Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nyolc forinttal emelkedik mind a benzin, mind pedig a gázolaj átlagos ára szerdától a hazai töltőállomásokon. És hol van még a vége???????

de sokan még mindig 3-4 km-re is kocsival mennek !

engem már rászoktattak a bicajra :D

10-15 km-es uticél is simán teljesíthető vele

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Köszönöm a tippet, utánanéztem korrektnek tűnik!

Fel veszem velük a kapcsolatot.

Egyébként a drága szervizek köze tartoznak?? //nagyobb összeget nem szeretnék rákölteni, amit esetleg meg lehet úszni kevesebből, ugyan abban a minőségben.//

Szerintem az olcsók közé tartozik, beszélj velük nyugodtam. Elmondják mire számítsál.

Link to comment
Megosztás:

de sokan még mindig 3-4 km-re is kocsival mennek !

engem már rászoktattak a bicajra :icon4:

10-15 km-es uticél is simán teljesíthető vele

Emberek! Nagy esemény történt! A mai napon a bicajom km órája átlépte a 3000 km-t!!!

Ez mai üzemanyag árral számolva 75 ezer forint megtakarítás. :D

Az árát már visszahozta a bicikli. Igaz most is eláztam, hazafelé meg durván fogok...

Link to comment
Megosztás:

Emberek! Nagy esemény történt! A mai napon a bicajom km órája átlépte a 3000 km-t!!!

Ez mai üzemanyag árral számolva 75 ezer forint megtakarítás. :D

Az árát már visszahozta a bicikli. Igaz most is eláztam, hazafelé meg durván fogok...

Én is bringával járok

Ma valóban necces az elázás :icon4:

De nyár van nyár, fürge lepke száll, lesz@rom én hogyha esik, csak ne múljon a nyár :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Én is bringával járok

Ma valóban necces az elázás :icon4:

De nyár van nyár, fürge lepke száll, lesz@rom én hogyha esik, csak ne múljon a nyár :D

Pontosan. Bringa 4ever. Én ELDÖNTÖM, h aznap nem ázom el. És lőn... 90%-ban bejön. 10%-ban pedig nem akartam eléggé/túlélem a hibázásom.

Asszem ma hazafelé nem akarom majd eléggé, ahogy kinézek az ablakon...

A kocsi meg állandóan beázik a nagy esőknél, az anyós lábtérnél a gumiszőnyegen játszhatnék a gyerek kacsájával, volt vagy fél liter víz.

Egyszer már szétszedtem (ablaktörlő, műa takaróelem le, kipucol stb...) Összeraktam, még szilikonnal is kikentem a műa elemnél, azóta is ugyanolyan.

HOl jöhet be a víz... Tudom, hogy az anyós előtti szellőzőnél, de nem tudom, mit tegyek ellene...

5let vkinek esetleg?

Link to comment
Megosztás:

Pontosan. Bringa 4ever. Én ELDÖNTÖM, h aznap nem ázom el. És lőn... 90%-ban bejön. 10%-ban pedig nem akartam eléggé/túlélem a hibázásom.

Asszem ma hazafelé nem akarom majd eléggé, ahogy kinézek az ablakon...

A kocsi meg állandóan beázik a nagy esőknél, az anyós lábtérnél a gumiszőnyegen játszhatnék a gyerek kacsájával, volt vagy fél liter víz.

Egyszer már szétszedtem (ablaktörlő, műa takaróelem le, kipucol stb...) Összeraktam, még szilikonnal is kikentem a műa elemnél, azóta is ugyanolyan.

HOl jöhet be a víz... Tudom, hogy az anyós előtti szellőzőnél, de nem tudom, mit tegyek ellene...

5let vkinek esetleg?

Nem tudom, de ha befojik, annak nem kellene kifolznia, ott ahol a höcserélö vize kifolzik?

Nekem a szélvédö also felén az a humi engedte el, mind a ket szele feláll. (ami a szélvédö, és az ablaktörlö takaro elemje között van)

Link to comment
Megosztás:

Én is bringával járok

Ma valóban necces az elázás :icon4:

De nyár van nyár, fürge lepke száll, lesz@rom én hogyha esik, csak ne múljon a nyár :D

most már én is vettem egy biciklit és tekerek veletek. először nem volt valami kellemes most viszont már nagyon élvezem.

de akkor is pofátlanságnak tartom a benzin árát, ahhoz képest, hogy milyenek az útjaink. úgyhogy egyet értek nagymag kartárssal.

Link to comment
Megosztás:

Nekem a szélvédö also felén az a humi engedte el, mind a ket szele feláll. (ami a szélvédö, és az ablaktörlö takaro elemje között van)

És akkor Neked ott befolyik a víz és ki is folyik? (akkor nem érdekel engem sem, ha befolyik, de utána kifolyik :D )

A hőcserélő a klíma-kondenzvíz-kivezetője? Azt érem el a pollenszűrő felől? vagy a tűzfal felől próbálkozzam?

