Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ja, persze csak fél nap mire bebootol, meg mire elindít egy-egy alkalmazást, arról meg ne is beszéljünk, hogy az akksik általában kukák, ugy. nincs, újat meg horror áron adnak. Ezen felül nehezek és jóval kevesebbet bírnak új akksival is. Az tényleg előnyük, hogy csendesek. Én biztosan nem vennék valami régi vacakot.

nemtom miről beszélsz :lol: ,nálam nincs ilyen,nekem jó ez

Link to comment
Megosztás:

van már ámítója corsIKának?? :lol:

corsIKa minél több emberrel beszél annál inkább belebonyolódik az egészbe.

Most már ott tartok(a sok jótanács hatásásra),hogy vagy 300 e. -ért kell venni egy igazit(amin rendesen fut a SIMS3 :lol: )

vagy marad minden a régiben de akkor a zasszonyt meg a gyereket be kell falazni a spájzba. :)

Link to comment
Megosztás:

corsIKa minél több emberrel beszél annál inkább belebonyolódik az egészbe.

Most már ott tartok(a sok jótanács hatásásra),hogy vagy 300 e. -ért kell venni egy igazit(amin rendesen fut a SIMS3 :lol: )

vagy marad minden a régiben de akkor a zasszonyt meg a gyereket be kell falazni a spájzba. :lol:

http://www.aldi-hungary.hu/hu/html/offers/58_22433.htm

szerintem jó...

de majd a többiek le sz@rozzák :)

Link to comment
Megosztás:

corsIKa minél több emberrel beszél annál inkább belebonyolódik az egészbe.

Most már ott tartok(a sok jótanács hatásásra),hogy vagy 300 e. -ért kell venni egy igazit(amin rendesen fut a SIMS3 :lol: )

vagy marad minden a régiben de akkor a zasszonyt meg a gyereket be kell falazni a spájzba. :lol:

100 pénz körül árulják azt a Lenovot, mást nem is vennék, tökéletes az (nekem).

A drágább hamarabb avul :)

Link to comment
Megosztás:

Vegyetek belőle sokat :lol: minden családtagnak :) OFF (Tíz évig vittem egy számtech céget, többszáz PC-t értékesítettem, legalább száz laptopot, de ezt az ajánlatot megmosolyogtam... :D) ON

erről van szó,és ezért vagyunk....

hogy az ilyeneket megbeszéljünk.

na de mi vele a baj? :lol:

Link to comment
Megosztás:

erről van szó,és ezért vagyunk....

hogy az ilyeneket megbeszéljünk.

na de mi vele a baj? :lol:

Tudooom :lol: eddig nem is nagyon szóltam bele a vitába :) lécci ne vedd magadra. Nagyon szeretem ezt a fórumot, bárcsak hamarabb csatlakoztam volna... Hát a marketingduma az óriási. A baj vele az, hogy az oprendszer meg az office együtt kiteszi a noname gép árát. Akkor a minőség ára hol van? Bár tudod mit? 3 év gari van rá. ha csak addig bírja, lehet ennyiért télleg megéri. Bár lehet, hogy kéthavonta kell majd szervizbe hordani... de lehet bejön és semmi baj nem lesz vele. Én szkippelném...

Link to comment
Megosztás:

Tudooom :lol: eddig nem is nagyon szóltam bele a vitába :) lécci ne vedd magadra. Nagyon szeretem ezt a fórumot, bárcsak hamarabb csatlakoztam volna... Hát a marketingduma az óriási. A baj vele az, hogy az oprendszer meg az office együtt kiteszi a noname gép árát. Akkor a minőség ára hol van? Bár tudod mit? 3 év gari van rá. ha csak addig bírja, lehet ennyiért télleg megéri. Bár lehet, hogy kéthavonta kell majd szervizbe hordani... de lehet bejön és semmi baj nem lesz vele. Én szkippelném...

