Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

áááááááá

Gyári színrefujva!

Volt nekem egy pár gyári Irmscher küszöböm! Szépek voltak de nem akartam ledobni a színrefújt gyáriakat ezért eladtam őket! <_<

Szerintem meg marad a gyári fekete mert szaby barátommal összehoztuk az üzletet és inkább a szárnyát veszem meg! Az a szép szárny többet ér nekem! :D :D Erre jó az OPEL FÓRUM!! :)

Link to comment
Megosztás:

ez a srác programozta ki az AGR emet a hondába.

nagy agy a srác.

amugy sokszor előfordul itt a fórumon is, valahollejjebb a tuning topikoknál...

Régebben meg leszóltál bennünket, hogy nyafogunk az AGR miatt... No, de most kibújt a szög a zsákból! Fogadjunk, hogy a Zafirába is 10W40-es olajat teszel... :D <_<

Link to comment
Megosztás:

Régebben meg leszóltál bennünket, hogy nyafogunk az AGR miatt... No, de most kibújt a szög a zsákból! Fogadjunk, hogy a Zafirába is 10W40-es olajat teszel... :D <_<

nem szóltam én le senkit, szerintem minden úgy jó ahogy megtervezték...

DE a hondába az AGR potom 210.000 Ft ba kerül ( én 125.000 Ft ért meg tudtam volna szerezni számla nélkül ). és pontosan az én vezetési stilusommal ( illetve a lehetőséggel ami a dolgozó lány rendőrök miatt van ) 28.000 km-t bírt. ( ugyanis egyszer már cserélve volt )

ugyhogy harmincért egy kiprogramozás, és lemezzel lezárás...

ugye megérted? :D

( amugy azóta 3-4 decivel kevesebbet eszik. most 4.9 - 5.0 között ugyanott, ahol nemrég 5.3-5.4 között evett...)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.