Link to comment
Megosztás:

És akkor Neked ott befolyik a víz és ki is folyik? (akkor nem érdekel engem sem, ha befolyik, de utána kifolyik :D )

A hőcserélő a klíma-kondenzvíz-kivezetője? Azt érem el a pollenszűrő felől? vagy a tűzfal felől próbálkozzam?

Nekem ott ne folyik be, csak a vége van felpenderedve... Azt vajon hogyan lehet rögzíteni?

Link to comment
Megosztás:

Na, most, hogy már kiderült, mindenkinek feláll, ennek nagyon örülök. :D

Most már csak azt nem értem, másnak miért nincs tócsa, miért csak nekem. Esetleg a tűzfalon lévő szellőző az anyóslábtér előtt szigetelve van csak nekem szétcsúszott? Amikor szétkaptam (fél éve), úgy emlékszem, az a rostély jól oda volt csavarva, ott tehát nem törhet be a víz. Szóval tanácstalan vagyok. Félek, megint szétszedem, oszt nem látok semmi különöset.

Link to comment
Megosztás:

Na, most, hogy már kiderült, mindenkinek feláll, ennek nagyon örülök. :D

Most már csak azt nem értem, másnak miért nincs tócsa, miért csak nekem. Esetleg a tűzfalon lévő szellőző az anyóslábtér előtt szigetelve van csak nekem szétcsúszott? Amikor szétkaptam (fél éve), úgy emlékszem, az a rostély jól oda volt csavarva, ott tehát nem törhet be a víz. Szóval tanácstalan vagyok. Félek, megint szétszedem, oszt nem látok semmi különöset.

Ja,valszeg szétcsúszott picit!

Link to comment
Megosztás:

Ja,valszeg szétcsúszott picit!

Arra már rájöttem, hogy valószínűleg a kesztyűtartó alatti bevezetőnyíláson jön be a víz, ott, ahol a lábfejhez megy a levegő. Vagy magán a légnyíláson jön be, vagy valahol mellette, mert a kesztyűtartó alatti takaróelem szivacsrésze is vizes mindig. Akkor marad a keresgetés, én egyelőre nem gyújtom fel, mint Norby kartárs, vizesen amúgy sem égne jól :D

Link to comment
Megosztás:

8 ft-tal? :icon4:

de most komolyan, ez már pofátlanság. és tényleg ebben ez a rengeteg adó. viszont mind ebben az útadó/útdíj a legbosszantóbb ugyanis NeM LáTsZiK Az ÚtJaInKoN, hogy karban lennének tartva. vagyis de! folt folt hátán.

Ja, folt hátán folt. A kátyúzás előtt lefelé, utána felfelé üt a kerék. Egyik sem tesz jót a futóműnek.:D

Link to comment
Megosztás:

Emberek! Nagy esemény történt! A mai napon a bicajom km órája átlépte a 3000 km-t!!!

Ez mai üzemanyag árral számolva 75 ezer forint megtakarítás. :D

Az árát már visszahozta a bicikli. Igaz most is eláztam, hazafelé meg durván fogok...

Az szép. Mióta ment bele?

Link to comment
Megosztás:

Nekem ott ne folyik be, csak a vége van felpenderedve... Azt vajon hogyan lehet rögzíteni?

Nekem is eláll, penderedik, ahogy írtad, én kikentem szilikonnal, de ezek szerint nem sokat érek vele...

ami a szélvédő alján van és rálóg a szélvédő aljára? egy nagy csík. nekem is eláll, de nem folyik be víz sehol.

az nekem is eláll

Sziasztok!

Akkor asszem én is csatlakozom,mert nekem is el áll mind a két oldalon.

Azért azt elég szarul csinálták meg,ha ennyi autón eláll.

Link to comment
Megosztás:

Az szép. Mióta ment bele?

Tavaly tavasszal kezdtem tekerni. Akkor vettem a járgányt. Csak hát a napi távolság miatt (2*13,5km) hidegben nem tudok, hóban nem tudok, záporban nem tudok tekerni, és a munka miatt nagyon sokszor kell autóval menni. Szóval már többnél járnék.... De így is meg vagyok elégedve.

Link to comment
Megosztás:

Tavaly tavasszal kezdtem tekerni. Akkor vettem a járgányt. Csak hát a napi távolság miatt (2*13,5km) hidegben nem tudok, hóban nem tudok, záporban nem tudok tekerni, és a munka miatt nagyon sokszor kell autóval menni. Szóval már többnél járnék.... De így is meg vagyok elégedve.

Szeretnék én is azzal melóba járni, de az asszony miatt nem tudok. Őt meg nem tudom rávenni a kerekezésre. A napi 32 km nem is lenne megerőltető.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.