Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

no csak lassan... i am a beginner user... (nem lúzer... bár ki tudja) ;)

szóval csak lassan. :lol: ha az időm engedi, majd rajzolgatok... (nem, nem RCS vagyok) :D

Te ajánlottad, most bombázunk a felkérésekkel. :blush:

Viszont 1általán nem sürgős. Amikor időd/kedved van.

Üdvelet

Link to comment
Megosztás:

Laci, nem tudom a címed, Így nem tudom elküldeni a kíípeet..... :blush:

Egy kérdés: mostanban kiírja beindítás után a km számláló, hopgy INSP, ami gondolom, azt jelenti, hogy elméletileg ideje lenne egy szervíznek. (ami az utóbi időben bőven megvolt!), szóval, lehet ebből valami problem, hogy az ott van? ílegközelebb szedessem ki a szervízben? (ugye nem áll le csak úgy egyszer a kocsi? olvastam ilyet egy autósujságban, igaz, valami BMW volt...)

Link to comment
Megosztás:

Hát, engem aztán lehetne optikailag tuningolni. :blush:

Én megnézném a Sanyit fekete felnikkel, sötétítve, alul sárga, felül fekete kombinációban. :D

Edit! az msn-es címemre jöhet

Az InSp-t meg úgy oldhatod meg, ha jól tudom, hogy nyomod a napiszámláló gombját, és közben ráadod a gyújtást.

és asszem 3-5 másodpercig nyomod. de ez lehet csak hülyeség, remélem valaki megerősít ebben.

Megerősítve.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap felkerültek az új felnijeim (7x16 - 205/55R16 Pirelli P7) Thx to Anti ... :blush:

Sajna csak telefonnal fotóztam még, majd később kicserélem a képeket....

image_00001.jpg

image_00002.jpg

image_00003.jpg

Nem ment minden simán, kell majd még egy kis gépmunka, és a fényezővel sem vagyok 100% megelégedve, de most már mindegy, látványnak nem rossz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.