Multik!! Mi így szeretünk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez mindkettő jónak tűnik. Dell párti vagyok Lenovoval szemben, de ugye a Lenovo sem annyira gáz. Mint a Barum a gumiknál.

Ha van a családban diák, ez elég jó ajánlat, bár prociban el tudok képzelni erősebbet. alapvetően nem rossz gép:

http://www.notebook.hu/notebook/hp_compaq/...hpq_620_wt252ea

Ha van a családban diák, és még hozzá tudsz tenni, ez is szuper ajánlat:

http://www.laptop.hu/index.php?q=termek/hp...fice-2010-akcio

ez sem rossz:

http://www.notebook.hu/notebook/dell/vostr...1015-113309-red

Amit vegyél figyelembe szerintem (de ez szubjektív, minden IT-snak megvan a preferált márkái és tud felhozni a másikkal szemben hibákat. Pl. sok HP laptopnál döglött be a vinyó, de a Dell-ek meg az aksikkal küzdenek. Ott sem mind, volt olyan aksim a mi egy évet sem bírt de olyan is ami kihúzta a három évet.):

1) Prociban én preferálom az Intelt, lehetőleg valami többmagos, ha már van ennyiét. Bár alapfelhasználónak egy sima celeron is szépen elketyeg, de egy húzósabb excel vagy accessmakro már meg tudja dolgoztatni a gépet. (majd most jönnek az AMD pártiak :lol:)

2) Memória legalább 2 GB legyen. Ezzel biztosítod, hogy ha XP van rajta, ne kelljen minden második hónapban újrarakni. Ha Win7, ott már jobb a 3GB. A laptopok általában közösen használják a memóriát a grafikus kártyával. Ezért is jó, ha megvan a 2GB.

3) Kijelző LED-es legyen. Ez biztosítja azt, hogy szabadban is fogod látni.

4) Vinyó 300 GB vagy több.

5) Én oprendszer párti vagyok, szal ha lehet, oprendszerest vegyél, de persze ez nem csak elv, hanem pénztárca kérdése is.

6) minél hosszabb gari :lol: de ez biztos alapvető :)

7) a márkák kérdése: én sok ASUS-t adtam el. Soha nem volt vele gond, talán egy két laptopot kellett gariban javítani, de azt is korrekten intézték. Dell-t használok már több, mint 5 éve, teljesen jó, megbízható gép. HP a fent említett hibával együtt is jó választás. Toshiba szintén megbízható márka. Sony kiváló, de egyet sem adtam el az ára miatt. Fujitsu-Siemens-el nincs tapasztalatom. Aztán jön a többi pénztárca kímélőbb megoldás. Lenovo, Acer, MSI (bár az MSI utóbbi időben jön fel) és aztán még lejjebb a noname márkák.

Remélem kicsit segítettem.

Link to comment
Megosztás:

Vegyetek belőle sokat :lol: minden családtagnak :) OFF (Tíz évig vittem egy számtech céget, többszáz PC-t értékesítettem, legalább száz laptopot, de ezt az ajánlatot megmosolyogtam... :D) ON

:lol:

Mikor megláttam mondom 80-90K-ért nem is lenne rossz, na de 140k :D Még egy kicsit hozzátesz az ember és kap egy Dell Studio-t!

Link to comment
Megosztás:

Ez mindkettő jónak tűnik. Dell párti vagyok Lenovoval szemben, de ugye a Lenovo sem annyira gáz. Mint a Barum a gumiknál.

