Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

És tárcsából milyet vettél? Melyik Brembót? A szimplát vagy a bevágásost? Éreztél különbséget a fékben csere után?

Szia!

Nézd meg egy kicsit előrébb ebben a témában a hozzászólásaimat 2007-09-22-én. Ott nyomtam képeket is. Csak vigyázz!!! Olyan mint egy jó nő... Nehogy első látásra szerelmes legyél... :) :D :D

Egyébként röhögni fogsz, de még mindig nem szereltem be. Ez azért van, mert hátul nekem dobfékes, és le akarom azt is cserélni tárcsafékre. De addig nem rakom be az elsőket sem. Most sikerult egy Emberkét találnom Kiskunfélegyházán, aki kintről szerzi az alkatrészeket, Vele már megalkudtam a két hátsó kerékagy + féknyergek (tárcsás) 20.000 Ft. Egész országban kutattam, de semmi. Egy helyen találtam valahol Sopron környékén, de ott 45.000Ft.-ot mondtak. Kiröhögtem és othagytam. Na mindegy a lényeg, hogy nézd meg a képeket. Magukért beszélnek...

Szerintem oriási külömbség lesz fékerőben.

Brembo MAX

Azért írd meg mejd hogyan tetszik!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Megvan a fék! ....igaz még nincs fent.

Lessz-e valami amire oda kell majd figyelnem, felszereléskor? (persze az álltalános dolgokon kívül)

....teljessen el vagyok ájolva :D ... remélej jó lesz :) :D

Én a G Astrára raktam Brembo Max tárcsákat Textar betéttel.

Érdekes morgó hangjuk van erős fékezéskor, állítólag a textár betétek miatt....

Mondjuk kb 1 éve vannak fenn és semmi kopás nam látszik a betéteken.... :D

Kivi leszek mit művelnek majd a ferodo betétekkel nálad... :P

Link to comment
Megosztás:

Ja.... Most nézem a dobozát... az van nekem is.

Aszondod nyikorog???? Ne okozz csalódást!!!! :)

Ha véletlen mégis.... Mi az ami nem nyikorog???

Ugy értettem akkor nyikorog, ha nincsen megfelelően bekoptatva.... azaz nem mész relative ovatosan az első 200KM-t. Max-ot meg pont azért nem vettem, mert arra számitottam, hogy tényleg fogja enni a betétet.... igy sima Brembo lesz... leadtam ma a rendelést. Alig várom, hogy szerelhessem... na majd a jövő héten...

Link to comment
Megosztás:

Ja.... Most nézem a dobozát... az van nekem is.

Aszondod nyikorog???? Ne okozz csalódást!!!! :)

Ha véletlen mégis.... Mi az ami nem nyikorog???

Nyávog, nyűszít, nem tudom hogyan írjam le :D :D

Nem a bekopottság függvénye.

ui. majd jön a Gabi és mondja, hogy nem is, de pár éve már ilyen betétet használok, tehát de is :D

Link to comment
Megosztás:

nos elvittem az autot a csergöékhez,s hat bal elsö féktarcsat,fékbetétet csereltek

Nem is tudtam, hogy Csergőnél műhely is van :)

Több féle keménységü fékbetét van....

Vannak egészen különleges teljesítménnyel bíróak. Amikor én vedtem, néztem ferodo betétet 52 Ezer / 2 első szett.... No az a nem durva!

Az enyímen: FDB584 -van.

Az a drága már valamelyik DS betét lehetett, versenycélra való.

A premiert kell venni, az van FDB kóddal. Az FSL most valami "gazdaságos" csomagolás szisztéma vagy mi,

még nem próbáltam, de elvileg ugyanaz mint a premier...

Tényleg csikorog néha a premier betét, de nálam nagyon ritka ez a jelenség az omin (elöl-hátul az van).

A versenyautóban meg nem hallom :D

Link to comment
Megosztás:

A premiert kell venni, az van FDB kóddal. Az FSL most valami "gazdaságos" csomagolás szisztéma vagy mi,

még nem próbáltam, de elvileg ugyanaz mint a premier...

FDB-t vettem, mert a honlapon azt irta, hogy az FSL változat az egy költséghatékony megoldás :) Akkor gondoltam mégis a FDB kell.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Régebben felhoztam témának, hogy szeretném a karavánomon a hátsó dobféket lecserélni, tárcsafékre.

Sok találgatás után úgy beszéltük 1-2 illetővel, hogy felszögelhető, csak az egész kerékagyat le kell cserélni, meg a kézifékkötél tartóját kell kicsit arréb hegeszteni.

