Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

AMi a kapcsolót illeti, mivel még nem készült el a verda, így nehézkes lett volna, hát hogy még közben melózni is kellett... :roll:

Holnap azért körülnézek... :wink:

Üdv.: Atommanó

Köszike. Grat a géphez, remélem örömöd leled majd benne turbó nélkül is.

Úgy néz ki hogy nemtudok lemenni holnap Kecsóra. Családi hülyeség, a lehető legjobbkor... Crying or Very sad
Majd eljössz legközelebb.

Nekem is majdnem beszerveztek egy babazsúrt, ma délután fél ötkor szóltak, de kijelentettem, hogy két hete erre készülök és ha cigánygyerekek vagy aprómajmok potyognak én akkor is a Domushoz megyek.

Link to comment
Megosztás:

------------------------------------------------------------------------------------------

Első minitali Kecskeméten!, Domus parkoló, 2005.02.05, tali : 14.00 óra

------------------------------------------------------------------------------------------

1. Gepard (MOTE)

2. Warwolf (MOTE)

3. Joee (leendő klubtag)

4. Hagalex

5. Devil

6. Berlina (MOMC) nem kérdezem meg, hogy jó-e, jó?

7. Sziszi

8. Atommanó + Aztec (MOTE)

9. Mélykék (MOTE) Ha közbe nem jön valami

10. Tgabika76 (MOTE) Warwolfnak ma ígérte meg telcsin.

11. uhuhu és asszonya (MOTE), 98 %. ha lesz kedve a Zasszonynak kirándulni .

12. Tom (MOTE) 90%

13. Redline (MOTE) ha nem jön közbe semmi!

14. J0hnny + még egy személy (leendő klubtagok)

15. SzaB 101%, hogy ott lesz Smile

16. barinő + foszer (MOTE) ????

17. bobi

18. Kess (MOTE ha útba esik neki)

19. Addamsky

20. Vktr (+Angel is jöhetne, de nem jön)

21. Corsarulez (felmatricázva+rendszámkerettel)

22. András (Manta) beszervezve by Sziszi

23. Gody (Calibra) beszervezve by Sziszi

24. ? (Calibra) beszervezve by Sziszi

25. ? (Kadett) beszervezve by Sziszi

26. RedBull (Calibra) beszervezve by Sziszi

27. RedFlesh (Calibra) beszervezve by Sziszi

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jóóóól éreztem magam Kecskeméten ! 8)

Örülök, hogy találkoztam pár, már ismert emberrel, és jó, hogy sikerült ismét szimpatikus Opel gazdikkal megismerkednem :) :D :lol: :lol:

Nagyon korrekt volt a Pizzeria is, ahova tervszerűen bemenekültünk a hideg elől :wink:

Köszi a helyi klubtagoknak a szerveszkedést és mindenkinek aki ott volt 023.gif

Link to comment
Megosztás:

Remélem, a többiek is jól érezték magukat.

Mi is köszönjük a részvételt mindenkinek, a hideg ellenére sikerült szép számban összegyűlni.

Remélem a későbbiekben hagyományt is teremthetünk majd belőle.

Az új tagokat pedig üdvözöljük a klubban, hamarosan megalakítjuk a helyi szekciót, az ő segítségükkel. (részleteket majd megbeszéljük)

Link to comment
Megosztás:

télleg nagyon jó volt a kutya hideg ellenére is! meglepően sokan összegyültünk....számolta vki menniy auto volt???a pizzériát dugig megtöltöttük és a személyzet sztem azóta ujong hogy végre eljöttünk :) :D :lol:

szoval hajrá kecskemét! remélem akik kint voltak és látták milyne jo a halngulat azok meggyőződtek, hogy megéri foglalkozni ezzel a klubbozósdival...

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jóóóól éreztem magam Kecskeméten ! 8)

Örülök, hogy találkoztam pár, már ismert emberrel, és jó, hogy sikerült ismét szimpatikus Opel gazdikkal megismerkednem :lol: :D :D :D

Nagyon korrekt volt a Pizzeria is, ahova tervszerűen bemenekültünk a hideg elől :wink:

Köszi a helyi klubtagoknak a szerveszkedést és mindenkinek aki ott volt 023.gif

Nagyon király volt, hogy ennyien eljöttetek, és örülök, hogy a spontán Pizzérialátogatás is tetszett.Ahogy Gepárd is írta, megpróbálunk ebből egy hagyományt teremteni.

És akkor aztán lesz nemulass!!!!Meg dínomdánom, meg ilyenek :) :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Klafa volt télleg a mai nap, nem bántam meg hogy bekéredzkedtem Addamsky kartárs mellé a jobbosba. :lol:

Bár a parkolóban már kocogtak a golyóim a szibériai ízelítőtől, de a pizzéria igazi megváltás volt... :lol:

Hát még akkor milyen lett volna, ha az a három kívánság nem csak a pizzára vonatkozott volna... :) :D

Link to comment
Megosztás:

télleg nagyon jó volt a kutya hideg ellenére is! meglepően sokan összegyültünk....számolta vki menniy auto volt???a pizzériát dugig megtöltöttük és a személyzet sztem azóta ujong hogy végre eljöttünk :) :D :lol:

szoval hajrá kecskemét! remélem akik kint voltak és látták milyne jo a halngulat azok meggyőződtek, hogy megéri foglalkozni ezzel a klubbozósdival...

Reméljük is. Reméljük nem ez volt az utolsó mint pl Győrben..... ott is elsőre minden OKé volt.... aztán eltüntek a srácok...

Link to comment
Megosztás:

Ahojj!

Hát az idő télleg nem velünk volt, de majd a nyáron... mert ugye helyit lehet akár többet is egy évben! Asszem keresünk majd olyan helyszínt ahol lehet főzőcskéni is magunknak, meg egésznaposra szervezni.

Corsarulez! Azon leszünk (vagyunk), hogy legyen jövőnk is! Meglátod miénk lesz a legeslegnagyobb szexcijó! Ha nem hiszed járjál majd utánna! De azé' jó lenne ha a többi szexció nem hagyná!! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.