Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Időközben találtam dísztárcsát... 2 napig kerestem a neten. 2990Ft (mégse nyócezerakárhány) Megszólalásig olyan, mint a gyári, ha valakinek hasonló a gondja szívesen megmondom, hol lelhető.

Olyan volt nélküle a kincsem, mintha megerőszakolták volna.

így néz ki: klikk

medve :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Időközben találtam dísztárcsát... 2 napig kerestem a neten. 2990Ft (mégse nyócezerakárhány) Megszólalásig olyan, mint a gyári, ha valakinek hasonló a gondja szívesen megmondom, hol lelhető.

Olyan volt nélküle a kincsem, mintha megerőszakolták volna.

így néz ki: klikk

medve :sowwy:

Megoszthatnád a linket, Én 4400-at adtam érte postaköltségestől, habár ne legyen mégegyszer szükségem disztárcsára.

Link to comment
Megosztás:

Zenész kollégákat kérdezném, hogy a keménytokokkal nem szívnak az 5 ajtós G astrában?

Nekem nem fért be csak ferdén és nem is a legnagyobb tokomat vittem.

Hogy oldjátok meg az 5 zenészt + kiegészítőket ha 2 keménytok is van?

köszi.

Nem szívunk a kemény tokkal és főleg nem 5 ajtósban. Mindkét gitárosunk puha tokot használ és nekem ráadásul kombim van....Jah és 4 tagú a zenekar......Bár néha azért így is elég szűken vagyunk....

Link to comment
Megosztás:

Nem szívunk a kemény tokkal és főleg nem 5 ajtósban. Mindkét gitárosunk puha tokot használ és nekem ráadásul kombim van....Jah és 4 tagú a zenekar......Bár néha azért így is elég szűken vagyunk....

Na igen, kombi... Akkor marad a buszbérlés.

thnx!

Link to comment
Megosztás:

Néha nekünk sem ártana mikrobusz.... De amúgy általában olcsóbb ha 2 autóval megyünk... :lol:

"szerencsére" sokszor kell full cuccost vinnünk, így nem igazán kell cuccolnom(hál istennek). Csak probáramenet is szivok a keménytokkal.

Legaláb tudok mit mondani majd a zenekarnak h azt szeretnék h az enyémmel menjünk :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Már 1-2 hete küzdök azzal hogy koszos a motorterem, egy kosza állat okozza, nyomokból itélve macska mászhat rendszeressen be a motorhoz (elösször azt hittem, hogy annyi kosz megy be a morortérbe), kedvenc helye az akkumulátor, és a motortakaró fekete műanyag.... nem értem, hogy miért megy oda, kezdem unni, ha otthol parkolok vele. :sowwy: Pedig amikor napokig megyek vele, akkor nem is meleg a motoir, és mind ez éjszaka történik.

Macska bemászás elllen mit javasoltok? Attól félek, hogy valamiben kárt tesz.

Link to comment
Megosztás:

Már 1-2 hete küzdök azzal hogy koszos a motorterem, egy kosza állat okozza, nyomokból itélve macska mászhat rendszeressen be a motorhoz (elösször azt hittem, hogy annyi kosz megy be a morortérbe), kedvenc helye az akkumulátor, és a motortakaró fekete műanyag.... nem értem, hogy miért megy oda, kezdem unni, ha otthol parkolok vele. :sowwy: Pedig amikor napokig megyek vele, akkor nem is meleg a motoir, és mind ez éjszaka történik.

Macska bemászás elllen mit javasoltok? Attól félek, hogy valamiben kárt tesz.

Kutya, sörétespuska, csapágygolyó-csúzli kombó ill. mindezek variációja. :lol:

Végső elkeseredésben egy jól zárható garázs is mégengedett. Esetleg tárgyalj a rohadt döggel és próbáld meg az autó helyett otthonodat megosztani vele.

Link to comment
Megosztás:

Már 1-2 hete küzdök azzal hogy koszos a motorterem, egy kosza állat okozza, nyomokból itélve macska mászhat rendszeressen be a motorhoz (elösször azt hittem, hogy annyi kosz megy be a morortérbe), kedvenc helye az akkumulátor, és a motortakaró fekete műanyag.... nem értem, hogy miért megy oda, kezdem unni, ha otthol parkolok vele. :sowwy: Pedig amikor napokig megyek vele, akkor nem is meleg a motoir, és mind ez éjszaka történik.

Macska bemászás elllen mit javasoltok? Attól félek, hogy valamiben kárt tesz.

