Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

a rendes - igazi automata olyan 0.5 től 1.5 literig dob rá a fogyira. de ezzel nincs tapasztalatom, a hondánál ilyen nem nagyon van max az accordba...

ott vagy i-shift ( opelnál easytronic ) vagy CVT (fokozatmentes )

Volt amikor számolgattam a fogyasztást(még asszem te mondtad,hogy nézzem) ,mostanában már nem szoktam .

Mikor kivillan feltöltöm és kész.

Nagy vegyesben 8 lityi körüli,ha több a város akkor a 9-et közelíti.(a fogyi topikban benn vann ,adatokkal.)

Mikor vettük ezt az Astrát,akkor Corsa C-t akartunk,de arról az Easytronic váltóról nem sok jót hallottam,ezért

maradt a hagyományos automata.

Link to comment
Megosztás:

Nálam éppen a váltogatás a legélvezetesebb a vezetésben, na meg közbe a padlógáz :D

Sose vennék automatát, de ezzel nem azt akarom mondani, hogy az rossz, csak nekem nem jön be <_<

Én barátkozok a gondolattal.Tegnapi buliba egy A8-l mentünk,és igen megtetszett a váltó.Az ótó az nem.pedig 4.2,benya,quattro....

Jövőre egy H caravan van tervbe,az lehet ótómata lesz.

Link to comment
Megosztás:

g

miert fekudne ki az 1.2es?jo kis motor az nem kell lenezni

A motorral semmi baj! Csak az 1.2 & Astra G párosítás nem a hosszú élettartam záloga. Főleg Caravanba. Rengeteg tulaj küzd a motorral, általában a hengerfejjel. Itt a fórumon ez a legutóbbi eset. És hányan nem is fórumoznak!

Az 1.2 jól muzsikál egy Corsába, de az Astra G már kifejezetten alulmotorizált vele. Nem szeretnék senkit önérzetében megbántani, mégis lássuk be, hogy e kombó létrejöttében nem technikai, műszaki érvek, hanem a közép-kelet európai piac fizetőképessége döntött.

Link to comment
Megosztás:

A motorral semmi baj! Csak az 1.2 & Astra G párosítás nem a hosszú élettartam záloga. Főleg Caravanba. Rengeteg tulaj küzd a motorral, általában a hengerfejjel. Itt a fórumon ez a legutóbbi eset. És hányan nem is fórumoznak!

Az 1.2 jól muzsikál egy Corsába, de az Astra G már kifejezetten alulmotorizált vele. Nem szeretnék senkit önérzetében megbántani, mégis lássuk be, hogy e kombó létrejöttében nem technikai, műszaki érvek, hanem a közép-kelet európai piac fizetőképessége döntött.

Na ezért adtam el,én is.Kevés ez egy G -be,nem belevaló.

Egy görög nyaralás alatt az ideg majd szét b@szott,csak kínlódás,de haladás semmi,meg fogyasztás,az volt rendesen.

Soha többet ezt a motort astrába.

Link to comment
Megosztás:

Na ezért adtam el,én is.Kevés ez egy G -be,nem belevaló.

Egy görög nyaralás alatt az ideg majd szét b@szott,csak kínlódás,de haladás semmi,meg fogyasztás,az volt rendesen.

Soha többet ezt a motort astrába.

Néha még az 1.4 is kevéskének bizonyul, főleg nyáron klímával.

Nem volt ugyan 1.6-osom, de gondolom az az optimális ehhez a kasznihoz!

Csak m.o.-n sokan úgy gondolják, kis motor kis fogyasztás. Szerencsétlen motor meg erőlködik egész életében. Folyik bele a nafta gazdagon.

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek hülyén néz ki küszöb spoiler, ha elől illetve hátul gyári lökös van fent /annyi, hogy elől a koptató színre van fújva/?

Valószínű,mert szélesebb is meg alacsonyabb is,mint a gyári.Gyári színre,és elég az is.Meg nem biztos,hogy van rajtuk emelőnek hely.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.