Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nekem ennek az elődje van fent, és nem panaszkodom. Fogyasztást sem növelt és a tegnapi tapasztalatok alapján szerintem jól tapad. Történt ugyanis, hogy Magyarország 4. főközlekedési útvonalát röpke 15 km-es szakaszon cseszték lesózni. Eredmény Vmx=40km/h, Vátlag 18km/h volt a szakaszon, szép kocsisor és a szokásos fékezgetések.

Link to comment
Megosztás:

Úgy néz ki, ma hatolnak bele az összerakásba. :rolleyes:

Szorítok!

Nekem ennek az elődje van fent, és nem panaszkodom. Fogyasztást sem növelt és a tegnapi tapasztalatok alapján szerintem jól tapad. Történt ugyanis, hogy Magyarország 4. főközlekedési útvonalát röpke 15 km-es szakaszon cseszték lesózni. Eredmény Vmx=40km/h, Vátlag 18km/h volt a szakaszon, szép kocsisor és a szokásos fékezgetések.

Ok, köszi az infót ! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem is alkalmassági feltétel a kultúráltság. :P

Ja, híradók szerint már kilépett a cégtől.

Mondom mi az isten ez az unalmas szr.. :lol:

4:35 nél megúntam..

De aztán ahogy itt olvasom a kommenteket, rájöttem, hogy hang nem ártott volna :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Nem is alkalmassági feltétel a kultúráltság. :D

Ja, híradók szerint már kilépett a cégtől.

ja kilépett, vagy inkább kiléptették. Én azon röhögtem: Nézd má, láttya, hogy vontatnak, oszt rohan a buszhoz. Agyam eldobom. A hülye utasa. (vagy valami ilyesmi) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A multkor olyat olvastam ,hogy a németeknél az ADAC már azt javasolja ,hogy a téli gumit 2 szezon után cserélni kell

mert elkopik,öregszik stb.... :rolleyes:

Bekaphatják. Ez egy hülyeség, hogy elöregszik ennyi idő alatt. A kopás meg tényleg komoly indok, ha megyek vele 1000km-t összesen, akkor is elkopik? Anyámnak a 100000km-t futott 20 éves citroenjen a hátsó gumik még gyáriak voltak, nem volt azoknak semmi bajuk azon kívül, hogy elkoptak. Az elsők is csak a kopás miatt lettek cserélve. Mostanában meg amikor az ember nem 20 év alatt teszi meg ezt a távot, inkább harmada idő alatt, akkor simán lehet a gumit használni addig, amíg el nem kopik, függetlenül a korától.

Link to comment
Megosztás:

Bekaphatják. Ez egy hülyeség, hogy elöregszik. A kopás meg tényleg komoly indok, ha megyek vele 1000km-t összesen, akkor is elkopik? Anyámnak a 100000km-t futott 20 éves citroenjen a hátsó gumik még gyáriak voltak, nem volt azoknak semmi bajuk azon kívül, hogy elkoptak. Az elsők is csak a kopás miatt lettek cserélve. Mostanában meg amikor az ember nem 20 év alatt teszi meg ezt a távot, inkább harmada idő alatt, akkor simán lehet a gumit használni addig, amíg el nem kopik, függetlenül a korától.

Vagy a TESCO-tól :rolleyes:

Egyébként egyet értek.

A nyárira inkább jellemző, hogy egy idő utál felkeményedik, de ahhoz is sok kell.

A téli gumi kifejezettem lágy gumiból készül, ezért kopik el nyáron könnyen.

Nem kell azt félteni az idő vasfogától. El kell koptatni és kész.

Link to comment
Megosztás:

itt megint esik a hav.

a kocsival már nem tudunk kiállni a parkolóból.

a gumiteszteket csak ésszel elhinni.

mindenhol van lobbi.

az öregedésre.

belül a szálak a gumiban elkorrodálnak, elrohadnak aminek lehet egy durrdefekt a vége.

Itt most süt a nap, de a fiamat szánkóval vittem oviba :rolleyes: kb 35-40 cm hó van mindenütt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.