Macska sztem nem fér be motortérbe zárt motorház tetőnél. Inkább egér lesz az... Ellenszer: macska :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már 1-2 hete küzdök azzal hogy koszos a motorterem, egy kosza állat okozza, nyomokból itélve macska mászhat rendszeressen be a motorhoz (elösször azt hittem, hogy annyi kosz megy be a morortérbe), kedvenc helye az akkumulátor, és a motortakaró fekete műanyag.... nem értem, hogy miért megy oda, kezdem unni, ha otthol parkolok vele. :sowwy: Pedig amikor napokig megyek vele, akkor nem is meleg a motoir, és mind ez éjszaka történik.

Macska bemászás elllen mit javasoltok? Attól félek, hogy valamiben kárt tesz.

Ne is mond!

Én nagyon szeretem az állatokat,de amikor a meleg kocsira mászik fel a szomszéd rohadt macskája és össze vissza karmolássza a festést a kocsin...na akkor szivesen ráeresztenék egy sorozatot! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kutya, sörétespuska, csapágygolyó-csúzli kombó ill. mindezek variációja. :sowwy:

Végső elkeseredésben egy jól zárható garázs is mégengedett. Esetleg tárgyalj a rohadt döggel és próbáld meg az autó helyett otthonodat megosztani vele.

Kb nagyujni tappancsai vannak, szóval egér kilőve.

Link to comment
Megosztás:

Egy másik forumon nemrég volt egy hasonlo beszélgetás csak ott Airsoft puskával akarta az illető távol tartani a macskákat, na kapott hideget meleget meg sok jótanácsot, köztük, hogy a narancs illatát nem szereti a macska.

Félbevágott narancsot tegyél be a motortérbe hátha.. egy (két három nap) próbát megér.

Az eredményre kiváncsi volnék, bár hozzánk a 2 kutya miatt tuti nem jön be macska :sowwy:

ÜDV.

Link to comment
Megosztás:

Már 1-2 hete küzdök azzal hogy koszos a motorterem, egy kosza állat okozza, nyomokból itélve macska mászhat rendszeressen be a motorhoz (elösször azt hittem, hogy annyi kosz megy be a morortérbe), kedvenc helye az akkumulátor, és a motortakaró fekete műanyag.... nem értem, hogy miért megy oda, kezdem unni, ha otthol parkolok vele. :sowwy: Pedig amikor napokig megyek vele, akkor nem is meleg a motoir, és mind ez éjszaka történik.

Macska bemászás elllen mit javasoltok? Attól félek, hogy valamiben kárt tesz.

Szia!

Én sokkal jobbat mondok neked mint a macska. Újnyi lábynomok lehetnek mókustól de szerintem nem kizárt a menyét, nyest, görény ( esetleg háziasított vadászgörény). Szőrszálakat nem szoktál találni?

Link to comment
Megosztás:

nem tudom hova lehet beírni( már mint valahol valaki már írt be hasonlót csak nem emlészem hol és az aútópályákra vonatkozott) ezt de most kaptam a cégemnél ezt az e-mailt:

Automata traffipaxokat szereltek az alábbiakban felsorolt helyeken

| lévő közlekedési jelzőlámpákba Budapest területén. Az alábbi lista

| tuti, mivel a felszerelő cégtől jött:

| - a Róbert Károly krt-on a Róbert Károly krt. és a Reitter Ferenc

| utca sarok után következő első lámpasor

| - Ferenc krt. - Üllői út sarok

| - Rákóczi tér, József krt. (Nyugati felé)

| - Attila utca - Alagút sarok

| - Hegyalja út - Jagelló út sarok

| - Fehérvári úti piacnál

| - Budafoki út

| - Mártírok útja - Bimbó utca sarok

| - Moszkva tér

| - Kőbányai út (Egészségháznál)

| - Kőbányai út - Könyves Kálmán krt.

| - Szentendrei út felüljáró + minden lámpasor

| - Csillaghegyi elágazásig

| - Flórián tértől a Tímár utca irányában három lámpasor

| - Szamuely utca - Petofi híd felhajtónál"

Link to comment
Megosztás:

nem tudom hova lehet beírni( már mint valahol valaki már írt be hasonlót csak nem emlészem hol és az aútópályákra vonatkozott) ezt de most kaptam a cégemnél ezt az e-mailt:

Automata traffipaxokat szereltek az alábbiakban felsorolt helyeken

...

ezt az ímélt már megkaptam 7 éve, több millió társammal együtt... szerepel a www.urbanlegens.hu oldalon is.

Ni: http://www.urbanlegends.hu/2005/10/14/traffipax-kormail/

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Én sokkal jobbat mondok neked mint a macska. Újnyi lábynomok lehetnek mókustól de szerintem nem kizárt a menyét, nyest, görény ( esetleg háziasított vadászgörény). Szőrszálakat nem szoktál találni?

Szőrszál nem szokott lenni, pedig ha macska, tényleg kellene lennie.... Pedig a többi állat is szörös... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.