Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hihetetlen hogy jártam ma már megint!

KPM vizsgán volt a verda, én meg elfelejtettem hogy jobbkormányos lámpák vannak benne. :o Nem engedték át. :icon7:

Kezdhettem délután 5-kor kicserélni a lámpáimat a bátyáméira. Lökösök le, lámpák ki, majd fordítva vissza.-14 fokban.

Nem voltam nyugodt. Holnap meg vissza kell vinni bemutatni a szép új lámpákat.

Link to comment
Megosztás:

Hihetetlen hogy jártam ma már megint!

KPM vizsgán volt a verda, én meg elfelejtettem hogy jobbkormányos lámpák vannak benne. :o Nem engedték át. :icon7:

Kezdhettem délután 5-kor kicserélni a lámpáimat a bátyáméira. Lökösök le, lámpák ki, majd fordítva vissza.-14 fokban.

Nem voltam nyugodt. Holnap meg vissza kell vinni bemutatni a szép új lámpákat.

Jobb kormányos lámpák? Miért nem veszel bele normálisat? Nem vakítja a szembe jövőt? :omg:

Link to comment
Megosztás:

Nem, nem vakítja a szembejövőt. Úgy állítottam, hogy jó legyen. ;) Még sohasem villantottak rám.

Nem cseréltem le, mert még mindig találtam fontosabb helyet annak a 20-30e forintnak.

http://www.alkatresz.eu/shop/arlista.php?gkgyar=OPE&gkkod=OPEAst___G&acs=FSZ&sid=c3feba9cdd831c4261382d5d3fde2167&ugyfelid=-1&fertek=utal&tkisz=

16.000 Ft a sima fényszoró

és 18.000 Ft a fekete hátterü fényszoró... / pár, azaz a két darab....

Link to comment
Megosztás:

Nem, nem vakítja a szembejövőt. Úgy állítottam, hogy jó legyen. ;) Még sohasem villantottak rám.

Nem cseréltem le, mert még mindig találtam fontosabb helyet annak a 20-30e forintnak.

akkor elég rosszul láthatod az út jobb szélét sötétben, ha egy vaddisznó áll az útszélén akkor azért számít az a pár méter amit a balos lámpák világítanának!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.