Ha van a családban diák, ez elég jó ajánlat, bár prociban el tudok képzelni erősebbet. alapvetően nem rossz gép:

http://www.notebook.hu/notebook/hp_compaq/...hpq_620_wt252ea

Ha van a családban diák, és még hozzá tudsz tenni, ez is szuper ajánlat:

http://www.laptop.hu/index.php?q=termek/hp...fice-2010-akcio

ez sem rossz:

http://www.notebook.hu/notebook/dell/vostr...1015-113309-red

Amit vegyél figyelembe szerintem (de ez szubjektív, minden IT-snak megvan a preferált márkái és tud felhozni a másikkal szemben hibákat. Pl. sok HP laptopnál döglött be a vinyó, de a Dell-ek meg az aksikkal küzdenek. Ott sem mind, volt olyan aksim a mi egy évet sem bírt de olyan is ami kihúzta a három évet.):

1) Prociban én preferálom az Intelt, lehetőleg valami többmagos, ha már van ennyiét. Bár alapfelhasználónak egy sima celeron is szépen elketyeg, de egy húzósabb excel vagy accessmakro már meg tudja dolgoztatni a gépet. (majd most jönnek az AMD pártiak :))

2) Memória legalább 2 GB legyen. Ezzel biztosítod, hogy ha XP van rajta, ne kelljen minden második hónapban újrarakni. Ha Win7, ott már jobb a 3GB. A laptopok általában közösen használják a memóriát a grafikus kártyával. Ezért is jó, ha megvan a 2GB.

3) Kijelző LED-es legyen. Ez biztosítja azt, hogy szabadban is fogod látni.

4) Vinyó 300 GB vagy több.

5) Én oprendszer párti vagyok, szal ha lehet, oprendszerest vegyél, de persze ez nem csak elv, hanem pénztárca kérdése is.

6) minél hosszabb gari :D de ez biztos alapvető :D

7) a márkák kérdése: én sok ASUS-t adtam el. Soha nem volt vele gond, talán egy két laptopot kellett gariban javítani, de azt is korrekten intézték. Dell-t használok már több, mint 5 éve, teljesen jó, megbízható gép. HP a fent említett hibával együtt is jó választás. Toshiba szintén megbízható márka. Sony kiváló, de egyet sem adtam el az ára miatt. Fujitsu-Siemens-el nincs tapasztalatom. Aztán jön a többi pénztárca kímélőbb megoldás. Lenovo, Acer, MSI (bár az MSI utóbbi időben jön fel) és aztán még lejjebb a noname márkák.

Remélem kicsit segítettem.

Nekem van egy saját HP-m, ami 3 éves és az aksin kívül más baja nincs! Cégesként meg egy Dell Studio, ami elég jó gép! Ezután mindenképp egy Dell Latitude-ot szeretnék :D

A főnököm Toshiba és Asus párti volt :lol: ....de én beszéltem rá a Dellre, és nem bántuk meg!! Szerintem egy laptopnál fontos az összerakás és az anyagok minősége is! Volt már Asus cégesem is, de 1 év használat után széteset, a Toshibáknak meg elég sz@r az összeszerelési minősége! A Dell, HP, Sony(kicsit drágább) márkák termékei elég masszívak!

Használt már valaki Albacomp laptopot?! :lol: Az tudja, hogy milyen a szar anyagokból összehányt gép!

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenkinek,

Nekem egy olyan problémám van, hogy egyik napról a másikra nem nyitja a gyári kulcs gomb nyomással az autót, csak hagyományos módon... kulcsbedugással. Eddig még nem is használtam így.

Kérdezném, hogy járt-e már így valaki? Azt hozzátenném, hogy este kint volt az autó és kb -5 és -10 c volt. 2002-es az Astra és mostanáig még nem volt ilyen jellegű probléma a központízárral.

HELP ME!!!

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenkinek,

Nekem egy olyan problémám van, hogy egyik napról a másikra nem nyitja a gyári kulcs gomb nyomással az autót, csak hagyományos módon... kulcsbedugással. Eddig még nem is használtam így.

Kérdezném, hogy járt-e már így valaki? Azt hozzátenném, hogy este kint volt az autó és kb -5 és -10 c volt. 2002-es az Astra és mostanáig még nem volt ilyen jellegű probléma a központízárral.

HELP ME!!!

Elemcsere a kulcsban?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.