Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

:P :D

még jó hogy nem ittam :D

lefelé nagyon durva :P

Apósom vagy 30 éve ott is dolgozott. Mármint Egerben kőművesként

betonkádakat csináltak. Úgy volt, hogy oda is költözik. Egyet lehet találni, hogy miért. :D

Link to comment
Megosztás:

semmi dadogás,durrogás,símán megy,szépen indul,bemelegedés után visszaáll alapjáratra...gépen is volt,semmi hibakód...

de viszont 1.4-z képest meglepően jól megy,annó az 1.6-s nem ment így...

Ugyan abban a cipőben vagyunk,de nekem most adtak 1 tippet,amit jövőhét hétvégén ki fogok próbálni.Állítólag el van tömődve a kipufogóm valahol.És ezt CO mérésen fedezték fel,mivel a kipufogóból nem jött ki abszolút semmi hő.Én már mindent végig zongoráztam,és nem mondom hogy mennyinél járok.

Link to comment
Megosztás:

Ezt nem ismeritek?

azt a kettőt néztem én is, de gondoltam inkább megkérdezlek titeket, hátha valaki használ gumiszőnyeget és rendelt is.

A rieder autónál is ilyenek vannak.

Én nem használok ilyet, de az após vett a Megane-ba, abba jól passzol... Ott 5e volt a szett... (persze mert vett csomagtértálcát, és a gumiszőnyeget féláron kapta meg)

Link to comment
Megosztás:

Holnap elnéznék egy súlymérésre. Valakinek van ötlete merre menjek? Esetleg ahol már járt más is korábban. (Budapest)

Köszi :D

arra gondolsz hogy a kocsi súlyát megmérni??

szerintem valamelyik vastelep ,vagy hulladék átvevő hely... ilyen helyeken van híd mérleg

de a kocsit ne hagyd ott :P

Link to comment
Megosztás:

meséljetek arról

hogy miért pattog az első futómű induláskor... sok a power ? :D :P

lengéscsillapító ,vagy kutyacsont ,vagy gömbcsukló ,vagy a nagyon jó dánlop gumi

inkább a jobb oldal szokott ,de az kissé kopog is

Elek! Az ERŐ veled van...

Jedi_Elek_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

arra gondolsz hogy a kocsi súlyát megmérni??

szerintem valamelyik vastelep ,vagy hulladék átvevő hely... ilyen helyeken van híd mérleg

de a kocsit ne hagyd ott :D

Az létezik, hogy 130e-nél vezérműláncot kell cserélni (Igaz Fabia 1.4)?

Munkatársam elvitte szerelőhöz egyéb hibával erre megkérdezte Tőle, hogy vezérműlánc csere volt-e, mondta nem, akkor mondja a szerelő, hogy ki kellene, kezd jönni a hangja.... Nem akarta elhinni, hogy valószínű lehúzás, mivel voltak kollégák, akik azt állították, hogy annak is elő van írva a csereperiódus.... Nane, amikor a szíj is elmegy 90e-et gyári előírás szerint....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.