Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem világít állandóan,csak néhanap felvillan,és pár indítás után elfelejti.Műszakin simán átmegy AGR nélkül is.

Azt miből lehet kiszűrni, hogy valóban nem valós elektromos gondja miatt villan majd be nekem is a lámpa ha le lesz lemezelve? Vagy azt úgy is észreveszem?

Link to comment
Megosztás:

De hogyan? Egy részletes leírást szeretnék kérni!! Szerelővel kiiktattatom én is, nálam inkább az alul nyomatékosabb tartomány miatt kellene, mert sehová nem megy alacsony fordulaton.

www.autochip.eu

30E Ft az AGR kiprogramozása. amiután ez megvan akkor le lehet zárni, és soha többet nem lesz baj vele....

én így csináltam....

Link to comment
Megosztás:

Az AGR szelep olyan környezetvédelmi besorolás feltétele amit eleve meg sem kaphat egy XE-es G Astra.

Ez mondjuk motorfüggő sztem. A Z18XE egyebek mellett éppen azért csak Euro3/D4-es és nem Euro4-es, mert nincs rajta EGR, viszont pl. az X20XEV-n meg az X25XE-n meg van, és azok ezzel együtt is csak Euro2-esek...

Link to comment
Megosztás:

Csak mert van ott valami ábra egy áthúzott bakanccsal, azé' kérdeztem :D

Vagy ez a "nem szabad rugdosni"? :lol:

Ez azért van, hogy Elek nagy unalmában nehogy lábvizes kádnak nézze a vágóasztalt, aztán véletlenül nehogy lecsapassa vele a bőrkeményedést a lábáról...

Link to comment
Megosztás:

Vicces neve van, de amúgy nem rossz...

Légyszíves segítsen már valaki!!

Hogy tudom a témakövetést feloldani??? Nagyon idegesít hogy jönnek az e-mailek ha hozzászólás érkezik, ráadásul olyan topikból is jön az emailemre az értesítő, ahová nem is írtam még... Ha olvasni akarok itt a fórumon, belépek magamtól.

Köszönöm aki segít!!

Link to comment
Megosztás:

Légyszíves segítsen már valaki!!

Hogy tudom a témakövetést feloldani??? Nagyon idegesít hogy jönnek az e-mailek ha hozzászólás érkezik, ráadásul olyan topikból is jön az emailemre az értesítő, ahová nem is írtam még... Ha olvasni akarok itt a fórumon, belépek magamtól.

Köszönöm aki segít!!

Jobbra fenn vezérlőpultra katt.

Ott pedig bal oszlopban :téma és fórumkövetés.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egyik ismerősöm szeretné eladni a G Astráját ( 2008. évj, 1.4 16v klíma, metál-kék, első tulajos öszes papírral, szervízkönyv, törzskönyv, normáls állapotban nem lelakott, nem dohányzó 87XXX km-rel, téli-nyári garnitúra)

Szerintetek mennyiért érdemes hirdetni?

üdv

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egyik ismerősöm szeretné eladni a G Astráját ( 2008. évj, 1.4 16v klíma, metál-kék, első tulajos öszes papírral, szervízkönyv, törzskönyv, normáls állapotban nem lelakott, nem dohányzó 87XXX km-rel, téli-nyári garnitúra)

Szerintetek mennyiért érdemes hirdetni?

üdv

Meg kellene nézni a "használtautón" a hasonló évjáratú,felszereltségű kocsikat és attól függően,hogy

mennyire sürgős eladni ,az átlagár alá vagy fölé belőni az árat!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.