gyárit, mert az egy raktárba kiabálással, és egy 1 asztallal alrébbsétával megvolt....

<_<

Link to comment
Megosztás:

nálam a jelszó: a lustaság fáj...

ugyanis lehetne olcsóbban, de akkor el kell kérenem magam a melóhelyről, le kell szednem, el kell menni, otthagyni, majd ujra vissza kell menni, és beszerelni.

én megvettem a gyárit, mert az egy raktárba kiabálással, és egy 1 asztallal alrébbsétával megvolt....

<_<

Nálam is fáj :D

a srácnak megvoltak a méretek,nem kellett leszednem,csak érte menni,ami meg itt helyben van. :D

Link to comment
Megosztás:

a gyári szoknya 15 e be kerül. én is pénteken vettem egyet a zafirára.

Annyira nem kopott, hogy ennyit kifizessek érte <_<

Sikerült szereznem egyet ócsóé, gyárit. Már csak azt kéne tudnom, hogy tudom kicserélni. Nem akarom eltörni a műanyag burkolatot.

Valaki help?

Link to comment
Megosztás:

Ép, egészséges embernek minek hycomat? <_<

Furcsa dolog ez.

1987-óta vezetek,sokféle kocsim volt,de sose tudtam volna elképzelni,hogy automatát vegyek.

Mióta ez megvan,már mosolyogva nézem a városban a sok gépészkedő embert,akik ide-oda

kapkodnak váltogatnak,előre-hátra dűlnek a kocsiban a gangolás közben és után.

Mondom,ki kell ezt próbálni.

Link to comment
Megosztás:

Furcsa dolog ez.

1987-óta vezetek,sokféle kocsim volt,de sose tudtam volna elképzelni,hogy automatát vegyek.

Mióta ez megvan,már mosolyogva nézem a városban a sok gépészkedő embert,akik ide-oda

kapkodnak váltogatnak,előre-hátra dűlnek a kocsiban a gangolás közben és után.

Mondom,ki kell ezt próbálni.

Fogyasztásra mennyit dob a váltó?

Link to comment
Megosztás:

Mondom,ki kell ezt próbálni.

igazad van. én is -ha lehet- csak automatát vennék....

az asszonynak közel 2 évig automata volt a cégautója ( a cr-z az első manuálisa ) és visszasírjuk az autómatákat.

én szerintem vagy kétezerszer kuplungolok 1 nap alatt...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.