Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Beszéltem ma a szerelő sráccal, akihez vinni szoktam a gépet, és azt mondta, hogy nem javasolja a Brembo tárcsát, ill. dobot. Azt mondja, van neki egy doboz ilyen tárcsája, aminek az a baja, hogy nem sokkal a beszerelés után hullámosak lettek, nem kicsit. De ugyanezt tapasztalta pl. Jurid tárcsáknál is, ami elvileg gyári minőség. Azt mondja, hogy tárcsából is Ferodo-t javasol. Vélemények?

Link to comment
Megosztás:

Biztos nem rossz az sem, bár azt hozzá kell tenni, ezt a ferodo nem maga gyártja, hanem

valami beszállítótól veszi :) Saját tapasztalatom még nincs vele.

Azért megnézném, hogy az a brembo mennyire eredeti, amelyik meghullámosodott... mert nekem

volt és van is brembo tárcsám, és sokkal masszívabb, mint a gyári. Az eredeti brembonál sztem

nem kéne a fent említett esetnek előfordulnia...

Most az omegán zimmermann tárcsák vannak (4), árban brembo, és az eddigi tapasztaltok alapján

minőségben is ott van a szeren :)

Link to comment
Megosztás:

Biztos nem rossz az sem, bár azt hozzá kell tenni, ezt a ferodo nem maga gyártja, hanem

valami beszállítótól veszi :) Saját tapasztalatom még nincs vele.

Azért megnézném, hogy az a brembo mennyire eredeti, amelyik meghullámosodott... mert nekem

volt és van is brembo tárcsám, és sokkal masszívabb, mint a gyári. Az eredeti brembonál sztem

nem kéne a fent említett esetnek előfordulnia...

Most az omegán zimmermann tárcsák vannak (4), árban brembo, és az eddigi tapasztaltok alapján

minőségben is ott van a szeren :)

Zimmermann-ról hallottam, a hátsó dobot ilyen márkajúban találtam 5ezer párszáz forintért. Még lehet, hogy ilyet veszek majd.

Link to comment
Megosztás:

Gyári tárcsa? :) Betét? :) Vagy most csak a hátsóra gondolsz? :)

A tárcsán is és a dobon is ott díszelgett a GM logó, már ami a rozsda miatt még látszott belőle.

Az első betétek eléggé el voltak kopva, lehetett még van 2mm a ferodóból, a hátsók viszont alig látszottak kopottnak, ellenben kemények voltak és fényesek.

Megmértem az egyik tárcsát, 9.9mm-es volt, tehát majdnem a határon volt már, a dobnak meg volt vagy 1mm-es válla, úgyhogy kellett már a csere.

Link to comment
Megosztás:

most mi??

a gyári cuccok voltak az auton, vagy csak gyári cucc volt??

nem mindegy

20 éves autora is lehet gyári tenni, de az már nem "a" gyári :)

am nekem 7 éves lesz, de már tavasszal szabályoztatni kell, illetve a betéteket cserélni.

Nem tudom, eredeti volt-e, de gyanús a GM logós cucc, meg az, hogy annyira rá voltak gyógyulva a cuccok.

Link to comment
Megosztás:

ha jól emlékszem, a katalizátoros/zk-s témában hangzott el múltkor, csak nem ez volt a lényege

lehet, hogy eredeti van rajta, de az a hihetetlen kategória, hogy még jó valamire :)

ebben sem lennék teljesen biztos. :)

nekem a 13 éves omega szinte pontosan a gyári értékeket produkálta tavaly tavasszal a zk-n :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.