Na most adódott egy árban jó lehetőség, hogy egész kedvező áron hozzájuthatok a kellékekhez.

Az lenne a kérdésem, hogy a fent leírtak véleményetek szerint akkor tutira jók -e?

Légyszi véleményezzétek!

Link to comment
Megosztás:

Pár kérdésem lenne,mielőtt belefogtok!

-Napi használatban kihasználnod a fék kapacitást?

-Megéri vele görcsölni? Vizsgán szívás van vele stb

-Biztonságos? lásd Demó példáját

Másrészt ha jól emléxem,a caravan hátsó hídja más,mint az 5 ajtósé,szal csakis caravan tárcsás híd jöhet szóba.Kézifék kötélen mókolni kell,fékerőszabályzót nem tom.

Link to comment
Megosztás:

Pár kérdésem lenne,mielőtt belefogtok!

-Napi használatban kihasználnod a fék kapacitást?

-Megéri vele görcsölni? Vizsgán szívás van vele stb

-Biztonságos? lásd Demó példáját

Másrészt ha jól emléxem,a caravan hátsó hídja más,mint az 5 ajtósé,szal csakis caravan tárcsás híd jöhet szóba.Kézifék kötélen mókolni kell,fékerőszabályzót nem tom.

Demónak karavánja van? Jó volna összeugrani valakivel aki már csinált ilyet.

Sajna nem vagyok tisztába azzal, hogy mia külömség a csapott hátu, ill. a karaván felfügesztése között.

Mi az ami kompatibilis, vagy egyáltalán mi az amit ennél az átalakításnál ki kell cserélni.

-Napi használatban kihasználnod a fék kapacitást?

-Megéri vele görcsölni?

Ez nálam olyan mint másnál az angeleyes... igazából annyival nem jobb mint amennyivel drágább. Azért formálgatom, szerelgetem, alakítgatom, mert imádom.... :) :D

....csak meg vagyok lőve, mert nem tudok cselekedni addig, amíg nem tudom, hogy mit cselekedjek....

Link to comment
Megosztás:

Demónak karavánja van? Jó volna összeugrani valakivel aki már csinált ilyet.

Sajna nem vagyok tisztába azzal, hogy mia külömség a csapott hátu, ill. a karaván felfügesztése között.

Mi az ami kompatibilis, vagy egyáltalán mi az amit ennél az átalakításnál ki kell cserélni.

-Napi használatban kihasználnod a fék kapacitást?

-Megéri vele görcsölni?

Ez nálam olyan mint másnál az angeleyes... igazából annyival nem jobb mint amenyivel drágább. Azért formálgatom, szerelgetem, alakítgatom, mert imádom.... :) :D

....csak meg vagyok lőve, mert nem tudok cselekedni addig, amíg nem tudom, hogy mit cselekedjek....

off szervóval mi van? on

Link to comment
Megosztás:

Pár kérdésem lenne,mielőtt belefogtok!

-Napi használatban kihasználnod a fék kapacitást?

-Megéri vele görcsölni? Vizsgán szívás van vele stb

-Biztonságos? lásd Demó példáját

Másrészt ha jól emléxem,a caravan hátsó hídja más,mint az 5 ajtósé,szal csakis caravan tárcsás híd jöhet szóba.Kézifék kötélen mókolni kell,fékerőszabályzót nem tom.

Más a lengéscsillapitó bekötése a hídra.

Csak le kell görnyedni kicsit és megnézni 1 kombi és egy nem kombi hátsó traktusát :)

Link to comment
Megosztás:

Sztem nem éri meg a befektetést. Eleve, ha belegondolsz, fékezésnél a fékerő java része az első féken lép fel, az autó hátulja egy nagyobb fékezésnél meg is emelkedik. Ha hátra teszel erősebb féket, azzal csak azt éred el, hogy megcsúszik a hátulja egy erősebb fékezésnél. Ha érezhető fékhatásnövekedést akarsz elérni, inkább az elsőt kéne megerősíteni, pl. 256-osra cserélni (persze akkor el lehet búcsúzni a 13-as felniktől).

Másrészt a szerelő srác, akihez hordani szoktam a gépet szintén lebeszélt róla, nem egy hátsó tárcsafékes Vectrával és Astrával találkozott már, aminek berohadt a hátsó féke. Ráadásul műszakin is szólnak érte, bár nem teljesen értem, miért, ha egyszer teljesíti, amit egy féknek kell...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.